Şimdi Ara

Riddex Elektronik Sivrisinek Fare Haşere Kovucu Yorumları !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48
Cevap
2
Favori
113.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önceleri aşağıdaki konuyu açmıştım. Evimizi fareler bastı ben de artık bi alıp deneyeyim dedim, geldi baktım bi içine bakayım ne var ne yok dedim, hiçbirşey yokmuş :) Sadece 1 transformatör 3 adet LED lamba :) Başka birşey yok.. Neymiş ultrasonikmiş vs vs... Alakası yok! Para tuzağı bunlar arkadaşlar... Ben iade ederdim aslında ama yüzgöz olmak istemedim. Uğraşmaya gerek yok ama bilerek bunun işe yaramadığını bile bile satıyorlarsa param haram olsun...

Buyrun resimler:
     Riddex Elektronik Sivrisinek Fare Haşere Kovucu Yorumları !!! Riddex Elektronik Sivrisinek Fare Haşere Kovucu Yorumları !!! Riddex Elektronik Sivrisinek Fare Haşere Kovucu Yorumları !!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Gittigidiyor da gördüğüm bir ürün. Sivrisinek vs birçok ürünü kovuyormuş söylendiğine göre. Aslı astarı avr mıdır? Kullananınız var mı?

Ürün:http://urun.gittigidiyor.com/ev-dekorasyon-bahce/fare-kovucu-hasere-kovucu-bocek-kovucu-riddex-60501397

quote:

FARELERDEN, SİNEKLERDEN VE BÖCEKLERDEN 24 SAAT KORUMA !

Riddex Elektronik Fare ve Haşere Kovucu

Pest Repelling haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.

Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.

Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

Ancak sistemin etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. Sağlıkları normale dönmeye başlar.

Kın kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir.
    Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de görülmüştür.

Pest Repelling Aid Benzersizdir. Çünkü:

- Kanserojen etkisi yoktur.
    - 25 metrekareden 200 metrekareye kadar, koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.
    - Tamamen programlı olup, müdahale gerektirmez. Böylece size haşerelerle birlikte kendini de unutturur.
    - Yaklaşık 7 yıl etki süresi vardır.

---------------------------------------------------------------------------------------
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ridex yalan kardeşim bak videosu izle

http://www.youtube.com/watch?v=4SysoXp5sfM
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatfor

ridex yalan kardeşim bak videosu izle

http://www.youtube.com/watch?v=4SysoXp5sfM

Eyvallah :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbbasoV

Bu Ürüne İhtiyacım Yok Diyen Yalan Söyler Buna Eminin BUYRUN İÇERİ

www.aura-cleanmax.com www.aura-ihlas.com

Bu ürüne ihtiyacım YOK ve yalan da söylemiyorum ;) fiyatı ne hocam? Sitede yazmıyor. ÖM den bana fiyatını bildirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

Gittigidiyor da gördüğüm bir ürün. Sivrisinek vs birçok ürünü kovuyormuş söylendiğine göre. Aslı astarı avr mıdır? Kullananınız var mı?

Ürün:http://urun.gittigidiyor.com/ev-dekorasyon-bahce/fare-kovucu-hasere-kovucu-bocek-kovucu-riddex-60501397

quote:

Pest Repelling haşere önleme sistemine sahip cihazlarımız, farelerde ve diğer kemirgenlerin, beyin otomatik reflekslerini birkaç saniye içinde bozarak, etki alanına girme eylemlerine son vermektedir.

Bu ani etki mekanizması sonucu, içerde önceden yuvalanmış fare ve diğer kemirgenler, hastalanmakta, üreme, uyku, beslenme, düzenleri bozulmaktadır.

Bu duruma alışabilen fare ve kemirgen görülmemiştir. Sistemin alışkanlık/bağışıklık yapma gibi bir yan etkisi da görülmemiştir.

Ancak sistemin etki alanı dışına çıkabilen fare ve diğer kemirgenler etkiden kurtulmuş olurlar. Sağlıkları normale dönmeye başlar.

