Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bios update yapmanız gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • barisgurler B kullanıcısına yanıt
    Bende de var hocam aynı sesten. Sanırım hard diskten geliyor ama herkeste mi var ya da bir çözümü var mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: offhcu

quote:

Orijinalden alıntı: okko

Valla nazar değmesin ama bende aldığımdan beri sorunsuz kullanıyorum. Biosumda güncel windowsumda güncel hiçbir sıkıntım yok i5 li cihazım. SSD de aldım taktım cillop

SSD Olarak ne aldın reis ?

Samsung 128 gb bir ssd aldım
  • arkadaşlar elimde lexar 633x 64gb micro sd kart var. kendi adaptörü ile birlikte bilgisayara takıyorum fakat hiçbir şekilde görmüyor.tüm driverlarım tam ve sorunsuz. başka bir laptop ta denedim orada da çalışmadı. fakat bir masaüstü bilgisayarda çalıştı.

kart sdxc class 10 uhs1 kart. emin olamamakla birlikte 7567 nin sadece sdhc kartları desteklediğini düşünüyorum. sdxc leri desteklemiyor. acaba bununla ilgili bir bilgisi, fikri olan var mı? sdxc kart'ı laptop ta sorunsuz kullanan var mı
  • Arkadaşlar Elimde 2 Adet ips panelli var. ikiside 2 haftalık cihaz.

Get Satış 3900 TL (gittigidiyor)
    EFT 3500 TL

Kargo ile gönderim sağlayacağım.
  • laptopta 2.0 giriş yok bende de 3.0 flash bellek yok aynı olmasa olmaz mı illa aynı mı olması gerekiyor?
  • Bu menteşe kayma olayı ne ya?

Bu arada B156HAN paneli olanlar ekranı 104hz ye overclocklayabilir.
  • StealheX kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler güncellemeyi yapınca sorun düzeldi.
  • Sorunun nedenini teknik olarak bilmiyorum ama 3.0 usb bellek çok zor bulunan bişey değil. Arkadaşlarınızda veya çevrenizde vardır illaki. Birinden ödünç alabilirsiniz.
  • arkadaşlarımda da yokki bir kere daha 2.0 la bakayım ona göre yeni alırım olmadı.
  • Usb belleği önce biçimlendirin. Daha sonra Win10 iso dosyasını içine atıp Varsayılan lara dikkat ederkenten Rufuslayın. Umarım halledersiniz. Usb portu olarak soldakini kullanın.
  • iso dosyasını yeniden indiriyorum sağol bir de şu var ben windows 10 education kurmaya çalışıyorum farketmez dimi education veya pro,home falan olması.
  • Farketmez iso şeklinde indiriyorsunuz dimi
  • arkadaslar i5 olan modeline sahibim sizden bir konu hakkında bilgi istiyorum bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
    galiba bu bilgisayarda hdmi 1.4 var ve 4k çıkış desteklemiyor. evimde 4k tv var.
    Şimdi benim bu bilgisayarı televizyona yansıtmak için nasıl bir kablo almam gerekiyor. hdmi 2.0 ve 1.4 kablosu farklı olarak mı satılıyor. uç girişleri farklı ebatlarda mı oluyor? 2.0 kablosu alıp taksam 1.4 kalitesinde de olsa bir aktarım almam mümkün mü?(sonucta kablo güncel olsun ki ilerde farklı cihazlarda da kullanayım :) )
    Bir diğeri de parasıyla bunu upgrade edebilir miyiz :D 1.4 çıkışını söküp 2.0 takmak gibi bir olay yok mudur bilgisayarcılarda :D
    simdiden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quaresssma

arkadaşlar ürünü birkaç gündür kullanıyorum genel olarak masaüstü performansından çok memnunum (yine olsa yine alırdım) ancak

ekran kartını test etmek amaçlı bf4 ve gta5 oynadım. bf4 de bir sıkıntı yok ancak gta 5 te anlık fps düşüşleri yaşıyorum. ara ara fps 0 a inip tekrardan 60 a yükseliyor.

nedeni ne olabilir, şimdi kafama göre birşeyleri güncellemek falan istemiyorum konuyu az çok takip ediyorum şunu şunu güncelle şunu şunu güncelleme olayı var sanırım biraz bu cihazda. var mı sorunumu çözebilecek ? nvidia ayarlarına aşırı hakim değilim kafama göre kurcalamak istemiyorum.

1. sayfada ilk mesajta bios sürümünün linki verilmiş , biosunu güncelleyeceksin.

• Arkadaşlar bu laptopu almak istiyorum ama ne zaman foruma baksam insanlar hep farklı farklı sorunlardan bahsediyorlar. Bir türlü emin olamıyorum. Siz ne tavsiye ediyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla education sürümü win10 home veya pro sürümünün üstüne kuruluyor. Tüm Windows özelliklerini açıyor. Edu yüklemek için orjinal bir win10 sahibi olmaniz gerekiyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • son bir kaç gündür tuhaf bir sorun yaşıyorum, kulaklık ile müzik dinlerken explorer veya chrome da gezinirken ses parazitleniyor. sayfalarda yukarı aşağı yaparken, fareyi hareket ettirirken sürekli parazit oluyor. ne olabilir bunun sebebi? bu arada sadece tarayıcılarda oluyor, windows klasörlerinde gezerken yok parazitlenme
  • StealheX kullanıcısına yanıt
    üniversite veriyor bende öyle yükledim
  • evet tamamdır bu sefer oldu kurdum sonunda.
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.