Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
126
Favori
166.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 giyiyorum 40 numara buldum ama 1 numara büyüğünü alın demişler. 41 de yok :)
  • Hem bu ayakkabiyi kullanmis hemde air mac ayakkabi kullanan arkadaslar var mi varsa hangisi daha rahat ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam elbette air max daha rahattır, bu ayakkabı fiyatına göre çok iyi.
  • 44 lazım ama yok kalmamış

• Nike, adidas ve reebook da 44.5 giyiyorum. One plus da kac numara almaliyim? 45 mi 46 mi?

Birde ayagim tarakli 1 numara buyuk alacagim ama 45 mi 46 mi bilemedim

En son olarak su modeli deneyen ve tavsiye eden var mi?
    https://www.decathlon.com.tr/kapteren-discover-erkek-arazi-kousu-ayakkabisi-siyah-id_8295044.html#product_3185473

Bu ayakkabida hosuma gitti. Zaten spor salonunda kosu yapmak icin kullanacagim. Fikirlerinizi almak isterim :)

• One plus almıştım Mart'ta güzel ayakkabı fakat uzun vadeli bi ayakkabı değil ben günlük okula giderken gelirken ve yazın 40-60dklık yürüyüşlerde kullandım 4-5 ayda fileleri söküldü tarak kısımlarından

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Nike, adidas ve reebook da 44.5 giyiyorum. One plus da kac numara almaliyim? 45 mi 46 mi?

Birde ayagim tarakli 1 numara buyuk alacagim ama 45 mi 46 mi bilemedim

En son olarak su modeli deneyen ve tavsiye eden var mi?
    https://www.decathlon.com.tr/kapteren-discover-erkek-arazi-kousu-ayakkabisi-siyah-id_8295044.html#product_3185473

Bu ayakkabida hosuma gitti. Zaten spor salonunda kosu yapmak icin kullanacagim. Fikirlerinizi almak isterim :)

Ben Nike'da 45, günlük ayakkabılarda ise 43 giyen birisiyim. Buradakilerin aklı ile Nike ile aynı numara 45 aldım, büyük geldi iade edip 44 aldım. 44 de büyük geldi ama onu iade ile uğraşmadım. Günlük ayakkabılarda hangi numarayı giyiyorsanız onu alın...

• Bir arkadaş doğru demiş uzun ve ince bir ayakkabı geniş değil. Alıcaklar dikkate alsın ben aldım biraz geniş ayaklarım fazla dayancağını zannetmiyorum 5-6 ay sonra yazarım tekrar.

• thedeparted kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler..

• 1 yıldır a adet dağ ayakkabısı 1 adet spor ayakkabıyı kullanıyorum tam bir f/p ürünü ama dışarda giymeyin sadece koşu bandıda yada koşacağınız zaman giyin rahat ama çabuk yıpranıyor
  • 70 lirayahttps://www.decathlon.com.tr/ekiden-one-plus-ayakkabi-id_8351451.html aldım. İki saate yakın yürüyüş yaptım. Ayakkabı hafif ve terletmiyor. Memnunum.
  • ben bu ayakkabıyı geçensene alıp 6 ay kadat giydim,parasını hakeden çok rahat yüy gibi hafif bir ayakkabı.
    ama yıkayınca yazıları silinip birazda eskimiş bir hal alıyor,bu sene hiç giymedim halâ sağlam parasına göre iyi ayakkabı.

rahatlığa önem verenler için iyi tercih olur,ayakkabı rahat kalıp öyle nike gibi büyük numara almayın.

• decathlon.com u yeni keşfettim üç beş parça ürün derken 250 tl ye dayandı para. bu sitede kupondur puandır falan kampanyaları oluyor mu? (n11 ,hepsiburada gibi) yoksa bekleye gerek yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @hmT

decathlon.com u yeni keşfettim üç beş parça ürün derken 250 tl ye dayandı para. bu sitede kupondur puandır falan kampanyaları oluyor mu? (n11 ,hepsiburada gibi) yoksa bekleye gerek yok mu?

Yok hocam 2 yıldır alışveriş yapıyorum toplam tutar 650 lira filan olmuştur. Decathlon kartla 500 lira alışveriş yaparsan 10 tl altlimitsiz çek veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrnick

quote:

Orijinalden alıntı: @hmT

decathlon.com u yeni keşfettim üç beş parça ürün derken 250 tl ye dayandı para. bu sitede kupondur puandır falan kampanyaları oluyor mu? (n11 ,hepsiburada gibi) yoksa bekleye gerek yok mu?

Yok hocam 2 yıldır alışveriş yapıyorum toplam tutar 650 lira filan olmuştur. Decathlon kartla 500 lira alışveriş yaparsan 10 tl altlimitsiz çek veriyor.

Eyvallah kardeşim sağolasın

• bu ayakkabının kış veya bu mevsimler için plan versiyonu yok mu? bunu giydikten sonra başka hiçbir markayı giyemiyorum artık.

• TheWazZ kullanıcısına yanıt
    Aynen bende öyle bişey arıyorum

• Ben bu ayakkabının siyahından aldım. Arazi koşusu yazan 79₺ modelden.

İlk giyişte problem yok fakat uzun süreli yürüyüşlerde serçe parmağımı vuruyor ve azıcık acıtıyor. 1 ay kadar oldu alalı. Decathlon değiştirir mi? Bu konularda esnek diye duymuştum. 43 numara
  • alcest kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı ile ilgili genel şikayeti belirtirseniz ilgilenirler diye dusunuyorum

• anldrms34 kullanıcısına yanıt
    Öyle yapayım. Ayaklarım taraklı değil. Hatta ayağımı itince arkadan parmagımın gireceği kadar yer bile kalıyor. Niye böyle oldu anlamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.