Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
126
Favori
166.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçi mavi olanından ben de aldım. İki aydır yürüyüş ve koşu yapıyorum.

Spor için mükemmel rahatlıkta, marka ayakkabılara dünyanın parasını vermeyin bir deneyin pişman olmazsınız..!
  • Günlük ayakkabı olarak 43 giyiyorum fakat 44 numara siparişi verdim. Tam oldu
  • felina kullanıcısına yanıt
    nasıl 50tlye aldın hocam,magazadaki fiyatı 50 tl mi
  • Bisiklet icin iyi olur mu acaba ? Birde numara kalmamis ne zaman gelir sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bisileryapmakisteyen

nasıl 50tlye aldın hocam,magazadaki fiyatı 50 tl mi

internet mağazasından aldım hocam.
  • Alacaktım da stokta yokmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • One+ gri ve siyah arasında kaldım
    Normalde 44 gitiyorum 45mi söyleyeyim
    Nike da aynı tip ayakkabıyı 45 giyiyorum
    Nike da 3-4 sene evvel 120 tlye almıştım :(

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Plusta da geçerli hocam. Ben 2 modelden aldım.

Plus 43 giymeme rağmen sıktı. İade edeceğim

Bende one olanı aldım
  • Ekiden One aldım 45 giyiyorum 46 numara tam oldu. 1 numara büyük alın kalıpları dar ayağınızı metre ile ölçün baş parmak ile topuk sonuna kadar benim 29,6 cm çıkıyor beden tablosunda 29,5 46 numara diyor tam oldu.

Ürüne gelince gayet kaliteli gözüküyor tabanı çok sağlam fileli ve görütüsü güzel. (beyaz)

Yanında Apranez Sırt çantası aldım 14 TL'lik o da gayet sağlam içine 46 numara ayakkabı rahat sığıyor 2 gözü var.

12 TL'lik bel çantası aldım katlanabilen cebe sığıyor onuda beğendim içine kimlik, anahtar ve telefon sığmaktadır.

600 ml suluk aldım şeffaf gayet güzel iş görür sporcular için yeterli metalleri felan 500 mllikler malesef 25-30 tl 6 TL ile alınabilecek en iyi suluk ayrıca bel çantasına sığıyor.
  • Kadın ve Erkek modellerin kalıpları farklı mıdır acaba? Erkek modelinin 41 numarası yok kadın modelinin 41'ini alsam sorun olur mu acaba?
  • Günde 12 saat ayakta bekliyorum.Olumlu yorumlari görüp Bodrum Decathlon a sordum.
    One 49.90
    One Plus 69.90 mağaza fiyatı
    Aybaşında alırız...

• arkadaşlar ürün açıklamasında haftada bir 45 dk koşu için kullanın yazıyor. Babama hediye alacağım her gün giymesi için günlük kullanım için uygun mudur sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasjn

arkadaşlar ürün açıklamasında haftada bir 45 dk koşu için kullanın yazıyor. Babama hediye alacağım her gün giymesi için günlük kullanım için uygun mudur sizce?

Tabii ki uygun.
    O yazı koşu için.
    Ben bazen haftada 4 gun 12'şer saat ayaktayum bu atakkabiyla hala ilk gunku gibi.

Tani spor yapmayacaksa sadece yuruyus veya gunluk kullanim icin 7/24 giyse bile hicbir sey olmaz.

• Evet bende bir one+ alarak katildim .59 TL idi Marmara forumda

• Şuan bukoli ile alırsanız kargo bedeli yok.42 giyiyorum normalde 43 numara aldım bakalım tam olacakmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantom II -- 5 Ağustos 2016; 12:52:44 >
  • Phantom II kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba ben Deneyerek aldim 43 giyiyorum normalde 43 denedigimde oldu fakat forumda yazilanlardan oturu 44 aldim ne olur ne olmaz diyerek

• Arkadaşlar yakinimda mağaza yok mecburen internetten alacağım. Diyelim ki birkaç ay sonra yırtılma oldu değişim istiyorum. Mağaza olmadığından yine İnternetten kargoyla mi göndereceğim?

• Evet @cevo_61

• 43 tam oldu ayagima,ayakkabi gercekten kaliteli

• Ankamall da bütün numaralar var.49.90 lık ürünlerde var.
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.