Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.805
Cevap
131
Favori
549.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende alacağım fakat sinerji’deki klavye beyazmış sanırım. Hepsi mi öyle bilmiyorum kırmızı olan nerede satılıyor alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carcharies kullanıcısına yanıt
    Türkçe klavyelerin hepsi beyaz aydınlatmalı.

• Merhaba arkadaşlar ,

Yarın kesin olarak sinerjiden almayı planlıyorum.

Sinerji.com da iade ve degisimlerde tutumları nasıl oluyor , bazı yerlerde olumsuz yazan kisiler olmus , ilgilenmiyorlar felan diye.

İade eden veya sorun yasayan varsa cok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: taguhsg

quote:

Orijinalden alıntı: I_can

quote:

Orijinalden alıntı: taguhsg

Özellikle pubg oyunu için bu bilgiyasarı aldım fps sorunu yaşıyorum neyden kaynaklanabilir yardımcı olabilecek varmı ? Driverlarım eksik mi tammı nerden öğrenebilirim.

Ofise 2 tane aldık bu laptoptan. 2 kişi pubg oynuyoruz. Bizde fps ile alakalı bir problem yok. Sen hangi grafik ayarlarında kaç fps alıyorsun ki?

Ekran kartı güncellemesi yaptım 55-60 fps alıyorum bende düzeldi.

evet zaten o civar veriyor fps max. bulunduğun ortama göre 80-100 bazen çıkıyor ama oyun geneli 50-60 fps. ve yeterli oluyor.

• Vatandaki modelde ips var mı ? Özellikler arasında var yazıyor ama tam kesinlestirmek lazım kuzenim icin gece alıcaz.4000 tl olan modellerden farklı olarak windows 10 var 256gb ssd var 4530 tl. Freedosla uğraşmak yerine + 128 gb ssd için 500 tl fark vermeye değer gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatandan verdim siparişi ben de, umarım sorunsuz olur.. bu arada ips diye biliyorum ama değilse iade ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vins_3075 -- 23 Ağustos 2017; 1:3:14 >
  • I_can kullanıcısına yanıt
    Pubg biraz optimizasyon özürlü bir oyun, gtx 1060, 1070 hatta 1080'lerde bile fps düşmesi oluyordu, son patchler ile biraz daha düzeltmişler herhalde.
  • Hacım, gece kdv indirimi ile mi o fiyata düştü. Şimdi baktım hala 5k nın üstünde

DELL INSPIRON 15 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB -1TB+256 SSD-GTX1050Tİ 4GB-15.6"W10
  • Son gunlerde sabah 8 aksam 11 calistigim icin gecikmesini cok takmadim birazda inada gittim o yuzden ebrari bekliyorum birde tabi 150 liralik indirim kuponum hic olmasin istiyorum laptop 2050 + rocket oyunu hediyeyle gelecek diye bekliyorum bakalim nasil olacak.cuma kesin dediler satisida kapatmislar suanda.

• Bu ürünün 17 inçlik modeli var mı ? 3 yıldır Victor G601 kullanıyorum 17 inç ve alıştım bu ekrana şimdi 15 inç küçük gelir üstelik film izlemeyi filan çok seviyorum o yüzden bir tek ekran boyundan kararsızım bu laptopun

• Merhaba bu bilgisayarı kullanıp laptop altına koyulan soğutuculardan kullanan varsa ismini söyleyebilir mi öneriyorsa tabi. Bir de cpu ve gpu soğutma blokları birleşiyormuş sanırsam bu bir problem yaratıyor mu ?
  • soudexxx kullanıcısına yanıt
    Ben yeni almadım soğutucuyu önceden vardı. Inca INC341fxk kullanıyorum. Birkaç gündür kullanıyorum bir sorun olmadı.
  • Beni de ekleyebilirsiniz

Henüz kavuşamadım kendisine o eve gitti ben çalışıyorum. Service Tag ile siteden baktım. 4 Temmuz'da oradan yola çıkmış. IPS panel ve 128GB Sandisk x400 SSD mevcut. Freedos değil fabrikada Ubuntu yüklenmiş. Sadecenotebook'tan dün sabah sipariş verdim, bugün öğleden önce 11'de eve gelmiş. Ebrar bekleyen ya da alternatif arayan arkadaşlara sadecenotebook'u önerebilirim. Almadan önce birkaç mail attım ve fazla bekletmeden cevapladılar sorularımı. Kargoyu da siparişimden 2 saat sonra yurtiçi kargoya teslim ettiler.

Şu ana kadar her şey hızlı ve güzeldi. Umarım kurulum ve sonrasında da sorun ve arıza yaşamadan kullanabilirim

• soudexxx kullanıcısına yanıt
    birleştiği için soğutucu problem yapıyormu diyemi soruyorsun yoksa birleştiği için çokmu ısınıyor diye soruyorsun anlamadım
  • Önce ebrar bilgisayardan sipariş verdim. Ellerinde olmağını ve ne zaman geleceği konusunda kesin tarih vermediler. Siparişi iptal edip diğer satıcılara baktım ama çoğunun elinde kalmamış. Hepsiburadadan aldım orda da yok. Nasıl iş anlamadım
  • Arkadaşlar Asus m580 vd ile bunun arasında kaldım. Ünide de kullanacağım rahat taşınması önemli yani. Sizce hangisini almalıyım sebebiyle yazarsanız sevinirim.

• Arthillid A kullanıcısına yanıt
    Sadecenotebook baktınız mı hocam sinerjiyle aynı hem de 4047 idi en son.
  • berk_ata B kullanıcısına yanıt
    aslında ikisi de yani şöyle ekran kartı boştayken işlemciye göre daha soğuk olur, okuduğuma göre işlemciyle bağlantı olduğu için ekran kartı normalin üstünde oluyormuş.(çok üstünde olmasından bahsetmiyorum yani 60-70 derece değil, 35 olacağına 40 olması gibi.)
  • Bu modelin menteşeleri sağlam mı ? Ortada olması ilerde sorun yaratır mı ?

• Arkadaşlar merhaba bende yaklaşık 1 ay önce bu modeli aldım ama anlamadığım şekilde league of legends adlı oyunda eski bilgisayarımda 630m ekran kartı varken 180 sabit alıyordum bu bilgisayarımda sürekli bir fps drop yaşıyorum hiç sabit kalmıyor sürekli düşüp çıkıyor 55 lere kadar düşüyor bu nedendir acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.