Şimdi Ara

Decathlon'daki ucuz ve kaliteli ayakkabı *KALENJİ* 42,9 TL** FOTO EKLENDİ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.165
Cevap
126
Favori
166.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Koşarken yere olan tutuş önemli sonuçta. Böylece artış sağlamışlar. Her türlü zemin varsa one plus alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

Koşarken yere olan tutuş önemli sonuçta. Böylece artış sağlamışlar. Her türlü zemin varsa one plus alın.

Hocam cevap için teşekkürler ama düz modelinin tutuşu yeterli ise neden daha fazla para ödeyeyim ki

• cruel_crazy C kullanıcısına yanıt
    merhaba, bugun metroya binecektim..bilirsiniz her taraf mermer yada fanyanstir boyle mekanlarda..neyse metronun bazi bölgelerine tavandan su almis..bende " one " ile yuruyordum..birden sag ayagim patinaj çekti

oneplus modelini siddetle tavsiye ediyorum..zaten on ve arka kayıyor..orayada ilave yapilmis..10lira fazla verirsiniz..

• Keşke sandaletleri de bu kadar uygun olsa 200 300 tl olur mu ya. Yarın gidip fiyat model analizi yapacağım.

• Ekiden one plus aldım çok memnunum gaziemir optimumdan çok rahat giyimi olan bi ayakkabı fiyata göre karşılık çok iyi
  • Arkadaşlar plus modelinden 1 numara buyuk 44 aldım fakat yanlardan azda olsa sıktı zamanla açılırmı bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

merhaba, bugun metroya binecektim..bilirsiniz her taraf mermer yada fanyanstir boyle mekanlarda..neyse metronun bazi bölgelerine tavandan su almis..bende " one " ile yuruyordum..birden sag ayagim patinaj çekti

oneplus modelini siddetle tavsiye ediyorum..zaten on ve arka kayıyor..orayada ilave yapilmis..10lira fazla verirsiniz..

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

Arkadaşlar plus modelinden 1 numara buyuk 44 aldım fakat yanlardan azda olsa sıktı zamanla açılırmı bilgisi olan varmı

kendimi alıntılayım mumkun degil giyilmeyecek bu yuzden değişim talebi başlattım 45 numarasıyla değiştireceğim evde bi yarım saat giyip denedim zaman geçtikce daha çok acıttı normalde 43 giyiyorum kalıpları gerçektende çok darmış
  • Arkadaşlar üç dört ayda öndeki parmak ucundan iki dikiş açıldı. Garantisi var mı bu ayakkabının

• Konuyu açan arkadaşa teşekkürler,ne zamandır uygun fiyata böle rahat bir ayakkabı arıyodum.topuklarım acıyordu artık...

normal numaramdan 3 numara büyük aldım anca o oldu.

üstüne 5 litre su döküldü ama ne koku var ne bişi hergün kullanıyorum günde 12 saat ayakta duruyorum iş gereği yok böle bişi .

ekiden one aldım mavi cızgısını görünce dayanamadım ..

yürürken ön tarafından rüzgar giriyo :D

bu ayakkabı yıkanırmı onu merak ediyorum şimdi kirlendi biraz lekeler konusunda güçssüz bir ayakkabı...
  • Arkadaslarda aldi bizim. Kullanmiyorum dedi 2 gunde oyle bir koku yaptiki ayakkabi tam bi rezalet diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Arkadaslarda aldi bizim. Kullanmiyorum dedi 2 gunde oyle bir koku yaptiki ayakkabi tam bi rezalet diyor.

Yalan bilgi olduğunun kanıtları:

1- Yeni alinan yeryuzundeki hicbir ayakkabi ilk giyilisteki 2 günün tümü yani 48 saat giyilse de koku yapmaz. En adi ayakkabi icin gecerli bu.

2- Temiz bir çorap ve rutin yıkanan bir ayak ile aylarca bile kullanılsa, kenardaki hava delikleri sayesinde yine koku yapmaz.

Siz o arkadasiniza soyleyin arada bir ayaklarini yikasin ve temiz corap kullansin. Aldığı ürün çamaşır makinesi değil, ayakkabı.

