Şimdi Ara

DEAD SPACE 3 (PS3 ANA KONU) 'Bizden Beklenilmeyeni Bekleyin'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
7.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  DEAD SPACE 3 (PS3 ANA KONU)  'Bizden Beklenilmeyeni Bekleyin'

Dead Space 2'den beri seriden bir süredir haber alamıyorduk. Geçtiğimiz senenin başarılı yapımları arasında bulunan oyun için pek çok devam söylentileri duymuştuk. Sonunda resmi duyuru geliyor olabilir. Electronic Arts'ın Dead Space 2 için hazırladığı enteresan reklam kampanyalarınıhatırlıyor musunuz? Hani yaşlı bayanların oyundan korkarak tepkilerini gösterdikleri reklam videoları? "Anneniz bu oyundan nefret edecek" şeklinde sloganlarla yayınlanan bu reklam kampanyası bir kez daha karşımıza çıktı.Şu an oyun dünyasının en büyük otoritelerinden biri olan GameTrailers'ın ana sayfasında bu reklam bulunuyor fakat hiç bir isim veya yazı eklenmemiş şekilde. Sitenin arka planını eski reklamın resimleri süslerken biz de olası bir Dead Space 3 duyurusuiçin bekliyoruz.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dead_Space_3_Duyurusu_mu_Geliyor-24236.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 1 Haziran 2012; 16:06:15 >

• Haber icin tesekkürler
    Favori oyunumdur merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Haber icin tesekkürler
    Favori oyunumdur merakla bekliyorum

Ben tesekkurederim kardesim ALLAH razi olsun.
  • DICE giving Dead Space 3 a helping hand ?

Battlefield 3 uses it. Need for Speed: The Run uses it. Medal of Honor: Warfighter uses it. And we may soon add another one to the bunch; the next Dead Space game could maybe, just maybe be developed on DICE’s powerful Frostbite 2 engine.

“Flying off to Canada & the US to visit a whole bunch of Frostbite-powered EA studios before GDC,” DICE rendering architect Johan Andersson tweeted today. “First stop: Montreal.”

The interesting bit here is that a branch of Dead Space developer Visceral Games is located in Montreal, an outfit that has been said to work on projects spanning several studios. Dead Space 3, anyone? Fingers crossed.

Another possibility is Dragon Age, as BioWare also has a presence in Montreal. So Andersson’s travels could just as well be a further suggestion that the rumored multiplayer component of Dragon Age III will indeed be making use of the Swedish tech.

http://www.thatvideogameblog.com/2012/02/27/dice-giving-dead-space-3-a-helping-hand/

• Frostbite 2 engine oyun motoru ile bir oyun pilani olabilir.
  • Visceral Games'ten flaş transfer!

Visceral Games bu senenin flaş transferlerinden birine imza attı. Guerrilla Games'ten Arjan Brussee'yi yapımcı kadrosuna kattı. Guerrilla Games'in kurucularından biri olan Brussee, daha önce birçok oyunda çalışmış ve Killzone serisinde de yer almıştı. Visceral Games'te ise nasıl bir yapımda yer alacağı şu an için bilinmiyor, ama fısıltılar Dead Space 3'le ilgili olduğu yönünde. Diğer yandan ise The Ripper için de olduğu söyleniyor.

http://www.merlininkazani.com/Visceral_Gamesten_flas_transfer-haber-49006p1.html

• Visceral Yeni Oyununda Frostbite 2 mi Kullanıyor?

Dead Space serisiyle birlikte oldukça iyi bir çıkış yakalayan Visceral Games'den daha önce gelen Frostbite söylentileri gerçek oluyor gibi...

DICE'dan Johan Andersson, Twitter hesabından bu konuya dair bir açıklamada bulundu. "GDC öncesinde Frostbite kullanan EA stüdyolarını ziyaret ediyoruz. İlk durak Montreal." yazısını paylaşan Andersson, daha önce ismi EA Montreal olarak geçen Visceral Games'i akıllara getirdi.

Visceral Games'in bundan önce Frostbite 2 ile ilgili olan söylenti ilişkisi, LinkedIn profillerine dayanıyordu.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Visceral_Yeni_Oyununda_Frostbite_2_mi_Kullaniyor-25094.htm

• Yanlış hatırlamıyorsam Sega yeni bir Alien oyunu üstünde çalışıyormuş ve Dead Space ile kapışacak seviyede olacakmış.
    İnşallah diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I-C-O -- 1 Mart 2012; 16:48:45 >
  • Atmosfer ilk oyun da sanki biraz daha gerilimliydi gerçi 2.oyun da sağlamdı bakalım 3 nasıl olacak.
  • Dead Space 3 İçin Start Verildi

Oyun Frostbite 2 mi kullanacak

Frostbite 2 motorunun önü şu sıralar iyice açılmış gibi görünüyor. Medal of Honor: Warfighter onu kullanacak ve yapımı kesinleşmemiş Mercenaries 3 için de Frostbite 2'nin adı geçiyor.

