Şimdi Ara

DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IGN 8.5
  • OXM – 8.5/10
    IGN – 8.5/10
    ShopTo – 5/6
    Polygon – 7/10
    Game Informer – 8/10
    gamesTM – 7/10
    Digital Spy – 8/10
    IncGamers – 8/10
    Gaming Age – B
    Eurogamer – 7/10
    Eurogamer Sweden – 9/10
    All About The Games – 4/5
    Edge – 6/10
    Guardian – 6/10
    Meristation – 9/10
    Strategy Informer – 6/10
    Gamespot – 6.5/10
    EGM – 7/10
    Giant Bomb – 6/10
    Eurogamer Italy – 7/10
    Wired – 5/10
    Planet Xbox – 7/10
    Games Radar – 6/10
    Videogamer – 6/10
    Destructoid – 4/10

Puanlar benim bekledigimden dusuk , oynayanlardan yorumlar alirsak daha iyi olur
  • oyun düştü birazdan oynarım
  • oyun gayet güzel olmus ben begendim puanlar aklınınzı karıstırmasın

• Oyunu 1-2 saate denedikten sonra yorumumu yaparım.
  • >Oyun git gide güzelleşiyo bitmesin diye kapattım parasını hakeden bir oyun oynayın oynatın

• Beyler oyunda save sorunu var galiba su an almayın bence beklemede kalın yeni TU gelecektir

• 1 saat civari oynadim ve oyunu cok begendim. Oyunun basinda zaten atmosfer sizi icine cekiyor, zombilerin istila ettigi bir sehirde yalnizligi hissettiriyor. Platform ve aksiyon ögeleri gayet güzel dengelenmis. Arcade bir oyuna göre cok basarili buldum, bu tarz oyunlari sevenler kacirmasin.

• Oyunu yarım saat kadar oynadım ama nedense beni pek sarmadı. Fazla durağan gidiyor. Gece tekrar bakacağım.
  • Satın aldım yarın oynarım fırsat bulursam.
  • 1 saat kadar daha oynadım ama yok oyun sarmadı. Çok yavaş ilerliyor ve arada sırada da sinir bozucu buglar var. Save sistemi de bir acayip. Bazen kapattığınız yerden devam ediyor bazense 2-3 ekran öncesinden. Oyunun ortalaması da 67'ye düşmüş. Zombi ve yalnızlık hissini sevenler bu oyunu beğenebilir ama çok büyük umut bağlamamak lazım...
  • Demosunu denedim fakat bilmiyorum tuhaf bir sıkıcılık verdi bana. Oysaki bu tarz oyunları acayip severim ama bilmiyorum, demosunu deneyin en azından.
  • Deneyelim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pozigamer

Demosunu denedim fakat bilmiyorum tuhaf bir sıkıcılık verdi bana. Oysaki bu tarz oyunları acayip severim ama bilmiyorum, demosunu deneyin en azından.

Bende de aynı şekilde oldu. İlerde tabanca alınca belki oyun hızlanır. Aynı tarz olan Shadow Complex çok iyiydi oysa ki. Gerçi onun aldığı puanlardan da belli ne denli kaliteli olduğu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DasheriM

quote:

Orijinalden alıntı: pozigamer

Demosunu denedim fakat bilmiyorum tuhaf bir sıkıcılık verdi bana. Oysaki bu tarz oyunları acayip severim ama bilmiyorum, demosunu deneyin en azından.

Bende de aynı şekilde oldu. İlerde tabanca alınca belki oyun hızlanır. Aynı tarz olan Shadow Complex çok iyiydi oysa ki. Gerçi onun aldığı puanlardan da belli ne denli kaliteli olduğu...

Aynen öyle ama ben yine de çok fazla ummuyorum oyunun ileride güzelleşeceğini. Sonuçta balta tarzı bir şey kullandık demoda hiç de ilgi çekici olmamış, daha doğrusu beğenenler mutlaka olur ama ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Satın aldım yarın oynarım fırsat bulursam.

Hocam oynadın mı oyunu? Nasıl-değer mi almaya. Demosu hoşuma gitti ama full değer mi işte!
  • Demoyu Download List'e Ekledim Hadi Bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

quote:

Orijinalden alıntı: Sir Pinky

Satın aldım yarın oynarım fırsat bulursam.

Hocam oynadın mı oyunu? Nasıl-değer mi almaya. Demosu hoşuma gitti ama full değer mi işte!

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 6 Ağustos 2012; 11:46:47 >
  • Oyunu %100 bitirdim atmosferi ve grafikleri oldukça başarılı olmuş ama seslendirmeler vasat kalmış ve oynanış süresi aşırı kısa (sadece 2 saat). Benim puanım 8.0/10 fiyatı 800 MSP'e düştüğü zaman alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.