• 42.90 a 6 ay önce siyah, içi turuncu olanini aldım. 2016 yılında şimdiye kadar aldigim en iyi f/p oranına sahip ürün.

Müthiş hava alıyor, koku yok. Ayağınızda varlığını hissetmiyorsunuz. Siyah kot altina veya şort altına gayet iyi gidiyor.

Şiddetle tavsiye, fire detected

• Bugün mağazadan gri olanı aldım. İnternette 60 TL görünüyor ama mağazada 50 TLye satılıyor. Birde 3lü çorap aldım toplam 56,50 TLye geldi. Almak isteyenler imkanları varsa mağazaya gitsinler. Ben mesela siyahı düşünüyordum ama grisini beğendim siyahını beğenmedim. Ayrıca siyahı 70ken grisini 50ye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Bugün mağazadan gri olanı aldım. İnternette 60 TL görünüyor ama mağazada 50 TLye satılıyor. Birde 3lü çorap aldım toplam 56,50 TLye geldi. Almak isteyenler imkanları varsa mağazaya gitsinler. Ben mesela siyahı düşünüyordum ama grisini beğendim siyahını beğenmedim. Ayrıca siyahı 70ken grisini 50ye aldım

Mrb hocam kismetse hafta ici bende almayi dusunuyorum.Bi sorum.olacak normalde 44 giyiyorum One Plus griyi alacam 45 mi alsam 44 mu kararsiz kaldim 45 alacak olursam bolmu gelir acaba.Sizde anladigim kadariyla plus aldiniz.Yardimci olursaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Bugün mağazadan gri olanı aldım. İnternette 60 TL görünüyor ama mağazada 50 TLye satılıyor. Birde 3lü çorap aldım toplam 56,50 TLye geldi. Almak isteyenler imkanları varsa mağazaya gitsinler. Ben mesela siyahı düşünüyordum ama grisini beğendim siyahını beğenmedim. Ayrıca siyahı 70ken grisini 50ye aldım

Mrb hocam kismetse hafta ici bende almayi dusunuyorum.Bi sorum.olacak normalde 44 giyiyorum One Plus griyi alacam 45 mi alsam 44 mu kararsiz kaldim 45 alacak olursam bolmu gelir acaba.Sizde anladigim kadariyla plus aldiniz.Yardimci olursaniz sevinirim.

Bende normalde 43 giyiyordum şuan ayağımdaki lottoda 43. One plus modelini aldım 44ü giydim çok rahat oldu bu yüzden 43ünü deneye gerek görmedim ama muhtemelen sıkacaktı. Mağazada 47 noya kadar hepsi var zaten alıp denersin.

• çorapsız giyilince sandalet bile kötü koku yapıyor
  • gokhans19 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah 45 alayim o halde.

• Büyük umutlarla gittim, beklentim yüksekti. 10 yıldır ayağımda terliğe dönen ayakkabımdan çok da fazla fark hissetmedim. Beraber gidip deneyen arkadaşlarda beğenmedi. Sen ne öneririsin derseniz nike relentless 5, boyner morhiipo gibi yerlerde 130 dan satılıyor. 100 liraya kadar alma şansınız var.

Koku içinde ayakkabı önden hava alıyor, rüzgarı hissedebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makelonur -- 15 Ağustos 2016; 9:21:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makelonur

Büyük umutlarla gittim, beklentim yüksekti. 10 yıldır ayağımda terliğe dönen ayakkabımdan çok da fazla fark hissetmedim. Beraber gidip deneyen arkadaşlarda beğenmedi. Sen ne öneririsin derseniz nike relentless 5, boyner morhiipo gibi yerlerde 130 dan satılıyor. 100 liraya kadar alma şansınız var.

Koku içinde ayakkabı önden hava alıyor, rüzgarı hissedebiliyorsunuz.

Fiyatına göre ben beğendim ama 150-200lük nikelarla falan karşılaştırmak doğru olmaz. 50 liraya çok iyi. Bu arada çorap ihtiyacı olana 6.50a 3lü çorabı öneririm şuan giyiyorum çok çok kaliteli.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.