Şimdi Ara

Davet Kodu Altında Spam Terörizmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Son zamanlarda sürekli davetiye kodumu kullanın indirim alın mesajları evrim geçirdi ve size para ödüyorum gibi saçma sapan can sıkıcı spamlara dönüştü.

Her konunun altında alakasız şekilde milletin davetiye kodu paylaşmasını geçtik şimdi de özel mesaj üzerinden rahatsız etmeye başladılar.

Buradan yetkililere sesleniyorum.

Ya tek bir konu altında bu arkadaşları toplayin oradan mesajlarını atsınlar.

Belki de bu vatandaşlar İleti Yönetim Sistemine dahil olurlar biz de o şekilde engelleriz :)

Ya da ne bileyim davetiye kodu sadece Online hizmetler menüsünden sadece e-posta ileti üzerinden tanıdığı bildiği kişilere gönderilebilsin.

Bir çözüm bulun artık bıktık bunlardan.

Davet Kodu Altında Spam Terörizmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 26 Ocak 2021; 19:50:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Katılıyorum. Bir kaç kişi bulunca tüm haklarını kullanıp faturasız internet kullanmak için mantar gibi her yere yayıldılar.

• Merhabalar,

Mesajın bütününü benimle özelden paylaşmanız mümkün müdür? Üzerimize düşen bir görev var ise incelemek isteriz.

• Katılıyorum. Zaman zaman görüyorum kod için konu bile açıyorlar, firmaların ana konusuna olur olmadık kod mesajı atıyor konuyu baltalıyorlar adeta hiç hoş değil.

Bu konuda bir düzenleme gelse keşke, tek bir yerdemi olur artık ne olursa paylaşan orda paylaşsın lazım olan girip oradan alır kodunu bencede.
  • Zannımca sıcak fırsatlar dışında kod paylaşımı yasak.

Belirli üyeler var, her yere "yardımcı olurum, kodumu yaz, al kodu, kod gir birer ay bedava alalım"; hayır kanser olacak abone olan vebale de giriyor.

Ben blokluyorum gördükçe.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.