Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.164
Cevap
126
Favori
166.343
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu ürünü begenerek kullanıyorum 2 yıla yakın olacak. Decathlon internet mağazsından alacaktım ya ayağıma olmazsa diye 44 numara sipariş edecektim ama mağazaya giidnce 44 numaralar olmadı 45 numaraları deneyince oldu. Mağazadan alma imkanınız varsa kesinlikle mağazada deneyerek alın derim.

Ayakkabı çok hafif, kaliteli alınabilir. Fiyatı da makul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042F62CB -- 6 Ağustos 2016; 18:42:51 >
  • Ürüne bakarken kalenji eliofeet diye bir model gördüm. Sanırım giyip çıkarması en kolay olan o. Ayaklarımda çok fazla yara olduğu için en zor kısımı giymek benim için. Bu model hakkında bilgisi veya fikri olan var mı?
    Şuan airmax 2014 giyiyorum.
    Not epidermolysis bullosa hastasıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz ayakkabısı güzel ama decathlon un biraz daha tuzlu olan makosen ayakkabılarından alıp kullanan oldu mu hiç? Dışarıda eli yüzü düzgün olan 200 liradan başlıyor decathlon 120 lira

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 aydır eki one+ kullanıyorum işyerimde Haftada min:40 saat ayakta duran birisiyim ve gerçekten rahat ayakkabı tek şikayetim avmde çalıştığımdan olsa gerek bi demire veya insana dokunduğumda elektrik çarpıyor bence ayakkabinin tabanı statik enerjiyi çok fazla topluyor.

• Arkadaslar normalde 44 gyiyorum ayak cm olarak 27 geliyo kusuratida var.Beyaz dusunuyorum sizce 44 mu almaliyim 45 mi ? iade ile ugrasacak zamanim yok o yuzden sordum.

• mamlamoz M kullanıcısına yanıt
    Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Ayaklarınızı çok sürterek mi yürüyorsunuz? Ayakkabı iç astarı ile çorabınız arasında sürtünmeden kaynaklanan bir sorun olabilir %100 pamuklu çorap giymeyi denediniz mi?
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    Mrb, Decathlon'un ayakkabıları biraz dar gibi, giyerken ayağınızı sürtmeniz gerekebilir, imkanınız varsa gidip denemenizi tavsiye ederim. Skechers daha geniş kalıplı ayakkabılar üretiyor, daha rahat edebilirsiniz. Geçmiş olsun, Allah şifa versin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusteID -- 8 Ağustos 2016; 13:38:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Arkadaslar normalde 44 gyiyorum ayak cm olarak 27 geliyo kusuratida var.Beyaz dusunuyorum sizce 44 mu almaliyim 45 mi ? iade ile ugrasacak zamanim yok o yuzden sordum.

Hocam oneplus alanlar ben dahil bir numara büyük aldık ben 42 giyiyorum ama mağazada denedim olmadı 43 tam oldu. Siyah olanı tavsiye ederim görüntü olarak griden daha iyi

• axess chip para ile alamıyo muyuz formu doldurdum ama kredi kartından çekiyor sanrım.
  • gecen gün baktıgımda sadece mavi olanın dısında one+ yazıyordu siyah ve gri renkte bu yazı yoktu. acaba yeni seri veya baska bir durum mu var diye erteledim acaba one plus olanların dısında one+ diye yazması sart mı bilgisi olan bi arkadas soylerse sevinirim.
  • Bende hem beyaz hem gri, annemde beyaz, babamda siyah modeli var.
    Ben 1,5 senedir beyaz, 6 aydır gri.
    Annem 1 senedir beyaz.
    Babam 2 aydır siyah.

Hepsini kullanıyoruz yani mavi hariç. Gayette memnunuz. Hiç üzmedi şu ana kadar. Siyah ve griler daha güzel bu arada.
    Makinada sıktırma yapmadan 60 derecede bile yıkayabiliyorum ama 40 derece tavsiye ederim yinede. Önemli nokta; makineye tek başına atın, hızlı yıkamada olsun. Başka şeylerle hırpalandıkça şekli değişebilir.
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiginizin linkini verirmisiniz ?

• bu ucuz olanın 42 si hiç satılmıyor heralde. ne zaman baksam 39-44-45-46 felan oluyor.
  • kullanıp 2 ay sonra iade eden birisi yok mu, iade etmenin bir yolu yok mu
  • bugün yaklaşık 3 km yürüdüm;ayakkabı çok rahat,ayaklarınız terlemiyor,görünüş olarakda güzel,gündelik kullanıma uygun.Grisi için konuşuyorum kot pantalon altına falan iyi gidiyor,sırıtmıyor.
  • maksimus07 M kullanıcısına yanıt
    One plus'ın tabanında siyah, araba lastiği gibi pirelli denen kısımlar var. Bende gri var ve ekiden one+ yazıyor.

• Arkadaşlar üç dört ayda öndeki parmak ucundan iki dikiş açıldı. Garantisi var mı bu ayakkabının?

• quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Mrb, Decathlon'un ayakkabıları biraz dar gibi, giyerken ayağınızı sürtmeniz gerekebilir, imkanınız varsa gidip denemenizi tavsiye ederim. Skechers daha geniş kalıplı ayakkabılar üretiyor, daha rahat edebilirsiniz. Geçmiş olsun, Allah şifa versin.

teşekkür ederim. bugün gittim ekiden one modelinin gri renkli 38 numarasını aldım. bu model çocuk modeli olarak geçiyor ama olsun çocuksu görünümde değil fazla.

hem rahat hem kolay giyiliyor bağcıksız cırtcırtlı. çok hafif geldi. bakalım denedikçe anlayacağım.

• Plus olmayan (Pirelli taban olmayan) model, çok mu kayıyor ki plus modelini üretmişler?
    İş yerinde kullanmayı düşünüyorum her türlü zemin var orada..

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.