Kın kanatlı yürüyen ve uçan böcek türlerinde, böceklerde etkili olan, havadaki dalga salınımının karakteristik gücü, onları uçamaz, yürüyemez, çiftleşemez, uyuyamaz hale getirir.
    Çoğunun bu fiziksel yorgunluğa dayanamayıp, mekânın fiziki durumuna göre, geç de olsa neticede öldükleri de görülmüştür.

- 25 metrekareden 200 metrekareye kadar, koruma yapabilecek teknolojiye sahip üründür.
    - Tamamen programlı olup, müdahale gerektirmez. Böylece size haşerelerle birlikte kendini de unutturur.

gereksiz bir ürün bana bedava geldi hediye 1 hafta taktım evim zaten böcekliydi hepsi başı kesik tavuk gibi koşuşturuyorlardı sinirimi bozdu bende attım

• quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

quote:

gereksiz bir ürün bana bedava geldi hediye 1 hafta taktım evim zaten böcekliydi hepsi başı kesik tavuk gibi koşuşturuyorlardı sinirimi bozdu bende attım
    bu gibi cihazların hepsi fasa fiso bence.
    ben size bir böcek ilacı yazayım da onu kullanın, sonra da bana hayır dua edin.
    ben bu ilacı evimin her tarafında cirit atan hamam böceği ve benzerleri için kullandım, tam 3 sene önce. vallahi evden faraşla böcek topladım, resmen evde tetör estirdi. ve o günden beri bizim eve hiç bir böcek, korkusunda uğrayamıyor. 10 numara bir ilaç, ben en son 6 tl. almıştım şimdi ise 15 tl. civarı bi şey galiba.
    alın ve kullanın.

bu ilaç fıs fıs tabanca ile inceltilerek kullanılıyor, bilginiz olsun.

http://fatihbocekilaclama.com/bayer-bocek-ilaclari/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfcasting -- 4 Ağustos 2012; 23:38:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kak0s1

ben bu ilacı evimin her tarafında cirit atan hamam böceği ve benzerleri için kullandım, tam 3 sene önce. vallahi evden faraşla böcek topladım, resmen evde tetör estirdi. ve o günden beri bizim eve hiç bir böcek, korkusunda uğrayamıyor. 10 numara bir ilaç, ben en son 6 tl. almıştım şimdi ise 15 tl. civarı bi şey galiba.
    alın ve kullanın.

Arkadaş çok haklı aynı ilactan annem de almıştı o günden sonra eve sinek bile girememişti sonuçta bayer yani benden de tavsiye ;)

• Riddex cihazdan biz de aldık. Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak, bu cihazın üzerinde mavi bir ışık var, bu ışığın bir fonksiyonu var mı? Bir de bu ışığın sönmesi normalmi? Cihazı ilk aldığımızda fişe taktık ilk yarım saat yandı, sonra söndü. Acaba cihaz arıza mı yaptı ?
  • MOBIUS kullanıcısına yanıt
    mavi ışık gece lambasıdır. cihazın çalışması ile ilgili bir fonksiyon değildir. tv de satış yapan bazı kanallar bu düğmeye basınca cihazın çalışmaya başladığını söylüyor fakat yanlış.

cihaz belli aralıklarda çalışmayı durdurur. frekans değiştirir. aynı frekanstan yayın yapması halinde belli bir süre sonra işlevini yitirir.
    ara sıra ışığın yanıp sönmemesi de normaldir.

bahçeli bir evde yaşıyorum. birçok haşere olabiliyordu. senede 2-3 defa ilaçlama yaptırıyordum. bu cihaza inanmadım ama 10 liralık zarardan birşey olmaz mantığı ile denemek için aldım.

1 aydır sinek hariç hiçbir haşere görmedim.

