Şimdi Ara

DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
10
Favori
34.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim cihazım da boşta dururken kendiliğinden resetliyor...ekranın ortasındaki dell logosu çıkıyor ve kapanıyor...güç düğmesine basınca da geri açılıyor...bir arıza mıdır bu acaba yoksa bir güç ayarı vs mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: h.cagil

quote:

Orijinalden alıntı: xdock

quote:

Orijinalden alıntı: h.cagil

arkadaşlar 7 '' lik 16 gb olan modelin pili yoğun internet kullanımında ne kadar gidiyor acaba?

Valla ustam herşeyi iyi hoş ama pili sıkıntılı.. Ben maximum kullanımda ancak 4 saat kullanabiliyorum..

xdock teşekkür ederim cevabın için. tableti teknosada inceleme fırsatı buldum ben de. ancak benzer işlemcili asus 176 c aklımı çeldi bu sefer. onu alım. asusun da pil ömrü pek tatmin etmedi beni bu arada.

BENİM TABLET DELİ GİBİ ÇALIŞIYOR FULL İNTERNET OYUN OYNUYORUM 12 SAAT DİYECEĞİM AMA :) NE BİLEYİM ANLAMADIM 2GB RAM 16GB BELLEK Lİ MODELİ VAR 4.4 KİTKAT YÜKLÜ YANİ NE BİLEYİM TELEFON GİBİ

• Kendi kendine resetleme mevzusu bende de var sanırım 4.4.2 deki bugdan kaynaklanıyor.İnşallah dell bir güzellik yapıp 5.0 verirde tablet tekrardan hayata döner onun dışında çok memnunum 1 yıla aşkındır kullanıyorum İlk aldığım ürün 2 ay sonra garanti de değişti ikinci şuana kadar sıkıntı çıkarmadı tek sıkıntı sağ altta bir ölü piksel var arada gözüme takılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

Kendi kendine resetleme mevzusu bende de var sanırım 4.4.2 deki bugdan kaynaklanıyor.İnşallah dell bir güzellik yapıp 5.0 verirde tablet tekrardan hayata döner onun dışında çok memnunum 1 yıla aşkındır kullanıyorum İlk aldığım ürün 2 ay sonra garanti de değişti ikinci şuana kadar sıkıntı çıkarmadı tek sıkıntı sağ altta bir ölü piksel var arada gözüme takılıyor

4.4.2 yi tekrar yuklemek icin nereden bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün aldım birtane benim cocuga, daha önce hd7 almistim. Malzeme kalitesi olarak hd7 cin mali gibi kaldı yaninda.Hız olarak bir fark goremedim.Uygun fiyat güzel cihaz.

• acaba stok romda venue 7'' arapça dil seçeneği var mı?

• LÜTFEN ACİL YARDIM!!!!!!

Del venue 7 tablet aldım tablette hiçbir sıkıntı yok fakat uygulamaları hafıza kartına taşı diye bir seçenek yok. Seçenek pasif durumda olsa anlarım fakat sd karta taşı diye hiç bir şey yok. denemediğim şey kalmadı en son root atayım dedim o da olmadı sürücüleri bulamadım bir türlü lütfen acil yardım....

Teşekkürler iyi günler

• asyacafe A kullanıcısına yanıt
    Eder eder
  • Merhaba, Dell Venue 7" 8 GB kullancılarına bi' şey sormak istiyorum.
    Play üzerinden Hearthstone (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.wtcg.hearthstone&hl=tr) kurabiliyor musunuz?
  • abdulbaki.abd A kullanıcısına yanıt
    +1 Ben de aynı dertten muzdaribim.
  • quote:

Kendi kendine resetleme mevzusu bende de var sanırım 4.4.2 deki bugdan kaynaklanıyor.İnşallah dell bir güzellik yapıp 5.0 verirde tablet tekrardan hayata döner onun dışında çok memnunum 1 yıla aşkındır kullanıyorum İlk aldığım ürün 2 ay sonra garanti de değişti ikinci şuana kadar sıkıntı çıkarmadı tek sıkıntı sağ altta bir ölü piksel var arada gözüme takılıyor

