Şimdi Ara

☠ DAYS GONE ☠ | PS4 / PS5 ANA KONU | TÜRKÇE (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
6.190
Cevap
65
Favori
327.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha Days Gone gibisi gelmez, Sony'nin en büyük hatası devam oyunu yapmamaktır, akıl tutulması.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ps5 de oynarsak tekrar kupaları veriyor mu yoksa ps4 sürümü üzerinden mi çalışıyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Punisher_1907 kullanıcısına yanıt

Oyunda tek bir Kupa listesi var o da PS4 sürümünün, PS5 sürümü için ayrı bir Kupa listesi yok. Hangi sürümü oynarsanız oynayın, iki kez Platinlemek mümkün değil.

• düşman yapay zekası rezalet

• Oyunu sadece 1 haftada bitirdim, uzun süredir fifa dışında da oyun oynamıyordum fakat days gone harbiden şahesermiş aşırı underrated bir oyun. Bir haftada bitirdim dediğime bakmayın esnafım işten güçten zaman bile kalmıyor eve gelir gelmez direkt oturup gece 3-4’lere kadar oynadım ben bu akıcılığı en son last of us 2’de gördüm, müthiş harita, müthiş grafikler, motor sürüş müthiş, oyun o kadar gerçekçi ki kestiğimiz zombi-yağmacılar bile saatler sonra gitsek de aynı yerde ceset şeklinde yatıyor. Hikayesini de ben gayet beğendim bu oyuna haksızlık edilmiş.

• Turcopolo kullanıcısına yanıt
    Müzikleri de çok iyi. Bir sahnede Boozer’ı motosikletle alıp kampa götürüyoruz ya; orada Jack Savoretti-Soldier’s Eyes çalıyor. İnanılmaz kaptırmıştım o sahnede.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Turcopolo kullanıcısına yanıt

gow ve last of us tan daha fazla zevk aldım nedense, hakkı yenen oyunlardan ….

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt

Müzikler de gayet iyi Iron mike bizi motorla uğurladığı zaman müzikli atmosfer harikaydı tam dizi tadında oyun. Yan karakterler de müthiş, seslendirmeler de aynı şekilde öyle. Pek offline oyun oynamam ama şişirilmiş çoğu balon oyuna ders verir. Motor modifikasyonu aynı şekilde harika, sürüş mekaniği yormuyor gayet zevkli, yapay zekaya millet laf etmiş ama ben bir kusurunu görmedim. Baya beğendim last of us 2’den sonraki en iyi oyun bana göre.

• Ps5 de jiroskop açık oynayabiliyor muyuz ? Ayarlarda bir türlü bulamadım.

• Nişan almayı jiroskopla yapanlar gördüm youtube da ama ps 5 de ben bir türlü ayarlayamadım

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.