%100 işe yarar diyemem. hiç bir ürüne de kefil olmam benim işime yaradı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kokomoko

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İşe yaramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: soylemez07

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    merhaba arkadaşlar bu cihazlar ile ilgili bir acıklama yapmak istedim cünkü bircok kişide soru işareti bulunuyor.
    oncelikle her marka ne yazıkki işe yaramıyor ben bir türk firmasında bu ürünlerin yapım bolümünde calıştım.Reklam olmaması için adını soylemiyorum(suanda calışmıyorum).
    mantık şudur arkadaşlar yüksek frekanslı sadece haşerelerin duyabileceği 25 ile 60 khz değişken ses frekansı veren basit osilator devresidir.Uzun vadede yani yaklaşık 2-3 ay sonrasında etkisi farkediliyor.Yani cihazı taktık ertesi günü bocek kactı gibi bir durum yok.bircok cihaz cinden ithal ve sabt ses vermekte(incelemelerime gore)
    ya hic kacırmaz yada bazı haşereyi kacırır bazılarını kacırmaz.
    cihazı alsanız bile yine ilaçlama yapıp haşereyi temizlemek gerekiyor.
    Amacım cihazı kotülemek yada reklamını yapmak kesinlikle değil gordüğümü paylaşmak istedim.
    Bu arada bu cihazlarda karasinek ve sivrisineklerde hiçbir etki alınamıyor.Sivrisinekler gercekten cabuk adapte olabilen yaratıklar ses frekansına cok kısa sürede alışıp tekrar geliyorlar.
    Aklıma gelenler şimdilik bunlar sormak istediğiniz birşey olursa bilgim kadarıyla size yardımcı olurum.
    Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: mute_danger

merhaba arkadaşlar bu cihazlar ile ilgili bir acıklama yapmak istedim cünkü bircok kişide soru işareti bulunuyor.
    oncelikle her marka ne yazıkki işe yaramıyor ben bir türk firmasında bu ürünlerin yapım bolümünde calıştım.Reklam olmaması için adını soylemiyorum(suanda calışmıyorum).
    mantık şudur arkadaşlar yüksek frekanslı sadece haşerelerin duyabileceği 25 ile 60 khz değişken ses frekansı veren basit osilator devresidir.Uzun vadede yani yaklaşık 2-3 ay sonrasında etkisi farkediliyor.Yani cihazı taktık ertesi günü bocek kactı gibi bir durum yok.bircok cihaz cinden ithal ve sabt ses vermekte(incelemelerime gore)
    ya hic kacırmaz yada bazı haşereyi kacırır bazılarını kacırmaz.
    cihazı alsanız bile yine ilaçlama yapıp haşereyi temizlemek gerekiyor.
    Amacım cihazı kotülemek yada reklamını yapmak kesinlikle değil gordüğümü paylaşmak istedim.
    Bu arada bu cihazlarda karasinek ve sivrisineklerde hiçbir etki alınamıyor.Sivrisinekler gercekten cabuk adapte olabilen yaratıklar ses frekansına cok kısa sürede alışıp tekrar geliyorlar.
    Aklıma gelenler şimdilik bunlar sormak istediğiniz birşey olursa bilgim kadarıyla size yardımcı olurum.
    Saygılar...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar bu cevaba birçok kişiyi etiketleim ama sanırım herbirinizin çıkaracapı bir cevap diye düşünüyorum.

yaklaşık 15dk önce internetten bulduğum bu tür cihazların toplu ithalatını yapan bir firma ile görüştüm.
    bu firma farklı markaları rünlerini getiriyor türkiyeye. konuşmamız şu şekilde gelişti.

adama sordum. bu cihazların çalışma mantığı nedir? tv'de elektrik kablosundan titrşim yayarak böcekleri kaçırdığı söylenen cihazlar var. siz ne diyorsunuz?
    bu tür bihaz hali hazırda geliştirilmedi. sadece böcekleri rahatsız edecek şekilde sesler yayn ve bulunduğu ortamı terk etmesini sağlayan cihazlar var.

