Şimdi Ara

DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
476
Cevap
10
Favori
32.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 82
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 11 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tasshelhoff (104 mesaj) remzikk (29 mesaj) cyberfox (28 mesaj) anldrms34 (25 mesaj) Saki3d (24 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (120 mesaj) Tablet (26 mesaj) (4 mesaj) Mini (31 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Diğer Markalar >> DELL VENUE 7 ve VENUE 8 TABLET PC ANA KONU - ROM, ROOT vs PAYLAŞIM - DESTEK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    344 Mesaj
    Bu tabletin 8 GB'lik versiyonunda 4.8 GB olmasının nedeni thumbnails dosyaları :( Silinemiyor maalesef bende 5.70 GB kaplıyor :d

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Nokia 3315 - Nokia 6100 - 7250i - N97 Mini - Sony Xperia tipo - Nokia N8 - Sony Xperia XZ
    ( Kullanılmadı ) ( Kullanıldı, Koleksiyon ) ( Satıldı ) ( Kullanılıyor ) ( Koleksiyon ) (Aktif)
    There's no mobile phone that won't annoy you sooner or later. Özelden mesaj atamıyorum, lütfen cevap bekleyeceğiniz mesaj atmayın.
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    Tablet gayet hızlı şu ana kadar hiç arıza çıkartmadı . Ama hafıza sıkıntılı biraz çok az geliyor . Codegen M71B1 tabletten bu tablete geçmiş biri olarak hafıza konusunu bilseydim almazdım .

|
    |

Nokia 3315 - Nokia 6100 - 7250i - N97 Mini - Sony Xperia tipo - Nokia N8 - Sony Xperia XZ
    ( Kullanılmadı ) ( Kullanıldı, Koleksiyon ) ( Satıldı ) ( Kullanılıyor ) ( Koleksiyon ) (Aktif)
    There's no mobile phone that won't annoy you sooner or later. Özelden mesaj atamıyorum, lütfen cevap bekleyeceğiniz mesaj atmayın.
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

Merhaba, Dell Venue 7" 8 GB kullancılarına bi' şey sormak istiyorum.
    Play üzerinden Hearthstone (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.wtcg.hearthstone&hl=tr) kurabiliyor musunuz?

Yükleniyor sıkıntısız :)

|
    |

• Çavuş
    50 Mesaj
    Tabletinizin şarj olma süresini paylaşabilir misiniz arkadaşlar? Boş pil ne kadar sürede doluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    dell venue 7 aldım, bunda simcard takılmıyormu?
    |
    |

hızlıal da 229 tl . almayı düşünenler bakabilir.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

Kendini resetleme benim cihazimdada var problem yazilimsal mi arkdaslar??

Benim cihazimdaki yazilimsal degildi. Garanti kapsaminda anakarti degistirildi.

|
    |
    Venue 7 hakkında aşağıdaki linkten küçük bir incelemeye ulaşabilirsiniz.

http://www.teknogezgin.com/dell-venue-7-tablet-incelemesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrammar -- 26 Haziran 2015; 23:24:53 >
    |
    |

|
    |

Çözümü var mı.

quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

Müzik dinlerken kuraklıktan performans anlamıyorum ses seviyesi çok dusuk???

Çözümü var mı.

Jack performansi cok iyi degil hocam poweramp le biraz fark ediyoe eq ile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Pil %30 da iken 1saat 34 dakika da şarj oluyor

|
    |
    edobur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    selam forum dell venue 7 (8gb)tabletim var kimine göre +ları var kimine göre - leri var kendi lansmanında çıktığında güzel bir tabletti şimdide hala öyle sayılır pek fazla sorunlu değil çin menşeili tabletler gibi ısınma donma pek nadir ancak benimde kafama takılan cevabını bulamadığım bir kaç soru var tablet ilk geldiğinde yaklaşık 6 ay oldu android 4.3 yüklüydü 250 mblıkdı sanırım bir güncellemeyle 4.4.2 ye yükselmişti buraya kadar her şey normal ancak tablette yüklediğim program yada oyunları aldığım harici sd karta taşıma sorunu var android 4.4.2 de bu olay yok tabletin root kilidini açtım ara yazılımlarla taşımayı denedim malesef ben yapamadım android 5 ve üzeri bir günceleme bu tablete geleceği meçhul millet 6 ya hazırlanıyorken dell bunlara uğraşmıyor ayrıca (CyanogenMod+xda forumda da buna rootlu yazılım çıkmaması ilginç) bundan çok daha ucuz çoğu tablet sırf reklam amacı android 5 ve üzeri yazılım desteği ve farklı rootlamaları var dell müşteri hizmetleri bu işlerde tablet tamiri dışında destek vermiyor tamirat işi koçsistem yapıyor tamiratı hızlı ancak yazılımsal olarak destek kimseyi bulamadım bilgi ve yardımcı olacak birileri varmıdır tabletteki sadece resim ve videoları sd karta atabiliyorum programları sd karta taşıma olayı yok bilen varsa yazarsa sevinirim
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj
    sıkıldım satıyorum...
    Dell Venue 7 HSPA+ 3G 2GB RAM 16GB hafıza dahili modem li

ilgilenen arkadaşlar whatsapptan ulaşsın 1000tl ye alındı fatura vs. herşeyi mevcut evde bi yerde bulurum büyük ihtimal...

350TL

0555 808 1001

siz sormadan söyliyim;
    şarjı çok iyi gidiyor
    modemi falan herşeyi çalışıyor
    her hangi bi sıkıntısı yok kozmatik olarak 10/9 eder diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkilobarbunya -- 9 Şubat 2016; 22:00:13 >
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Web Tasarım
Ekonomi
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.