Ben servise verdim cihazi ve anakart degisti sorun giderildi deyip iade ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: befo

quote:

Ben servise verdim cihazi ve anakart degisti sorun giderildi deyip iade ettiler.

banada ilk anakart değişecek dendi fakat sonradan cihaz değişimi oldu sanırım istedikleri parça gelmedi :)

• Arkadaşlar 8 gb olan versiyonda 4.4.2 güncellemesi ile birlikte toplam 4.8 GB boş alan var. Alacak arkadaşların bilgisine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.3GG -- 9 Nisan 2015; 19:09:29 >
  • Arkadaşlar windows 10 bu tablete de kurulabilecekmi??

• Aynen, biraz sıkıntı oluyor bu. 2 gb yerim kaldığında oluyor, 1 gbdan biraz fazla bir oyunu yükleyemiyorum. (kurana kadar setup dosyasını kullandığı için) Onun dışında aldığımdan beri hiçbir sıkıntı, sorun olmadı. Tablet çok hızlı, şarjı idare eder. Ekranı ve dokunmatiği çok iyi. Ekran parlıklığı %25-35 arası kullanıyorum. Foto kalitesi diye birşey yok zaten. Zaten foto çekmek için digital foto makinesi dışında kullandığım tel, tablet hepsi dandik geliyor bana. Tabi en büyük avantajı çin tabletler fiyatına olması. Fason ürün falan değil, yani dell toplu üretim yapan çinli isimsiz firmalardan alıp, üstüne dell basıp satmamış, öyle olduğunda antuta falan infoda Dell olarak venue olarak gözükmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Aynen, biraz sıkıntı oluyor bu. 2 gb yerim kaldığında oluyor, 1 gbdan biraz fazla bir oyunu yükleyemiyorum. (kurana kadar setup dosyasını kullandığı için) Onun dışında aldığımdan beri hiçbir sıkıntı, sorun olmadı. Tablet çok hızlı, şarjı idare eder. Ekranı ve dokunmatiği çok iyi. Ekran parlıklığı %25-35 arası kullanıyorum. Foto kalitesi diye birşey yok zaten. Zaten foto çekmek için digital foto makinesi dışında kullandığım tel, tablet hepsi dandik geliyor bana. Tabi en büyük avantajı çin tabletler fiyatına olması. Fason ürün falan değil, yani dell toplu üretim yapan çinli isimsiz firmalardan alıp, üstüne dell basıp satmamış, öyle olduğunda antuta falan infoda Dell olarak venue olarak gözükmez.

Kesinlikle fiyatının hakkını veren bir ürün. Depolama yine de fena değil benim için. 2 GB boş alanım var şu anda. 2 gb'den fazla boyutu olan tek bir oyun var yüklediğim o da oyunu kurarken sd karta yükleme seçeneğine sahip olduğundan sd kartta yer kaplıyor. Keşke boyutu büyük olan her oyunda bu özellik olsa.

• del venue 7 inç 8gb tabklet almayı düşünüyorum şarjı ne kadar gidiyor
    genel anlamda kullananlar memnunmu?
    birde usb belleği tablete sokmak için hangii dönüştürücüyü almam gerekir.
  • aki otg kabloyu alsam hem usb hem sd kart için dell venue 7 inçe uyarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

aki otg kabloyu alsam hem usb hem sd kart için dell venue 7 inçe uyarmı?

sarj kullanıma göre ortalama 1 gün tam gidiyor. mailler oyun vs.
    bende 16GB 3g li var ama satmayı düşünüyorum yeni birşey alabilirim aklıma yatan bir sony tablet var.sarj kullanıma göre ortalama 1 gün tam gidiyor. mailler oyun vs.
    bende 16GB 3g li var ama satmayı düşünüyorum yeni birşey alabilirim aklıma yatan bir sony tablet var.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.