Şimdi Ara

DEAD SPACE 3 (PS3 ANA KONU) 'Bizden Beklenilmeyeni Bekleyin' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
1
Favori
7.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

baya ölü bir konuyu dirilttiğim için özür dilerim ancak arkadaşımda yaşadığımız bir sorunu sizinle paylaşmak istedim:

co-op olarak oyuna başlıyoruz, burada herhangi bir sıkıntı yok. ancak maksimum 10 dk sonra arkadaşımın ps3 ünde 3 defa bip sesi geliyor ve kırmızı ışığı yanıp sönerek kapanıyor alet. bu diğer oyunlarda gayet normal bir şekilde çalışırken nedense dead space 3 de oluyor sadece.

aranızda böyle bir sorun yaşayan var mı? önerileriniz nelerdir, ea in forumunda baya bahsetmişler ancak ea tarafından sadece "git yenisini al" denmiş

yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler

• Daha once bu seriyi duymustum ama ilk defa 3. Oyunla plus ile bedava geldiginde bayaga oynayip bitirememistim. Dead space 1 i 8 ay once ilk oyunu ilk kez oynadim. Aradan bir kac ay gecti ve dead space 2 yi bu gece bitirdim. Sonra dead space 3 e basladim 7.chapter a geldim.

Inanin her yaratik geldiginde EA ye basiyorum kufuru. Oyunun icine etmisler. Bir seri ancak boyle oldurulur. Suan bakin kac tane boyle oyun var bu nesilde? Yok bitti. Guzelim oyunu ne hala cevismiler yuh be Yuh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.