Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çeviridir :

Performans geliştirmeleri

· Çeşitli kilitlenme düzeltmeleri

· Kararlılık ve optimizasyon için genel iyileştirmeler

İlerleme Engelleyiciler

· Çoklu görev engelleyicileri ele aldı

· “Riding Nomad” görevinde Iron Mike'ın kabininde kilitlenebileceğiniz sabit engelleyici

Yaklaşık indirme boyutu: 20GB

Performance Improvements

· Various crash fixes

· General improvements to stability and optimization

Progression Blockers

· Addressed multiple mission blockers

· Fixed blocker where you can get locked in Iron Mike’s cabin in mission “Riding Nomad”

Approximate download size: 20GB

• 22 gb iniyor şuan. Daha önce bu oyunu 3 defa bitirdim. En son 1.70 güncellemesinde ps4 slim için fps düşüşüleri %50 oranında azalmıştı. ps4 proda çok çok nadir fps düşüşü, ps5 te ise oyun yağ gibi akıyordu. ps4 slim için bakalım güncellemeden sonra durum ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abeslank -- 5 Ekim 2021; 0:38:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abeslank kullanıcısına yanıt

Nasıl hocam gözle görülür bir iyileşme var mı?

Hiç sıkılmadan severek oynadığım ve komple bitirdiğim ilk oyun, 2. kez hikaye+ kısmından yeniden başlamak istiyordum, gerçi bende indireceğim güncellemeyi sonuçta :D

• Arkadaşlar selam. Motor icin cikan full body sticker kaplamaları nereden yapacağım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • oyun dünyasındaki en çöp yapay zeka bu oyunda

• SerdarS. kullanıcısına yanıt

ps4 slim için bir değişiklik yok aynı tas aynı hamam

• blackmilk35 kullanıcısına yanıt

copeland kampındaki motorcu, görseller kısmında bütün boyalar ve kaplamalar mevcut . ordan satın alınca diğer motorculara da ekleniyor

• abeslank kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam.

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Hocam kaç kamp var ? Ben hala 3 kampta takılıyorum. Bu kampa baktım şimdi, ana görevden devam etmem gerektiğini anladım. Ben uyarı çıktığı için o göreve girmemiş, yan görevlerden devam ediyordum.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    toplam 5 kamp var hocam. Evet wizard island haritanin güney tarafında ana görev ile geçiliyor haritanin o kısmına. Güney kısma geçerken uyarı çıkacak geri dönüş yok diye ona aldırmayın oyun bitince harita full açık oluyor istediğiniz her yere gidiliyor.

Iron Mike Camp

Diamond Lake Camp

Wizard Island Camp

Hot Springs Camp

Copeland's Camp

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu oyuna PS5 upgrade çıkma ihtimali var mı dostlar? Pro'da yarısına kadar oynadıktan sonra save'lerim silinmişti konsol hatasından dolayı. İçimde ukte kaldı. PS5 versiyonu çıkarsa oynarım.

• Kalemistik kullanıcısına yanıt
    oyunu 4K 60fps'ye sabitlediler ps5'te hocam başka güncelleme geleceğini sanmıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Evet, bu çok yeterli zaten. Oyun çok eski bir oyun değil. GTA V göz ağrıtıyor PS5'te. Days Gone 60 fps gayet kaliteli.

• Lanet olası FIFA22 Days Gone ile arama girdi☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qarakedi -- 23 Ekim 2021; 10:15:0 >
  • Oyunu PS4'te platinlemiştim. PS5 alınca ilk işim bu oyunu alıp orada da platinlemek olacak. Gerçekten çok keyifli oyundu kendi adıma.

• Otto_Skorzeny kullanıcısına yanıt

Days Gone’ın PS4/PS5 kupa listesi bir değil mi? zaten. PS5 için ayrı bir liste yok, keza Farklı sürümleri de yok EU,NA,AS gibi falan. Aynı PSN hesabında ikinci kez platinlemek mümkün değil.

• Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

Teşekkürler ustad. Ps5 sahibi olmadigim icin hangi oyunun farkli kupa listesine sahip olduguna dikkat etmedim daha acikcasi. Artik PS5 alinca ne var ne yok bakacagim.

Ayrica hangi oyunun PS4/PS5 farkli kupa listesine sahip olduguna bakabilecegim bir liste mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otto_Skorzeny -- 25 Ekim 2021; 18:32:14 >
  • “Psnprofiles” isimli bir site var, aradığınız aramadığınız tüm oyunların kupa listesi, bilgileri ve çözümleri mevcut. Arzu ederseniz bir bakın derim.

@Otto_Skorzeny

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Szeth-son-son-Vallano -- 25 Ekim 2021; 19:2:46 >
  • Szeth-son-son-Vallano kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim ustad.

İyi oyunlar.

• Oyunu bitirmistim ama bir daha baslamak kismet olmadi ve bu hafta enine boyuna baslayip tekrar bitircem merak ettigim yeni oyun yapinca bitirmis oldugumda üstümdeki silahlarda geliyormu yoksa herseyi sifirlaniyor mu?

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.