Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
9.667
Cevap
137
Favori
463.082
Tıklama
Giriş
    670 Mesaj

1 hafta içinde ilk başta 3.9 sonra 7.9 oldu şuan 3.hafta yıpranma hala aynı sizin nasıl acaba hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fatih54102 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arklar selam ben memnunum genel olarak laptop öok iyi sadece aklıma geldi bu ekranın arkası ve diğer kısımlardaki siyah kasa plastiğinde çok iz kaldı parmak izi fln nasıl temizliyorsnz bir yöntem veya öneri varmı bir sileyim diyorum da neyle temizlesem? Dolar arttığı için bizimkiler 4600e çıktı şimdiden iyi kar ettik bu arada:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi züttürük -- 22 Kasım 2017; 11:46:48 >
    quote:

Orijinalden alıntı: züttürük

Arklar selam ben memnunum genel olarak laptop öok iyi sadece aklıma geldi bu ekranın arkası ve diğer kısımlardaki siyah kasa plastiğinde çok iz kaldı parmak izi fln nasıl temizliyorsnz bir yöntem veya öneri varmı bir sileyim diyorum da neyle temizlesem? Dolar arttığı için bizimkiler 4600e çıktı şimdiden iyi kar ettik bu arada:d

4100 e almıştım bende :)

|
    |

• Er
    1 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, ürünü yeni aldım sayılır, ancak kafama takılan bir şey oldu. Sadece interneti kullanmama rağmen fanlar sürekli çalışmaya başlıyor. Birkaç saniye durduktan sonra tekrar başlıyor. Bilgisayardan çok anladığım söylenemez. Servise mi göndermeliyim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Biosu güncelle ilk mesajı oku.

Yeni aldığın için güncelleme yaparken ısınıyor olabilir

Bilgisayar bozuk galiba hemen servise veriyim mantığı doğru bu düşünce değil. Kendimiz halletmeye çalışırsak hem bişeyler öğreniriz hem de serviste ne şartlarda kaç gün kalacağı belli değil. O kadar para veriyoruz kullanmadan geçen günlere yazık.

|
    |
    drogba56 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

1 hafta içinde ilk başta 3.9 sonra 7.9 oldu şuan 3.hafta yıpranma hala aynı sizin nasıl acaba hocam

İlk başta 4.9 du dün 7.9 oldu. Bendekinde Simplo yapım batarya varmış bunlar Samsung a göre daha düşük kalite oluyor. Sizde manufacturer kısmında ne yazıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Benim bir önceki laptopum lenovo ideapad 700 iyi gözüken menteseye sahipti güven veriyordu. Bir sabah ekranı kaldırdım ekran çerçevesi paramparca oldi. Menteşe takıldı ekranın çerçevesini patlattı. Garanti kullanıcı hatası dedi yapmadı. Tüketici hakları mahkemesi ile paramı geri alabildim. O yüzden bu yapıda yapılan tüm menteşeler tehlikeli bana kalırsa yapıları aynı yada çok benzer bu yüzden ben ekranı gerekmediği sürece kapatmıyorum. Bu şekilde de sıkıntı olursa artık kader yapacak bişey yok :D hdmi ile görüntü aktarırken neden fos düşüyor bi bilgim yok hiç araştırmadım ama genelde performans kaybı olur derler zaten.

|
    |
    .Tolga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DH Motorola Moto G Kullanicilari

• Binbaşı
    1443 Mesaj

Burda bahsedilen 1-2 küçük problem harici hep yazılımsal ve çözülüyor açıkçası. Dell iyi çalışıyor. Çok fazla sorin var gibi gözükebilir bundan daha fazla sorunsuz cihaz hatta buraya yazma gereği duymayan insan var. Ayrıca community sı güzel bir cihaz ne güzel sorunlar paylaşılıp çözülüyor. Bazı cihazların konusu bile yok bide böyle düşünün.

|
    |
    Maximus Payne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DH Motorola Moto G Kullanicilari

• Binbaşı
    1074 Mesaj
    Birçok kişinin bataryasında yıpranma seviyesi gittikçe artmakta.

