Şimdi Ara

davlumbaz mı, aspiratör mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
20.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, mutfak yaptırıyoruz sıra beyaz eşyaya gelince hiç konuşulmamış olmasına ragmen direk ankastrelere bakmaya başladık. henüz almadık ve aklıma takılıyor ocağın üzerine (hiç kulanıldığını görmedim ama...) davlumbaz mı, aspiratör mü almalıyız? davlumbaz tavana kadar sürüyo, bunun yerine aspiratör üzerindeki dolap olması daha kullanışlı olmaz mı?

• güncel
  • bence de güncel.
  • davlunbaz bence daha iyi hava çekiyor ve görüntüsü daha iyi
  • hmm özelliklerine baktığımda ortalama bir davlumbazla aspiratörün gücü aynı o yüzden arada kaldım. aspiratörün üst kısmındaki dolap kullanılıyor mu bilmiyorum. tercih sebebi daha çok görüntüsü galiba!
  • hortlatacagım ama bende yenı bır ev aldım ankastre urun almam lazım,davlumbazmı alsam yada aspiratormu alsam dıye kararsız kaldık.Neden davlumbaz almalıyım acaba
  • Aspiratör & Davlumbazlarda kullanılan yağ ve karbon filtrelerine ihtiyaç duyulduğunda aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

http://www.supurgemarket.com/aspirator-davlumbaz-filtresi-c-170_190.html
  • Ben de şimdi araştırıyorum karar veremedim. Davlumbaz oldukça yer tutuyor. Emiş gücü aspiratörle aynı mı.Biraz bilgi verirseniz
    kararımızı da o yönde veririz. Bu arada daha önce konuyu açmış olan ya da yorum yapanlar konunun üzerinden oldukça süre geçmiş.
    Siz ne taktırdınız ve memnunmusunuz. Buraya yazın da bize de fikir vermiş olursunuz.
  • yeni mutfak modellerine baktıgınızda aspiratöre neredeyse hiç rastlamıyorsunuz. bu durumda eşinizinde aspiratör falan düşüneceğini sanmıyorum. daha güzel göründüğü için davlumbaz tercih sebebi, en azından bizde böyle oldu. aspiratör kullanmadık ama bundan da bi şikayetimiz yok.
  • Davlımbaz daha daha mantıklı.
    Ancak yaptırıyoruz demişsiniz davlumbazın kenarları da mutfak fayanslarından oluyor.
    Ona göre yaptırn.
     davlumbaz mı, aspiratör mü?
  • Davlumbaz tabiki.Aspiratör bir süre sonra eziyete dönüşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T1 -- 18 Temmuz 2013; 23:41:48 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.