Şimdi Ara

[Deleted from big topics] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
6
Favori
6.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlarda var ama onu denemedim hocam çalışıyor mu bilmiyorum. Şimdilik çıkıyorum sabah erken kalkacağım size iyi forumlar
  • orhan kullanıcısına yanıt
    eyv yorduk senide tskrler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhan kullanıcısına yanıt
    Hcm slmlar, nasıl bir cihaz genel olarak bu zamana kadar kullanım süreci içinde memnun kaldınız mı?
  • qazed kullanıcısına yanıt
    Hocam memnunum. Modeme bağladıktan sonra çocuk odasını izleyebilirsiniz veya nereyi isterseniz. Adaptörünü prize takmanız yeterli. Uzaktan izleniyor mu bilmiyorum ayarlarda görüntüyü mail ile gonder gibi şeyler de vardı ama denemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Çalışmaz diye denememiştim, fotoğraf makinesinden kartı çıkarıp buna taktım kayıt yapıyor. 5 megabyte lık parça kaydı ayarladım her parça 6-7 saniye uzunluğunda oldu.

[Deleted from big topics]

[Deleted from big topics]

mrb. bir sorum olacak, yardımcı olursanız sevinirim.

disk dolduğunda üzerine yazma özelliği var mı? yoksa disk dolduğunda kayıt bitiyor mu?

tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmt-46 -- 5 Nisan 2017; 15:14:56 >

• 2 tane aldım umarım pisman olmam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

2 tane aldım umarım pisman olmam.

geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Orijinalden alıntı: tnt-2

2 tane aldım umarım pisman olmam.

geçmiş olsun

niyekine
  • Grundig TV'de var, alsam mı diye düşünüyorumda tam olarak nereye koyarım ne yaparım bilemedim. Kayıt yapıyor mu yani şimdi, kayıt yapıyorsa nereye yapıyor? Üzerine hafıza kartı takmak şart mı yoksa modeme bağlasam oradaki depolamaya kaydeder mi? Sorular sorular.

• Bu ürünün fiyatı neydi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ucandeve

Bu ürünün fiyatı neydi?

50 TL diye hatırlıyorum.

• pc client programı varsa fiyat çok iyi
  • Cepten izleyebilen var mı?

TinyCam programı genelde her markayı buluyor, hiç denediniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

Cepten izleyebilen var mı?

bende diğer bazı ip kameralar ve android telefon var ama ben pc client ile kullanmayı tercih ediyorum.

Bahsettiğiniz tinycam adlı android uygulamayı kurdum bendeki ip kameraların ip numarasını buldu ve hepsini gördü. Bazılarında kullanıcıadı ve şifre istedi şimdi onu yapıyorum
    Ama size çok önemli soruyu sorayım. Tinycam uygulaması dünya şehirlerindeki kamera görüntülerini yayınlıyor peki evdeki kameraları programa eklersem bu programı kullanan herkes benim kameraları izler mi?
  • İp kameraların fiyatı 120-150-200 tl gibi fiyatlar var. bu ürünün fiyatı gayet uygun deneyen kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

quote:

Orijinalden alıntı: laider

Cepten izleyebilen var mı?

bende diğer bazı ip kameralar ve android telefon var ama ben pc client ile kullanmayı tercih ediyorum.

Bahsettiğiniz tinycam adlı android uygulamayı kurdum bendeki ip kameraların ip numarasını buldu ve hepsini gördü. Bazılarında kullanıcıadı ve şifre istedi şimdi onu yapıyorum
    Ama size çok önemli soruyu sorayım. Tinycam uygulaması dünya şehirlerindeki kamera görüntülerini yayınlıyor peki evdeki kameraları programa eklersem bu programı kullanan herkes benim kameraları izler mi?

Kameraya girerken kullanıcı adı ve şifre mutlaka koyun. O zaman kimse göremez.

Peki program bu kamerayı gördü mü?

Edit: kusura bakmayın . Ben sizde ürün var zannetmiştim.

Acaba elinde bu kamera olup da tinyCam ile deneyebilecek biri var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 18 Mayıs 2017; 13:18:17 >

• hocam bende bu kamera yok. Bende 4-5 tane ip kamera var ama bu marka değil.
    Samsung s5 telefonum tinycam 5 saatir açık, 3 ip kamera ekledim donma filan olmadı güzel uygulama
  • ürünü alalı 1 ay kadar oluyor. tavsiye etmiyorum. çok sık takılıyor ve kamerayı açıp kapatmak gerekiyor ki bu 7/24 açık kalacak uzaktan izlenecek bir cihazda olmaması gereken bir durum. çok ağır ve hantal, SD kayıt özelliği SD kartı bozuyor çünkü buffer yapmadan her 1sn de bir yazma işlemi yapıyor ve bu kartı yıprayıtor. Hiç pratik değil bu fiyat çok bile fazla bu cihaza.

• [Deleted from big topics]

Çin' den 54 liraya aldığım wireless kameranın 1 yıl olmadan micro usb enerji girişi kopup mefta olunca bugün Grundig kurdum.

iE 10' dan ayarlarını yaptım ama görüntü alamadım.

Mobilde Safari direkt açtı.

Keşke 2-3 tane daha alsaymışım...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.