Şimdi Ara

DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alıp almamakta hala kararsızım bu oyunu daha güzel oynamadığım bi iki tane arcade var onları alcam ama büyük ihtimal 800e düşünce alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 6 Ağustos 2012; 22:59:41 >
  • Oyunu aldim ama 1200 puan fazla suresi bakimdan. Ancak 800puana da ne zaman duser belli degil. Kac zaman oldu i am alive dusunce alirim demistim hala dusmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrafingBullet

Şöyle incelemeleri bir baktımda,herkes oyunun sanat yönetiminin ne kadar kaliteli olduğundan bahsetmiş ancak oyunun derinliği malesef bir Castlevania,Metroid yada Shadow Complex değilmiş malesef.Toplam oyun süresi 2-3 saat kadarmış.Tekrardan oynamak içinde pek bir sebep yok diyorlar.Üzüldüm açıkcası,ben saatlerce araştıracak kuytu köşe,gizli oda arayacağımız tarzda birşey bekliyordum.Yinede sadece görselliği için almak lazım..

Ben yanlış bir oyun mu oynadım acaba ? 2-3 saat oynanış süresi değildi de ..
  • Oyunu dün oynamaya başladım. Bence güzel, değişik bir oyun olmuş. Arcade oyunlar arasında beğendiğim nadir oyunlardan biridir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.