Şimdi Ara

Dead Space %100 Türkçe Yama | Oyun Çeviri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
13.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Dead Space %100 Türkçe Yama | Oyun Çeviri

Arkadaşlar üçlemenin ilk oyunun Türkçe yamasını sizlere sunmaktan gurur duyarız. Kapalı kapılar ardından bu çeviriyi sürdürüyordük ve en sonunda test aşamasının da sonuna geldik.

Bu linkten yamayı indirebilir veya yama hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz:http://forum.oyunceviri.com/showthread.php/1184-Dead-Space-100-T%FCrk%E7e-Yama?p=8110#post8110

• arkadaşlar elinize sağlık okadar heryere dedim bu oyunu çevrilse süper olur diye eyvallah iyiki varsınız sizde olmsanız türkçe yama nasıl oynardık anlayarak oyun oynamak gibisi yok .. iki sorum olucak cevaplarsınız mutlu olurum birincisi bu oyunu donanım haberdeki arkdaşlarmı yaptı yoksa oyunçevirideki arkadaşlarmı ikincisi işallah olursa 2 ve 3 serideki oyunlarıda çevircekmisiniz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahomen

arkadaşlar elinize sağlık okadar heryere dedim bu oyunu çevrilse süper olur diye eyvallah iyiki varsınız sizde olmsanız türkçe yama nasıl oynardık anlayarak oyun oynamak gibisi yok .. iki sorum olucak cevaplarsınız mutlu olurum birincisi bu oyunu donanım haberdeki arkdaşlarmı yaptı yoksa oyunçevirideki arkadaşlarmı ikincisi işallah olursa 2 ve 3 serideki oyunlarıda çevircekmisiniz ...

Yama Oyun Çeviri ekibi tarafından yapıldı. Diğer oyunları da çevirmeyi düşünüyoruz.
  • Orijinal oyuna bu yamayi eklersek bir sorun cikmaz degil mi? (Dosya kontrolu sirasinda)
    Ellerinize saglik bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de üye olma zorunluluğunu kaldırsanız çok güzel olacak ya neyse..
    Elinize sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Orijinal oyuna bu yamayi eklersek bir sorun cikmaz degil mi? (Dosya kontrolu sirasinda)

Bir sorun çıkmaz, ancak tabii ki Origin'den veya Steam'den kurulum onarımı yaparsanız Türkçe yama kaybolacaktır Ayrıca zaten her yamayı orijinal oyunda test ediyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

quote:

Orijinalden alıntı: Asetil Co A

Orijinal oyuna bu yamayi eklersek bir sorun cikmaz degil mi? (Dosya kontrolu sirasinda)

Bir sorun çıkmaz, ancak tabii ki Origin'den veya Steam'den kurulum onarımı yaparsanız Türkçe yama kaybolacaktır Ayrıca zaten her yamayı orijinal oyunda test ediyoruz.

O halde kullanmaya başlayabilirim. Tekrar teşekkürler

• Ellerinize sağlık akşam kurup başlıyorum tekrar

• Elinize sağlık şu skyriimda bir bitse varya çok güzel olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrancioglu

Elinize sağlık şu skyriimda bir bitse varya çok güzel olacak

E biter elbet
  • teşekkürler.

Dead space 2 ve 3'de el atmanız dileğiyle
  • skyrimi sabırsızlıkla bekliyorum..ne zaman biter tahmini?
  • Elinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

teşekkürler.

Dead space 2 ve 3'de el atmanız dileğiyle

Atmayı düşünüyoruz diyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd

skyrimi sabırsızlıkla bekliyorum..ne zaman biter tahmini?

Skyrim hakkında Facebook sayfamızdan yeni bir güncelleme yaptık. Bir göz atmak isteyebilirsiniz

facebook.com/oyunceviri
  • Verilen emeğe saygımız sonsuz. Teşekkürler.
  • Konu disi olcak ama bu dead space deki mouse sorununu cozebilen var mi .mouse sacmaliyor hareket etmiyor bazen bu sorunu yasayan oldumu

Edit:oyun orjinal ve orjinal surumunu turkce yama kurduktan sonra ilk defa denedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: regujohn

Konu disi olcak ama bu dead space deki mouse sorununu cozebilen var mi .mouse sacmaliyor hareket etmiyor bazen bu sorunu yasayan oldumu

Edit:oyun orjinal ve orjinal surumunu turkce yama kurduktan sonra ilk defa denedim.

vsync yi kapatttığımda çözülmüştü bende.
  • Emeğinize Sağlık Ha şöyle ne güzel tatlı dilli arkadaşlarda varmış demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fuusrodah

Bir de üye olma zorunluluğunu kaldırsanız çok güzel olacak ya neyse..
    Elinize sağlık.

Bu konuda zaten bir düşüncemiz vardı, bir iki güne bu konu hakkında bir yenileme görebilirsiniz forumda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.