M

Teğmen
04 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar.

oyun dünyasına bayadır uzağım. gençken çok oynardık.

şimdi de oğlum için uğraşıyorum. internete ve sitenizde biraz araştırdım ama çok bir bilgi bulamadım.

daha doğrusu neyi de tam arayacağımı bilmiyorum.

aşağıdaki linkteki videoda ki gibi parkur nasıl hazırlanır?

bu modun adı nedir?

arabalar nasıl eklenir?

biraz yardımcı olabilir misiniz?

şimdiden teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=RRHClKQBwYA

herkese merhaba arkadaşlar.

enteresan bir sorunla karşılaştım.

hesaba erişmeye çalıştığımda böyle bir hesap görünmüyor diyor.

hesap almaya girdiğimde böyle bir hesap başka bir kullanıcı tarafından açılmış diyor.

napcam ben şimdi.

bu arada konuya uygun başlık bulamadığım için buraya yazdım.

hotmail - outlokk hesaba erişememe sorunu
hotmail - outlokk hesaba erişememe sorunu
iyi ramazanlar arkadaşlar.
tableti 2 defa fabrika ayarlarına almama rağmen her defasında bu olayı yaşıyorum. nasıl çözebilirim?
virüs olabilir mi?
yüklü oyunlar brawl stars ve pubg mobile lite.
başka oyun indirilmedi kurulmadı.
tablette virüs olabilir mi?
tablet hometech mt10m
arkadaşlar merhaba.

note 2 telefonum açılmıyor. note 2 yazısında kalıyor. rootlayamıyorum odil de fail hatası veriyor. rom menüye giriyorum kırmızı yazılar geçiyor.

ne yapabilirim?

şimdiden yorumlarınız için teşekkürler

note 2 açılmıyor
note 2 açılmıyornote 2 açılmıyornote 2 açılmıyor
Selamın Aleyküm Arkadaşlar.

bu konu hakkında çok başlık var. okudum ama sanıyorum aradığım cevabı bulamadım.
2011 Model 1,4 benzinli mode era var. kilometre daha 31,500 de. 30,000 bakımıyı yaptırdım. istanbulda oturuyorum
genelde 50 TL benzin alırım. sadece hafta sonları gezerim. iki aydır 50 TL benzine 60-70 KM arası yol giderken bu oran 32-40 KM ye düştü. neredeyse yarı yarıya. bu nasıl olabilir. acaba neresinde arıza olabilir? Yada normal mi?

yardım ve destekleriniz için şimdide teşekkürler.
herkese selam arkadaşlar.

6 sene önce demirdöküm nitro kombi almıştım. şimdi kombinin kışlık düğmesine basarken derece yükseliyor. düğme tam basmıyor.
servise sordum ekran kartının değişmesi gerektiğini söyledi. başka şekilde daha hızlı ve düşük maliteli tamir şansım var mı?

bir sorum daha olacak. su sıcaklığını 40 - 45 veya 50 ye almama rağmen su hep 60 - 70 göstergesinin üstüne çıkıyor. ve bir anda sınıyor. 30 lara kadar kısssamda aynı. bunu neden yapar

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

kombi bu : http://www.servisservisiservisleri.com/wp-content/uploads/2016/01/iskitler-demirdokum-servis.jpg

demirdöküm nitron düğme sorunu

demirdöküm nitron düğme sorunu
herkese iyi günler arkadaşlar.

formu inceledim. kafam çok karıştı.
yeni dönemde taahhütüm biyor.
uyduner 10mbps 25gb akn kullanıyorum
ge.en hafta 30 tl olan ücreti bir anda 42 tl çıkardılar.
kablolu tv ile 57 tl ye geliyor.
ben uydudan tv izliyorum.

şimdi doping firmaması 44 tl fiyat veriyor. vdsl ev telefonu dahil.
türk. net 58 tl fiyat veriyor ev telofonu dahil.
net speed var birde 46 tl vdsl

hangisini tavsiye edersiniz.
birde adsl2 yada adsl2+ ile vdsl modem aynımıdır.

bu modemlerden hangisi yada tavsiyeniz.
http://www.hepsiburada.com/tenda-v300-4port-wifi-n-300mbps-vdsl-modem-p-HBV000003Z1LBhttp://www.hepsiburada.com/tenda-d301-4port-wifi-n-300mbps-adsl2-modem-usb-p-BD500881http://www.hepsiburada.com/asus-dsl-n16-300mbps-ewan-vpn-ebeveyn-kontrolu-destekli-vdsl-adsl-fiber-modem-router-p-BD804525?magaza=Vizyon%20Bilgisayar

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
arkadaşlar hepinizi iyi günler.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

telefonum galaxy trend s7580
telefonuma yeni batarya taktım. tabi yan sanayi.
ilk aldığım batarya %60 gelince kapanıyor. şarja takıyorum pil şarj göstergesi en altta bir kaç milim yıkmış.
telefonu açıyorum 10 dk sonra şarjı % 80 gösteriyor. telefon beş dk sonra full şarj oluyor.

batarya bozuktur diye batarya değiştirdim oda en fazla %40 kadar dayandı
ikisinin arasındaki fark biri çok hızlı geri sayım yaptı. dier 80 saatte %15 indi.

yazılım sorunudur diye cwm ile format atayım diyorum.
E:Can't mount /cache/recovery/log hatasıyla karşılaşıyorum telefonu sıfırlayamıyorum.

sammobile dan telefona uygun eski yeni romları indirdim. odinle kuruyorum. telefon hiç format atılmamı gibi kapattığım şekilde açılıyor. sadece cihaz bilgisinde yeni rom bilgileri yazıyor.

delirecem lütfen yardım edin.
iyi günler arkadaşlar.

sizi bir konu için rahatsız ediyorunm. bu sorunumu oki ve windows ta çözemedi. belki aranızda karşılaşanlar yada bir fikri olan arakadaşım çıkar.

oki microline 3321 printerda yazıcıya fatura yazdırdığımda yazıcının kendi ayarları utl gösterirken fatura yazdır dediğimde nlq oluyor. yazdırmayı durdurup print quality elle utl yapıyorum.
birde 3 nüshalı perforajlı yazdırdığımda önceden seri yazıyordu. yani kafa sağa sola gidiyordu. şidmi sadece yazı olan bölüme kadar gidip tekrar başa dönüyor.

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
iyi günler arkadaşlar.

bende 2011 model era var. usb girişini usb takıyorum. okumuyor. herhangi bir tepki vermiyor. 2-3 tane usb denedim. sonuç aynı. sorun ne olabilir.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 124
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.000 (Bu ay: 238)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.