diyelim ki cihazı aldım. 1 hafta kullandım iadesi var mı?
    böceklerin sesten rahatsız olup evden kaçmaları duruma göre 5-6 haftayı bulabilir. çünkü önce sesin kesilmesini beklerler. ses kesilmeyince evi terk etme kararı alırlar. bu esnada çıkış yolu bulmaları esnasında evde daha çok olduklarını gözreceksiniz. benim tavsiyem evi ilaçlatın ve hemen bu cihazı takın böylece içerdekiler ölür, dışarıdan girecekleri engellemiş olursunuz.

ayrıca şunu da izah etti. her cihaz her haşerede faydalı olmayabilir.

arkadaşlar konuştuklarım bunlar. bilginiz olsun.
    adamın dedikleri bana mantıklı geldi.
    ya size?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemmetin -- 4 Temmuz 2013; 13:40:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemmetin

arkadaşlar bu cevaba birçok kişiyi etiketleim ama sanırım herbirinizin çıkaracapı bir cevap diye düşünüyorum.

yaklaşık 15dk önce internetten bulduğum bu tür cihazların toplu ithalatını yapan bir firma ile görüştüm.
    bu firma farklı markaları rünlerini getiriyor türkiyeye. konuşmamız şu şekilde gelişti.

adama sordum. bu cihazların çalışma mantığı nedir? tv'de elektrik kablosundan titrşim yayarak böcekleri kaçırdığı söylenen cihazlar var. siz ne diyorsunuz?
    bu tür bihaz hali hazırda geliştirilmedi. sadece böcekleri rahatsız edecek şekilde sesler yayn ve bulunduğu ortamı terk etmesini sağlayan cihazlar var.

diyelim ki cihazı aldım. 1 hafta kullandım iadesi var mı?
    böceklerin sesten rahatsız olup evden kaçmaları duruma göre 5-6 haftayı bulabilir. çünkü önce sesin kesilmesini beklerler. ses kesilmeyince evi terk etme kararı alırlar. bu esnada çıkış yolu bulmaları esnasında evde daha çok olduklarını gözreceksiniz. benim tavsiyem evi ilaçlatın ve hemen bu cihazı takın böylece içerdekiler ölür, dışarıdan girecekleri engellemiş olursunuz.

ayrıca şunu da izah etti. her cihaz her haşerede faydalı olmayabilir.

arkadaşlar konuştuklarım bunlar. bilginiz olsun.
    adamın dedikleri bana mantıklı geldi.
    ya size?
    mesajınızda bahsettiğiniz firma hangisidir bilemem ama şu durum var.kimyasal olmadan hiçbir haşere olmez ben bugüne kadar haşerenin sesten öldüğünü görmedim :) amac caydırmaktır kaçırmaktır.Aldığınız her üründe yasal hakkınız vardır faturalı olduğu müddetce 1 ay içerisinde koşulsuz iade akkınız vardır.Ancak unutmayınz ki aldığınız cihazlar yani ses frekansı ile çalışan cihazlar 4 ila 6 haftada etkisini gösterir zaten bu süreçte iade hakkınızı doldurmuş oluyorsunuz buda firmaların bir oyunu işte.
    size tavsiyem eğerki böyle bir cihaz almayı düşünüyorsanız öncelile bulunduğunuz ortamı ilaçlatmanız veya ilaçlamanız ortam haşereden temizlendikten sonra cihazı kullanmaya başlar ve sürekli kullanırsanız faydasını kesinlikle görürsünüz.ancak haşere bulunan ortama direkt cihazı taktığınızda onları rahatsız edeceği için daha cok ortamda görürsünüz eğerki çıkacakları yer yoksa ortamda sürekli görürsünüz en sağlamı ortamı haşereden ilaçlama ile temizlemek ve sonrasında ciaza başvurmak.
    ben aydında ikamet ediyorum evimde kalorifer böceği kahverengi şu iğrenç yaratıklardan var kışın cıkmıyorlar ancak yazın gece 1 den sonra karşılaşabiliyorsunuz.bu böcekler kışın ortamda yok iken cihazı taktım ve halada çalışıyor şuana kadarda bir haşere görmedim.ama daha önceki dediğim msjdaki gibi aman dikkat her cihaz işe yarayacak diye bir kaide yok bunu unumayalım
    saygılar

