Şimdi Ara

DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
10
Favori
34.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihaz Teknosa da 349 tl turuncu indirim + 25 tl hediye çeki
  • Arkadaşlar Benim Venue 7 nin micro usb çıkışı tutukluk yapmaya başladı şarj oluyo fakat en ufak oynatmamda şarjdan kesiliyo teknosadan aldık garantiye versek ücretsiz yaparlarmı
  • http://www.hizlial.com/dell-venue-7-16gb-z2560-3g-tablet/10370740

Bu tablet 3G li değil mi arkadaşlar? Başlıkta 3G yazıyor ama ayrıntılı açıklamalarda 3G yok demiş.
  • ozgboy kullanıcısına yanıt
    Yanlis yazilmis o tablet 3G'li ayrica GPS'i de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar tabletımı satıyorum 16gb lık model

ılan : http://forum.donanimhaber.com/m_93544204/tm.htm
  • Müşteri hizmetlerinden verilen cevap:

Değerli Müşterimiz,
    Belirtmiş olduğunuz Dell Venue 7'' 16GB Z2560 3G Tablet ürününde dahili olarak 3g özelliği bulunmadığından sim kart girişi bulunmamaktadır.
    Saygılarımla,
    Umut

• quote:

Orijinalden alıntı: domuzqribi

Teknosa'dan internet üzerinden (yaşadığım şehirdeki teknosada olmadığı için) 5 gün önce siparişini verdiğim Dell Venue 7 16gb tablet az önce elime ulaştı fakat kutudan çıkardım tabletin arkasını bir çevirdim bir de ne göreyim. "DELL" yazısının D'si yok. Şimdi hangi küfürü etsem yeridir? Şimdi bir sürü uğraş.

Bu konunun 4. sayfasında bir arkadaşın yorumu;

quote:

Tekirdağ'da stokta gözüküyordu gittim yok
    dedim teşhir ürününü alıyım bu sefer alarmı sökerken arkadaki Dell Logosu koptu.

bilgisayardan stoklarda var mı yok mu diye, bakarken bir üst versiyonu stoklara girmiş dedi
    bir kaç güne fiyatı belli olur dedi bende Dell Venue 8 'dir diye beklemedeyim şimdilik.

Demek oluyorki size gönderilen ürünün alarmı sökülürken D harfi kopmuş olabilir. Yukarıda belirttiğim kişi D harfinden bahsetmemiş. Fakat internetten sipariş verdiğiniz için yukarıdaki arkadaşın denediği ürün size gelmiş olabilir. Eğer öyle ise enteresan bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Colmy

quote:

Orijinalden alıntı: domuzqribi

Teknosa'dan internet üzerinden (yaşadığım şehirdeki teknosada olmadığı için) 5 gün önce siparişini verdiğim Dell Venue 7 16gb tablet az önce elime ulaştı fakat kutudan çıkardım tabletin arkasını bir çevirdim bir de ne göreyim. "DELL" yazısının D'si yok. Şimdi hangi küfürü etsem yeridir? Şimdi bir sürü uğraş.

Bu konunun 4. sayfasında bir arkadaşın yorumu;

quote:

Tekirdağ'da stokta gözüküyordu gittim yok
    dedim teşhir ürününü alıyım bu sefer alarmı sökerken arkadaki Dell Logosu koptu.

bilgisayardan stoklarda var mı yok mu diye, bakarken bir üst versiyonu stoklara girmiş dedi
    bir kaç güne fiyatı belli olur dedi bende Dell Venue 8 'dir diye beklemedeyim şimdilik.

Demek oluyorki size gönderilen ürünün alarmı sökülürken D harfi kopmuş olabilir. Yukarıda belirttiğim kişi D harfinden bahsetmemiş. Fakat internetten sipariş verdiğiniz için yukarıdaki arkadaşın denediği ürün size gelmiş olabilir. Eğer öyle ise enteresan bir durum.

İade ettim zaten. :)

• bende bugün aldım.. güncellemeyi kendi kendine yaptı.. yalnış hatırlamassam 4.4.3 sürümünü yükledi
  • En sonunda güncelleme geldi haberiniz olsun

• 399mb lık bı guncelleme geldı net zayıf oldugu ıcın ındıremedım ındırenler bılgı verebılırmı?
  • guncellemeyı yukledım arkadaslar 4.4.2 sanırım kıtkat oluyor.
  • şimdi gördüm tşk. arkadaşlar hemen güncelliyorum
    umarım pil suresinde gelişme olur

• tablet şu anda yanımda değil o nedenle bakamıyorum 3g li model için de güncelleme geldi mi acaba
  • Pil daha cabuk bitiyor gibi geldi bana:( test edebilen oldu mu?

• Kitkati yukleyen arkadaslar gelistirici ayarlarinda bulunan dalvik modunu art yapin. Pil suresinde artis gorursunuz o zaman. Gelistirici ayarlari aktif degilse ayarlarda en altta bulunan tablet hakkinda olan kisma girin. Derleme numarasina arka arkaya basin. Gelistirici ayarlari aktif olur o zaman.

• Tabletı guncelledım deneyemedım fazla ama halı hazırda malum bır sıteye ılan vermıstım satış ıcın bı arkadas almış dun aksam kısa surdu maceramız ama dell venue den memnundum.Bı sure tablet ısıne ara verdım alırsam 8 ınc bı model olabılır ılerde belkı ..
  • srkntly85 S kullanıcısına yanıt
    dediğini yaptım, yeniden başlattıktan sonra dell logosunda takılı kaldı. art ye geçmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remzikk -- 25 Haziran 2014; 23:06:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remzikk

dediğini yaptım, yeniden başlattıktan sonra dell logosunda takılı kaldı. art ye geçmiyor.

Uygulamar optimize ediliyor diye bir sey cikmadi mi. Cikmasi lazimdi. Sonuçta saf android.

• Eger cihazi acamazsaniz factory reset yapin tabi onemli dosyalariniz yoksa. Recovery modunda yapiyorsunuz reseti.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.