Şimdi Ara

DELL E2216H 21.5' Monitör 249 TL / Media Markt (Ücretsiz Kargo)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
2.379
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • haftanın fırsatı mailinde 349 gözüküyor
    ürün özelliklerine bakarken ITOZEL100 kodu ile 100 tl indirim bildirimi çıktı
    sepete atıp kodu girince fiyat 249 a düştü.
    2 adet ayrı ayrı sipariş geçtim
    şuan bir sorun gözükmüyor
    ihtiyacı olan varsa kaçırmasın

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_dell-e2216h-21-5-in%C3%A7-5ms-analog-display-full-hd-led-monit%C3%B6r-1163874.html

DELL E2216H 21.5" Monitör 249 TL / Media Markt (Ücretsiz Kargo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rortatas -- 10 Ocak 2017; 16:55:33 >

• uydu veya gigiturk baglanir mi buna?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdmi üzerinden bağlanır
    hdmi / displayport kablo kullanılarak
  • Bedava aslanım alın işte 60 dolara Dell monitör alıyorsun full hd hemi de.
  • Hdmi bağlantısını göremedim dikkat edin
  • HEpsiburada yorumları da güzel gibi

http://www.hepsiburada.com/dell-e2216h-21-5-5ms-analog-display-full-hd-led-monitor-pm-bd804488

ama tam anlayamadım. VGA mı var sadece, hdmi yok mu?
  • İnternet mağaznda yok?DELL E2216H 21.5 inç 5ms (Analog + Display) Full HD LED Monitör
    sepetinize eklenemedi.
    Ürün mevcut değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyid Battal Gazi -- 10 Ocak 2017; 17:21:26 >
  • Ekran açı olarak biraz kötü ama güzel fp olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hdmi yok display port var
  • gecen sene webdenal'dan 260 mi 270 mi oyle bir fiyata almistim indirimsiz normal fiyati malum dolar.neyse baktim display port ve vga var baska bir sey yok ben dvi olan modelini almistim yanlis gondermisler geri yollayin filan dediler dedim kim ugrasacak bu da olur.280x ekran kartima hdmi to dp kablo aldim taktim calismadi.280x'te buyuk dp giris yok mini var bir kablo daha alacaktim mini DP'den DP'y diye dedim sonra vazgectim.oteki kartimda deneyeyim r9 380 onda buyuk dp girisi var taktim calisti.daha sonra baska bir arkadasa da aldirdim goruntusu super de iste donusturucu kablo ile calismazsa ki bende calismadi o zaman sıkıntı.buyuk dp girisi varsa kartinizda bence alabilirsiniz guzel bir monitor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 10 Ocak 2017; 17:54:19 >
  • bitmiş bir adet alıp kullanıcakım ticaretini yapanı yakarım :D
  • Sömürmüşler gene bizede baş çıktı her zaman ki gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rortatas

hdmi üzerinden bağlanır
    hdmi / displayport kablo kullanılarak

Bende bu monitörün n iki tane var ve displsyport u kullanmadım. HDMI üzerinden . O dönüştürücü ler monitör fiyatında
  • ne ara sömürdünüz arkadaş bitmiş
  • arkadaşlar bu monitör hdmi çevirici ile çalışmıyor. ben çevirici alır kullanırım diyerek aldım ve elimde patladı. vga port ile işyerindeki muhasebe bilgisayarına bağladım.

bendekinin modeli dell p2016
  • Tüm ürünleri açtım tekrar kupon gelsin diye ama olmadı. Aynı kuponu denedim yine olmadı :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.