Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1050 ti ekran kartlı en ucuz laptop bu şuan piyasadaki. Sorunların hepsi yazılımsal, yani düzeltilebilecek şeyler dostum.
  • Batarya yıpranmaları ne durumda sizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StealheX

bios update yapmanız gerekiyor.

Burada ne altın cevherler ne püf noktalar varmış. Dönünce hemen yapacağım ben de

Şimdiden teşekkürler..

edit:
    -bu arada size de ekran - kasa bağlantısı çok ufak ve dayanıksız gelmedi mi ? Sanki ekranın kenarından kapağı açsan çatırdayacak gibi duruyor.

-ek olarakta hdmi kablosu ile tv bağladığımda fps farkediyor bu nedendir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Tolga -- 22 Kasım 2017; 2:30:45 >
  • beyler touchpad nasıl kapatılıyor bir türlü bulamadım kısayolu yok klavyede
  • Fatih54102 F kullanıcısına yanıt
    1 hafta içinde ilk başta 3.9 sonra 7.9 oldu şuan 3.hafta yıpranma hala aynı sizin nasıl acaba hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu laptopu almayı düşünüyorum, acaba yaşadığınız ve çoğu cihazda bulunan kronik sorunlar nelerdir?
  • Arklar selam ben memnunum genel olarak laptop öok iyi sadece aklıma geldi bu ekranın arkası ve diğer kısımlardaki siyah kasa plastiğinde çok iz kaldı parmak izi fln nasıl temizliyorsnz bir yöntem veya öneri varmı bir sileyim diyorum da neyle temizlesem? Dolar arttığı için bizimkiler 4600e çıktı şimdiden iyi kar ettik bu arada:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi züttürük -- 22 Kasım 2017; 11:46:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: züttürük

Arklar selam ben memnunum genel olarak laptop öok iyi sadece aklıma geldi bu ekranın arkası ve diğer kısımlardaki siyah kasa plastiğinde çok iz kaldı parmak izi fln nasıl temizliyorsnz bir yöntem veya öneri varmı bir sileyim diyorum da neyle temizlesem? Dolar arttığı için bizimkiler 4600e çıktı şimdiden iyi kar ettik bu arada:d

4100 e almıştım bende :)

• Arkadaşlar merhaba, ürünü yeni aldım sayılır, ancak kafama takılan bir şey oldu. Sadece interneti kullanmama rağmen fanlar sürekli çalışmaya başlıyor. Birkaç saniye durduktan sonra tekrar başlıyor. Bilgisayardan çok anladığım söylenemez. Servise mi göndermeliyim? Yardımlarınızı bekliyorum.
  • drogba56 D kullanıcısına yanıt
    Biosu güncelle ilk mesajı oku.

Yeni aldığın için güncelleme yaparken ısınıyor olabilir

Bilgisayar bozuk galiba hemen servise veriyim mantığı doğru bu düşünce değil. Kendimiz halletmeye çalışırsak hem bişeyler öğreniriz hem de serviste ne şartlarda kaç gün kalacağı belli değil. O kadar para veriyoruz kullanmadan geçen günlere yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

1 hafta içinde ilk başta 3.9 sonra 7.9 oldu şuan 3.hafta yıpranma hala aynı sizin nasıl acaba hocam

İlk başta 4.9 du dün 7.9 oldu. Bendekinde Simplo yapım batarya varmış bunlar Samsung a göre daha düşük kalite oluyor. Sizde manufacturer kısmında ne yazıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Tolga . kullanıcısına yanıt
    Benim bir önceki laptopum lenovo ideapad 700 iyi gözüken menteseye sahipti güven veriyordu. Bir sabah ekranı kaldırdım ekran çerçevesi paramparca oldi. Menteşe takıldı ekranın çerçevesini patlattı. Garanti kullanıcı hatası dedi yapmadı. Tüketici hakları mahkemesi ile paramı geri alabildim. O yüzden bu yapıda yapılan tüm menteşeler tehlikeli bana kalırsa yapıları aynı yada çok benzer bu yüzden ben ekranı gerekmediği sürece kapatmıyorum. Bu şekilde de sıkıntı olursa artık kader yapacak bişey yok :D hdmi ile görüntü aktarırken neden fos düşüyor bi bilgim yok hiç araştırmadım ama genelde performans kaybı olur derler zaten.

• Maximus Payne kullanıcısına yanıt
    Burda bahsedilen 1-2 küçük problem harici hep yazılımsal ve çözülüyor açıkçası. Dell iyi çalışıyor. Çok fazla sorin var gibi gözükebilir bundan daha fazla sorunsuz cihaz hatta buraya yazma gereği duymayan insan var. Ayrıca community sı güzel bir cihaz ne güzel sorunlar paylaşılıp çözülüyor. Bazı cihazların konusu bile yok bide böyle düşünün.

• Birçok kişinin bataryasında yıpranma seviyesi gittikçe artmakta.

https://www.nirsoft.net/utils/battery_information_view.html

Programını açıp ekran görüntüsü atarsanız bunun sorun olup olmadığını anlayabiliriz. Herhalde herkeste olmuyorsa buna sorun denebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

Ne zaman aldınız?
  • Maximus Payne kullanıcısına yanıt
    son derece memnunum tavsiye ederim
    2 hafta önce
  • Battery Health %86 yazıyor, tuhaf daha 2.5 ay anca oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

2 hafta önce

Hiç güç kaynağına bağlı değilken %5 seviyesine kadar kullandınız mı? Kullanmadıysanız bir kere öyle yapın yani %100 den %5 e kadar AC ye bağlı olmadan kullanın batarya yıpranması artarsa sorun var demek. Öyle olunca çok geç olmadan iade şansı olabilir ayıplı ürün kapsamında.

Bu arada anladığım kadarıyla son 7567 lerde Samsung LiIon batarya yerine SMP nin LiPo bataryası kullanılmış. SMP, Samsung'a göre kalitesi daha düşük bir marka.
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.