Şimdi Ara

DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür: Aksiyon (Korku)
    Yayımcı: Microsoft Game Studios
    Yapımcı: Tequila Works
    Platform: Xbox 360 Exclusive
    Çıkış Tarihi: Q2 2012

Deadlight'ın konusu 1980'lerin nükleer savaş sonrası Amerika'sında geçecek. İlk ekran görüntüleri ana karakter Randall Wayne'i karanlıklar içinde bir silah ve balta tutarken gösteriyor.

Ana çalışma üsleri Madrid'de bulunan Tequila Works 2009 yılında kurulan bir firma. Deadlight TW'nin Xbox için yapacağı ilk indie oyun olma özelliğine sahip. Şirket yetkilisi Raul Rubio'nun sözleriyle amaçları "Herkesin tadını damadığında bırakacak sanat eserleri ortaya çıkarmak."

Eğer bütün bunlar sizi heyecanlandırmaya yetmediyse Tequila Works'ün bünyesinde Commandos 2, Diablo 3, Heavy Rain, Overlord 2, Motorstorm, Castlevania gibi oyunların çalışanlarını barındırdığını bilmeniz belki sizi biraz heyecanlandırabilir.(BSC)

RESİMLER

DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU  DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU  DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU  DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU  DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU  DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU  DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU  DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU

VIDEOLAR

DEADLIGHT (XBLA) DH ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 24 Nisan 2012; 20:18:35 >

• Gerçekten güzel görünüyor.XBLA bildiğin kaliteli kutulu oyunları tokatlar hale geldi şu sıralar.
  • Gercekten cok guzel bir oyuna benziyor, alinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 24 Nisan 2012; 21:03:30 >
  • Oynanış tarzı olarak Shadow Complex'e benzettim,Güzelde görünüyor.1200 Point olursa alınabilir.
  • Böyle kaliteli her oyun ve DLC fahiş fiyattan çıkıyor. Alıyoruz tabiki. Oh. :)
  • Cikis tarihi hakkinda hala bir haber yok gercekten cok guzel gorunuyor bu senenin bekledigim oyunlar arasinda.
  • Çıkış tarihi 1 Ağustos fiyat 1200 MS Puan kesinlikle değer
  • Puan fakiri Eurogamer 7/10 vermiş.
    Fakat sağlam bi arcade.

Sanat kokuyor oyun,
    Tequila Works'ün sanat direktörü iyi iş çıkartmış.

IGN Review:
  • Alınası bir yapım olduğu bir gerçek. Çıktığı gibi almayı düşünüyorum.
  • 1200 Points hazır bekliyor çok sağlam bir yapım.
  • oyunu oynadım pek beğenmedim elbette beğenenler çıkacaktır fazla beklenti içinde olmamak lazım

not:Benimki baska oyunmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creativeflo -- 30 Temmuz 2012; 23:07:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayiliyorum böyle sanatsal oyunlara,Bastion-Trine 2-Limbo gibi bunu da alacagim insAllah..
  • Bu sene XBLA'de beklediğim tek oyun,çok güzel görünüyor.Shadow Complex'i çok keyif alarak oynamıştım,Super Metroid'den sonra oynadığım en iyi exploration 2-D Platform oyunuydu,Buda aynı derinliği sunuyorsa 1200MSP hiç düşünmeden verilir.
  • oyun geldi mi xbla ya

• quote:

Orijinalden alıntı: *Mr.BlackMask*

oyun geldi mi xbla ya

Geldiyse alacan mı yoksa oylesine mi sordun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indiricem tabii kacmaz

• Şöyle incelemeleri bir baktımda,herkes oyunun sanat yönetiminin ne kadar kaliteli olduğundan bahsetmiş ancak oyunun derinliği malesef bir Castlevania,Metroid yada Shadow Complex değilmiş malesef.Toplam oyun süresi 2-3 saat kadarmış.Tekrardan oynamak içinde pek bir sebep yok diyorlar.Üzüldüm açıkcası,ben saatlerce araştıracak kuytu köşe,gizli oda arayacağımız tarzda birşey bekliyordum.Yinede sadece görselliği için almak lazım..
  • güzel oyun olacak bir sürü avatar itemi de veriyo

• fazla uzun değil işte,sıkar sonra
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.