• bunlar elekromanyetik frekans yayıyorsa kablosuz internet benzeri zararı olabilirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trinkmert

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İlk mesaja RİDDEX in devresinini resmini ekledim :) gayet fason bir ürün...
  • Devredeki bobin mi,buzzer mi? Bobinse bu cihaz nasıl ses yayıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

alın ve kullanın.

yaz geldi...sadece başkaları görsun diye alıntıladım ...ama bu urun harbi cok ıyıdır ...işi dusen alsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

alın ve kullanın.

yaz geldi...sadece başkaları görsun diye alıntıladım ...ama bu urun harbi cok ıyıdır ...işi dusen alsın...

Alıntıları Göster
    Çamaşır makinası topu...Yakıt tasarruf mıknatısı...Haşere kovucu...Saç çıkarıcı...Ereksiyon yapıcı...

Ben de geçmişte böyle bir ürün sattım. Asıl işimiz kahvehanelere çay kazanı satmaktı. En büyük dert kazanların içinin kireçle kaplanmasıdır bu sektörde. Düşünün ,günde 16 saat kaynayan su...Gece ,kapattıktan sonra sökeceksin. Asitle temizleyeceksin...

100Mark'a kutu şeklinde bir mıknatıs satıyorduk. Spiral su borusuna kitleniyor. Biz de baştan inanmıştık. ''Sudaki kireci iyonlarına ayırıyor'' falan...Yarısını iade almıştık. Fakat işin garibi, aletin gerçekten de işe yaradığını iddia edip reklamımızı yapanlar da vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: T.M.C

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bayer böcek ilacı kullanıyorum, o bölgede gezen ne varsa 2m ileri gitmeden geberiyor.ultrasonic savarlar ile bu iş boş görünüyor. böcek çıktığı deliği sanki bulabilecekmiki geri gitsin evde cirit atmaya devam edicek geberene dek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsilence

bayer böcek ilacı kullanıyorum, o bölgede gezen ne varsa 2m ileri gitmeden geberiyor.ultrasonic savarlar ile bu iş boş görünüyor. böcek çıktığı deliği sanki bulabilecekmiki geri gitsin evde cirit atmaya devam edicek geberene dek.

Alıntıları Göster
    Biride çıkıp demiyor ki böcekte, sivri sinekte, sinekte kulak yok. Bu canlılar sağırdır. Isı ile hareket ederler. Bu yüzden prizler, kalorifer petekleri, mutfak gibi sıcak ve nemli yerlerde bulunurlar. Siz hiç sineğin buz veya soğuk maddeye konduğunu gördünüz mü ? Göremezsiniz. Ayrıca kokuda almazlar. Reseptörleriyle algılarlar. Yine aynı şekilde ciğerleri bulunmaz. Havadaki oksijeni kabuklarından alırlar. Oksijen ne kadar fazla ise büyüklükleri o kadar fazla olur.

Ne kadar ilginç, adamlar frekansla böcek kaçırdığını söylüyor millette bunu yiyor. Hiçbir teknolojik alet böceği evden çıkartamaz. Tek yol böcek ilacıdır. Böcek ilacı sıkılan ortamda kabuklarından içeri toksit madde aldıkları için ölürler. Böceklerin milyonlarca yıldır yaşam tecrübeleri olduğunu hatırlatırım. Bu yüzden böcek ilacına karşı bağışıklık kazanıyorlar. O yüzden böcek ilaçları sürekli geliştiriliyor. İsrail ise sinekleri kısırlaştırma üzerine çalışmalar yapıyor. Sineklerde cinsiyet yoktur. Bir sinek diğer sinekle çiftleştiğinde diğer sinekte kısır olur. Adamlar olayın kökenine iniyor. Sonra birde adamları beğenmeyiz. Frekansla böcek kovar :) yalanlarıyla insanları kandırmıyorlar, bilim yapıyor adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edemirci1 -- 6 Ağustos 2014; 2:30:25 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.