2013'e beklenen Command & Conquer: Generals 2 için de Frostbite 2 kullanılacağı kesinleşti.

Bu isimlerin arasına olası aday olarak bir de Dead Space 3 katıldı. Yeni ortaya çıkan bir iş ilanına göre Montreal'de çevre tasarımları üzerinde çalışacak bir tasarımcı aranıyor. Bu bilgi DICE Rendering Mimarı Johan Andersson'un bu sabah Frostbite 2 motoruyla çalışacak stüdyoları ziyarete gideceği ve ilk durağının Montreal olduğu yönündeki tweet'iyle birleşince akla hemen Dead Space 3 geliyor. Diğer yandan Visceral Studios'un henüz adı konmamış bir proje üzerinde daha çalıştığını biliyoruz, belki de Frostbite 2.

• Dead Space serisi hayatımda oynadığım en iyi korku oyunu serisi.

Altıma sıçırtan tek oyun ya bayılıyorum. Işıkları kapalı, gece saat 1, evde herkes uyumuş.. Açıyorum oyunu altımı doldura dolrua oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eneswego -- 1 Mart 2012; 21:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eneswego

Dead Space serisi hayatımda oynadığım en iyi korku oyunu serisi.

Altıma sıçırtan tek oyun ya bayılıyorum. Işıkları kapalı, gece saat 1, evde herkes uyumuş.. Açıyorum oyunu altımı doldura dolrua oynuyorum

Silent Hill i yas farkıyla kaçırdın sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Yaşım 24, oyun oynamaya 6 yaşımda başladım. Bi süre maddiyat sebebiyle eve bilgisayar girmedi. O silent hill dönemine denk geldi.. Hiç oynayamadım o seriyii.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Yaşım 24, oyun oynamaya 6 yaşımda başladım. Bi süre maddiyat sebebiyle eve bilgisayar girmedi. O silent hill dönemine denk geldi.. Hiç oynayamadım o seriyii.

Yanlış bilmiyorsam HD sinı yapıyorlar tavsiye ederim ilk 3 oyunu

• Gece Kırmızı Gezegen'i izledim aklıma hep Dead Space geldi niyeyse.

SiPAHi_
    Ağa başlıkta ufak bir hata var. "DEAP"
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Gece Kırmızı Gezegen'i izledim aklıma hep Dead Space geldi niyeyse.

SiPAHi_

Tesekkurler kardeim duzelttim insALLAH, cok sagol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Gece Kırmızı Gezegen'i izledim aklıma hep Dead Space geldi niyeyse.

SiPAHi_

Tesekkurler kardeim duzelttim insALLAH, cok sagol.

Ne demek Sipahi ağa.

• quote:

Amnesia: The Dark Descent oynamanı tavsiye ederim. Dead Space'i özleyeceksin

DS3'e gelirsek, sanırım karlı ortamlarda geçecekti? DS'nin özüne yakışmaz gibi geliyor ama Frostbite kullanılmasıyla birleşince belki değişik bir şeyler çıkar.
    Bir de şu mp'yi geliştirseler çok güzel olur, DS2 mp'si hayli eğlenmiştim. Tabi MP geliştireyim derken SP'yi güdük bırakmasınlar, DS2'nin son bölümlerde bu durum bariz hissediliyordu. Olmadı bir yan oyunla mp'ye yönelik bir şeyler yapsınlar, potansiyeli yüksek çünkü

• ikinci oyunun atmosferi ilk oyuna gore daha kotuydu, yanlis anlasilmasin oyuna kotu demiyorum ama ilk oyun yanlizlik hissini cok daha fazla veriyordu ve kasvetli yerler daha fazlaydi. umarim yapi olarak ilk oyuna benzer.

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

ikinci oyunun atmosferi ilk oyuna gore daha kotuydu, yanlis anlasilmasin oyuna kotu demiyorum ama ilk oyun yanlizlik hissini cok daha fazla veriyordu ve kasvetli yerler daha fazlaydi. umarim yapi olarak ilk oyuna benzer.

+1

İlk oyundaki o belirsizlik, ilerleme kaydetme hissi yoktu 2'de. Üstüne tek atışa ölen bebeler, Dante's Inferno'dan fırlama tiplemeler... Bir de o Nicole muhabbeti neydi öyle dakka başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 9 Mart 2012; 10:31:09 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.