https://www.nirsoft.net/utils/battery_information_view.html

Programını açıp ekran görüntüsü atarsanız bunun sorun olup olmadığını anlayabiliriz. Herhalde herkeste olmuyorsa buna sorun denebilir.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

Ne zaman aldınız?

son derece memnunum tavsiye ederim
    |
    |
    Maximus Payne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 hafta önce
    |
    |
    Battery Health %86 yazıyor, tuhaf daha 2.5 ay anca oldu.
    |
    |

Intel i5 8500 - RX 590 8GB - 16 Gb Ram - Samsung 480 SSD +1 TB HDD - Steelseries 300 Dota 2 Edition - Motospeed Keyboard
  • Binbaşı
    1074 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

2 hafta önce

Hiç güç kaynağına bağlı değilken %5 seviyesine kadar kullandınız mı? Kullanmadıysanız bir kere öyle yapın yani %100 den %5 e kadar AC ye bağlı olmadan kullanın batarya yıpranması artarsa sorun var demek. Öyle olunca çok geç olmadan iade şansı olabilir ayıplı ürün kapsamında.

Bu arada anladığım kadarıyla son 7567 lerde Samsung LiIon batarya yerine SMP nin LiPo bataryası kullanılmış. SMP, Samsung'a göre kalitesi daha düşük bir marka.
    |
    |
    benimde 2 ay oldu alıp kullanalı değerler bu şekilde yıpranma gözükmüyor.. aynı zamanda batarya süresinden çok memnunum bugün okulda %80 le gittim 7-8 saat internetten words dosyası hazırladım %30 du en son .. 12 saat gidiyor günlük kullanımda rahat çok ivdeo izlemden ödev , kodlama yazarsam..

çok ciddi sorunlarla karşılaşmadım karşılaştığım sorunlar hep yazılımsal.. arkadaşım benle birlikte bu laptopun en büyük rakibi lenovoy520 almştı hem bazı tuşları basmıyor 2 ayi tibarı ile hem şarz süresi %8-9 da 1 i falan benimkinin..

şuan tek sorunum 2-3 gündür olmasada bios 1.2 ye geçtiğimden beri iki günde bir random reset atması ... bios 1,1 e nasıl dönceğimi bilmiyorum onun için bios 1,3 ü bekliyorum sonucunda yazılımsal sorunların çözülümü kolay..
    |
    |

• Yüzbaşı
    493 Mesaj
    Daha birkaç güçlükken %4.9 yıpranma vardı. 10 gün oldu hala %4.9 yıpranma mevcut. Akşamları 1-2 saat oyun oynuyorum onun haricinde internette geziniyorum. Pillerde bi tuhaflık var bence.

Fotoğraf Arşivim
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj
    Batarya yıpranmasının gittikçe artması normal.

3. parti yazılımlarla edindiğiniz bilgiler yorum yapmak için yeterli olmaz.

Bilgisayarınız açılırken Dell logosunu gördüğünüzde (birkaç kez) f12 tuşuna basın.
    Gelen menüde Diagnostics'i seçin.
    Donanımsal sorun olup olmadığını test edecektir.
    Test bittikten sonra Configuration kısmına tıklayıp batarya hakkında kesin bilgiyi alabilirsiniz. Burada en önemlisi "charge cycle" yani şarj/deşarj döngü sayısıdır. Bu ne kadar yüksekse batarya yıpranmasının da o kadar yüksek olması beklenir.

Herkes bu bilgiyi paylaşırsa o zaman karşılaştırma şansımız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barisgurler -- 23 Kasım 2017; 21:32:22 >

12 ekimde alınma i5 li cihaz benimki n11 ebrar dan alınma ilk aldığımda bakmadım da 1 hafta oncesıne kadar %7.5 idi şimdi % 11 olmuş 1.5 aylık cihaz prizde iken ac de kullanıyorum kaldık ki cihaz sabahtan aksama kullanılmıyor aksamları bir kac saat kullanıyorum habire oyun vs de kullanılmıyor
    |
    |
    DIDYMA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.