Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.805
Cevap
131
Favori
549.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Perşembe mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zodd kullanıcısına yanıt
    çok saol evet 1000 tl fazla verdim ,sinerjide 4075 tl idi aldığım gün itibarıyla ,yani sizce özellikle 256gb ssd m2 ile 128gb ssd ve bildiğim kadarıyla m2 li de değil sinerjide satılan model bu fiyat farkını haketmiyormu ?
  • Massohcu kullanıcısına yanıt
    Acil ihtiyaç yüzünden ebrarı bekleyemeyeceğim. Bu akşam sadecenotebooktan (sinerji mağazası) sipariş vereceğim. Hakkımızda hayırlısı

• <Ben ebrardan aldım cihazı. Beni de eklerseniz memnun olurum
  • Sinerji de , ebrar bilgisayar ile aynı ilgiyi gosteriyormu? İade eden arkadaş oldumu hiç?

http://www.sinerji.gen.tr/dell-7567-4b70d128f161c-i7-7700hq-16gb-1tb128ssd-gtx1050ti-156-dos-ips-pmu404404

• taguhsg T kullanıcısına yanıt
    bendede aynı oyun optimizasyon özürlü biraz. csgoyu falan ultrada takılmadan oynuyorum pubg sorunlu herhalde.

• arkadaşlar dell in sitesinde drivers bölümünde dell system detect i çalıştırıp yaptığım kontrollerde güncellemeleri yapmama rağmen hala yine aynı güncellemeler karşıma çıkıyor. nedir acaba problem ?
  • GialloRosso34 G kullanıcısına yanıt
    Sistemi kontrol ediyorsun driverları değil ki. Sıkıntılı bir durum yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11 Ebrardan almayin arkadaşlar. Kaç gündür konusuyorum distribütörden mal beklyoruz diye oyalıyorlar. Gecen hafta çarsamba verdim siparisi hala bekliyordum. Bugun aradim perşembeye kadar sarkabilir fln diye geçiştirdiler. 75 lira daha fazla verin sinerjiden alın bence
    Merhaba zodd,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Merhaba arkadaşlar cihazı 1 hafta önce aldım da sadecenotebooktan fakat yaşadıgım birkaç
    tane sorun var birinci sorunum kulaklığı taktıgımda bazen okumuyor algılamıyor 7 8 defa tak cıkar yapıyorum anca okuyor bir diğer sorunum ekran parlaklılığı az gibime geldi ekranın tn panel mi ips panel mi olduğunu anlamanın bir yolu var mıdır? ips diye almıştım fakat kontrol etmek istiyorum
    Katılıyorum ben de işyerime sipariş verdim geçen çarşamba bayram sonrası 4 gün izin alacağımı tatilde olacağımı ve 10 günlük bayram tatili öncesi elime ulaşmazsa ürünü alamayacağımı ve bura ilçe ve merkeze uzak olduğu için sadece haftanın belirli günlerinde kargo geldiğini belirttim pazartesi kargolayıp salı elime ulaşacağını belirttiler ama kargolamadılar ben de iade edecem büyük ihtimalle 3 hafta sonra ürünü alamam kusura bakmasınlar

• Bu hafta tahammül gösterebilirim .Haftasonu çektim en azından siparişi ama cumaya kadar elime ulaşmazsa ben de iptal ederim. Yarın çözerler umarım bu durumu.
  • Arkadaşlar son 2 3 gündür cs go da fps düşüklüğü olmasada anlık takılmalar yaşıyorum . Şu sıralar mouse takılması da başladı. Sanırım 1607 ye donup çözen bazı kişiler var. Önerir misiniz ? Kesin çözüm müdür ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qleax

Arkadaşlar son 2 3 gündür cs go da fps düşüklüğü olmasada anlık takılmalar yaşıyorum . Şu sıralar mouse takılması da başladı. Sanırım 1607 ye donup çözen bazı kişiler var. Önerir misiniz ? Kesin çözüm müdür ?

https://forum.donanimhaber.com/dell-inspiron-7567-fps-drop-ve-mouse-tikanmasi-cozumu--128433235

• musabcel kullanıcısına yanıt
    Bunu dün denemiştim ama takılmalar geçmedi. Muhtemelen özürlü oyun csgo'dan dolayı . Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qleax -- 22 Ağustos 2017; 0:43:27 >
  • Şimdi baktım da n11 de en geç kargoya verilme tarihi 1 saat önce 28 ağustos yazıyordu. Şuan 5 eylül . Cevap versinler eğer eylüle sarkıcaksa kesinlikle iptal edicem .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamgee -- 22 Ağustos 2017; 0:59:50 >
  • Merhaba arkadaşlar ben bu bilgisyarı aldım 10 15 defa format attım ve bjilgisayar bazen 1tblık hhd görmüyor restliyorum sonra görüyoruyor ne yapmam gerekiyor servise vermem lazım mı yoksa kendim halledibiilir miyim ? yardımcı olursanır sevinirim
  • Arkadaşlar son win 10 güncellemesinden sonra msi afterburner cortladı, çalışmıyor. Oyun içi sıcaklıklarını başka nasıl görebilirim? Bildiğiniz bir program varsa söyleyebilir misiniz?
  • Beyler bugün kısmetse dell 7567 siparişi geçceğim. Sormak istediğim tek şey türkiyede ips panelli versiyonunun olup olmadığı. Gold’da ips panel diye koymuşlar ilana ama inanın güvenip alasım gelmiyor. Üstelik fiyatı tn panellere göre daha uygun bir saçmalık var ama çözemedim. Satıcıya mesaj attım bekliyorum. ips panel olan bir link alabilirsem sizden memnuniyet duyarım

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.