Şimdi Ara

[Deleted from big topics]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
6
Favori
6.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muitobom -- 29 Temmuz 2018; 21:14:45 >

• Amazon sayfasındaki yorumlara göre sadece Grundig televizyonlarla çalışıyor.
    https://www.amazon.de/dp/B009MRO5JO/

Bir ihtimal aynı donanımı kullanan ve android ya da ios için yazılımı olan başka bir firmaya ait firmware değişikliği ile birşeyler yapılabilir ama düşük olasılık...
  • Nasıl ihtiyacım var nasıl heyecanlandım anlatamam.

Bakıcı buluyoruz bebek emanet ediyoruz ne yapiyor ediyor bilmiyoruz.

Uygun fiyatlı kamera fırsatı varsa bildiginiz paylasirsaniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklamada kocaman şu yazıyor:

quote:

TÜM TV MODELLERİ İLE UYUMLU DEĞİLDİR
    UYUMLU TV KULLANICILARININ SATIN ALMA YAPMASINI RİCA EDERİZ
  • Fiyat %99 hatalı... En ucuz 170 liraya buldum

Edit : Aklıma şahane bir fikir geldi, bu aleti televizyona tanıtıyoruz, sonra araç/motosiklet kamerası yapıyoruz, görüntü aktarımı da cep telefonunun wifi tethering kısmından... Verileri de televizyona takılan bir HDD ye... Olamaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 12 Mart 2017; 23:35:57 >
  • Bunu alıp da bakıcıyı gözetlemek için kullanacaksaniz en azından bakiciya da güvenlik kamerası olduğunu söyleyin. Denetlendiğini bilmesinde sakınca yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakıcıyı gözetliyecekseniz evin her köşesine spy kamera yerleştirin. Salon yerine mutfak yatak odası yapmak isteyen yine yapar. :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: robotica

Fiyat %99 hatalı... En ucuz 170 liraya buldum

Edit : Aklıma şahane bir fikir geldi, bu aleti televizyona tanıtıyoruz, sonra araç/motosiklet kamerası yapıyoruz, görüntü aktarımı da cep telefonunun wifi tethering kısmından... Verileri de televizyona takılan bir HDD ye... Olamaz mı?

Pek çok teşrkkür ederim

Siparişimi verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

bakıcıyı gözetliyecekseniz evin her köşesine spy kamera yerleştirin. Salon yerine mutfak yatak odası yapmak isteyen yine yapar. :-)

Var ama bence yetersiz:

• [Deleted from big topics]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muitobom -- 29 Temmuz 2018; 21:15:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muitobom

arkadaş konuyu açıyoruz paylaşım yapıyoruz siz birbirinize teşekkür ediyorsunuz,

en çok bana teşekkür edeceksiniz, bana.

ayrıca; fiyat hatalı falan değil grundig smart tv lerle beraber satılmak için üretilmiş bir kamera,

elde kalınca stok eritiyorlar,

sonuçta kaliteli bir wifi kamera
    uygun yazılım vs bulunursa pc de yada androidde veya başka marka smart tv lerde de kullanılabilir,

konu hakkında sıfır bilgisi olanlar alıp kurcalayıp beceremeyince iade edip,
    gereksiz atraksiyona girmesin diye yazıyorum.

• muitobom kullanıcısına yanıt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android ile uyumlu çalışsa güzel fırsat aslında.

• grundig arçelik grubunun olduğundan arçelik beko tv ler ile uyumlu çalışma olasılığı var.

• quote:

arkadaş konuyu açıyoruz paylaşım yapıyoruz siz birbirinize teşekkür ediyorsunuz,

ayrıca; fiyat hatalı falan değil grundig smart tv lerle beraber satılmak için üretilmiş bir kamera,

uygun yazılım vs bulunursa pc de yada androidde veya başka marka smart tv lerde de kullanılabilir,

• Başka cihazlarda çalıştırmak imkansız değildir ama zor, Arçelik'in televizyon geliştiren ekibinde olan ya da oradan tanıdığı olan donanım bilgisini ya da varsa bilgisayarda çalışan sürücüsünü alıp çalıştırabilir. Bu dediğim ihtimalin gerçekleşme oranı da sanırım 80 milyonda 50'yi geçmez.
  • Modeme bağlanıyormuş, ip ayarları yapıp bilgisayarda güvenlik kamerası niyetine kullanılır mı ?

• quote:

hocam ne içtin sen :)
  • Android telefonlar ile kullanılıp kullanılamayacağı konusu kesinleşirse bende alacağım ama araştırdığım
    kadarıyla mevcut haliyle kullanılanılamıyor. Bu konuda çözüm üreten var mı acaba?
  • Buradan matematik fizik kimya ögretmenime dogumunda bulunan ebeye tb komutanıma kaynanama k.pederime kucaklar dolusu teşekkürler
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.