Şimdi Ara

Deliver Us The Moon Türkçe Yama 2.0-OyunÇeviri ÇIKTI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
5
Favori
2.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deliver Us The Moon Türkçe Yama 2.0-OyunÇeviri ÇIKTI

Deliver Us The Moon - Türkçe Yama v2.0

KURULUM NOTLARI

- Bu yama OyunCeviri.com ekibi tarafından yapılmıştır.
    - Türkçe yama, oyunun Steam v1.4.0.18710#142 sürümüne uygun şekilde hazırlanmıştır.
    - Oyun içinde kullanılan grafikler, kalıplar dışındaki metinler Türkçe'ye çevirilmiştir.
    - Türkçe yamadan memnun kalmazsanız, kaldırarak orijinal sürüme geri dönebilirsiniz.
    - Kurulum programı, oyun klasörünü otomatik bulamazsa, manuel olarak yükleyebilirsiniz.
    - Yama kurulumu tamamlandıktan sonra, oyun ayarlarından altyazıları açmayı unutmayın.
    - Kurulum sırasında orijinal dosyalarınız zarar görebilir.
    - Türkçe yama kullanımıyla ilgili oluşabilecek tüm zararlar kullanıcı sorumluluğundadır.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

EMEĞİ GEÇENLER

Proje Yöneticisi
    Ömer Öz

Yerelleştirme
    Ömer Öz

Yerelleştirme Kontrol
    Kerem Koldakoç

Paketleme ve Kurulum
    Ömer ÖZ

LİNK:https://oyunceviri.net/deliver-us-the-moon-turkce-yama/

Yama için OyunÇeviriye teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 24 Aralık 2019; 18:15:12 >

• Güzel oyundur tavsiye ederim. İyi oyunlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byflash

Güzel oyundur tavsiye ederim. İyi oyunlar :)
    Elinize sağlık admin.
  • Şuan oturup ağlayasım geldi yemin ederim. Uzay oyunlarına inanılmaz bir ilgim var ancak çoğu oyunu bitirmek için Türkçe yamasını beklerim. Bu oyun o kadar başarılı ki dayanamadım ve dün bitirdim. Bugün Türkçe yamasının çıktığını görüyorum. :) Hayırlısı olsun.
  • Teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 19 Ekim 2019; 12:22:44 >
  • 2 saatlik bir oyun için yama yapana kadar daha büyük projeleri çevirin lütfen Dragon quest 11 final fatansy 15 no man sky gears 5 gibi küçük o yunları çevirerek bir başarı saglanacagına inanmıyorum kaç kişi oynuyor o bile belli değil 4 5 kisi icin yapılan bir yama acıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3925D0282

2 saatlik bir oyun için yama yapana kadar daha büyük projeleri çevirin lütfen Dragon quest 11 final fatansy 15 no man sky gears 5 gibi küçük o yunları çevirerek bir başarı saglanacagına inanmıyorum kaç kişi oynuyor o bile belli değil 4 5 kisi icin yapılan bir yama acıkcası
    gears 5 de Türkçe dil desteği var yazarken araştırsak keşke.
  • Kimi oyun vardır 20-30 saatliktir fakat bomboştur, kimi oyun vardır 1-2 saatliktir ama tadı damağında bırakır ve keşke daha uzun sürseydi dersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 19 Ekim 2019; 17:42:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrecan12bjk

gears 5 de Türkçe dil desteği var yazarken araştırsak keşke.

Alıntıları Göster
    yazdıgım oyunları oynamak ıstedıgım yada oynadıgım ıcın degıl amacım orada daha uzun soluklu oyunların turkcelestırılmesını istemekti bı mario kaldı herhalde türkçe yama gelmeyen
  • Yama hakkında bilgi sahibi olmadan yazmışsınız. Oyunu sevdiğim için tek başıma çevirdim. Kimse normalde yaptığı veya yapacağı çeviriden feragat etmedi. Oyunu da oynamamışsınız o yüzden keyif alıp almayacağınızı da bilemezsiniz. Uzun soluklu oyun derken bu da göreceli bir kavram.
  • Ellerine, emeğine sağlık abi. @byflash
  • Elinize sağlık. @byflash
  • teşekkür ederim hocam yüklüyorum hemen
  • v14 güncellendi yama çalışmıyor en kısa sürede güncellerseniz seviniriz
  • Deliver Us The Moon - Türkçe Yama v2.0 olarak güncellendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 24 Aralık 2019; 20:13:45 >
  • Yama çalışmıyor yeni sürümde
  • Son durum nedir çalışıyor mu yama? şuan Steam'da 28 TL olmuş almayı düşünüyorum.
  • Oyun kurulu değil bende. Kurulu olan arkadaşlardan birisi bana özel mesaj ile ulaşırsa güncel sürüme uyarlayalım.
  • Teşekkürler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.