Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
126
Favori
166.344
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayrampaşadaki mağaza nerede forum istanbulda mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara kentparktaki fiyatlardan haberi olan var mı? İki model için.
    Birde sezonu geçiyor fiyatlar dip yapar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    5 gün önce gitmiştim ayakkabı reonu nerdeyse boştu indirim yapmışlar sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

5 gün önce gitmiştim ayakkabı reonu nerdeyse boştu indirim yapmışlar sanırım

Teşekkürler hocam

• Ben de Kocaeli mağazasından Ekiden One+ modelini aldım, tabii ki bir numara büyük aldım kalıpları farklı. Şunu söyleyebilirim gerçekten çok rahat, parasının hakkını veriyor ve kalitesiz de durmuyor. Yıllarca Nike Adidas kölesi oldum patlamayanı çatlamayanı kalmadı onların...

Decathlon bana ilaç gibi geldi, çoğu spor ürününü oradan alıyorum artık, hem ucuz hem kaliteli. Pazardan alamazsın derler ya aynen öyle.
  • Meydan avm deki dechatlon da 46 ve 47 numaralar 19 ve 25 TL ye satılıyordu.. 2 farklı model vardı...

• Ağlamak istiyorum :))

• https://www.decathlon.com.tr/kapteren-discover-erkek-arazi-kousu-ayakkabisi-siyah-id_8295044.html
    Önerir misiniz?
    Fiyatı düşer mi?

• Botları iyimi bu markanın

• bu ekiden ler falan güzel ayakkabılar da kış geldi artık bunlar su geçirir böyle baharda filan yağmurlu havalarda kullanabileceğimiz ekiden kadar rahat hafif bi ayakkabı varmı tavsiye edebileceğiniz
  • Dün 3 adet aldık bugün bi sipariş daha verdim memnunum.
  • bi tane kardeşime birde kendime aldım ama yanlardaki fileli yeri yırtıldı bende. Kardeşim deki ise sapa sağlam. Ayak şekli çok fark ediyor yada ben bilmeden bir yere sürtmüş olabilirim.

bir tane de yağmurda ıslak yerlerde su geçirmeyecek bir tane alacağım bu markadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 28 Eylül 2016; 17:23:58 >
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Reyon görevlisine kullanım şeklinizi belirtirseniz aldığınız üründen memnun kalırsınız. Benim diyen çoğu firmadan kaliteli ürünleri

• quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

bi tane kardeşime birde kendime aldım ama yanlardaki fileli yeri yırtıldı bende. Kardeşim deki ise sapa sağlam. Ayak şekli çok fark ediyor yada ben bilmeden bir yere sürtmüş olabilirim.

bir tane de yağmurda ıslak yerlerde su geçirmeyecek bir tane alacağım bu markadan.

Aldığınız ürünler 2 yıl garantili. Değişim sağlarlar

• Bende almak istiyorum bu üründen umarım denildiği kadar iyidir.
  • Arpenaz 50 Erkek Doğa Yürüyüşü Ayakkabısı - Siyah :http://www.decathlon.com.tr/SatinAl/8242558

Birkaç gün önce bu ayakkabıyı aldım. Tam f/p ürünü tavsiye ederim. Birçok kıyafet ile birlikte giyilebilir.

• buyaka avm de rafta 30 lira yazan ayakkabıya kasada 40 lira ödedikfiyattaki etiketle aynı isim uazıyordu renk farkındanmı kaynaklandı acaba? bunlarda sahtekar tek fiyat koyup kasada dolandırıyorlar.

bide poşete para alıp aldığın ürünü bile içine koymuyorlar bim gibi saçma biyer.

çoğu ürün kalitesine göre pahalı

• Renk fiyatta farkediyo. Ona dikkat etmeliydiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Renk fiyatta farkediyo. Ona dikkat etmeliydiniz.

ben dikkat ettimde indirim reyonundaydı ,zaten başka fiyat yazmıyordu,barcod okuma makineside göremedim.
    o kadarda sıra bekleyince vazgeçmedim,ama kasiyerlerin aldığın ürünü poşete koymaması büyük saçmalık,paradan başkasına el sürmüyorlar rahat iş.

öyle ucuz bi üründe yok,sosyete işi

• Adidasa göre 2 numara byüğünü mü almamız lazım yani?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.