Y

Yüzbaşı
05 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar öncelikle digiplay için almak istiyorum bende. 2 model arasında kaldım. özellikleri hemen hemen aynı ramlar 2 gb ve işlemciler s905 ve s812 farkı var. işlemci kıyas konusunda da çok bi fark yok gibi ama anlayan arkadaşlardan yardım istiyorum pek bi fark var mı hangisini neden tavsiye edersiniz?

MXIII-G TV 55dolar
Sunvell T95M 34 dolar
işlemci karşılaştırma
s905 cortex a 53
s812 cortex a9
hatta arm nin kendi sitesinde s905 işlemcili cortex a 53 ün s 812 deki cortex a9 dan daha performanslı olduğunu anlıyorum.

MX3 almayı düşünüyordum ama 2. verdiğim üründe benzer özelliklerde ve 20 dolar daha ucuz . fikirlerinizi bekliyorum ?
arkadaşlar şöle bisorunum var oyunun başlarında bir köye giriyoz sonra orayı dagıtıp kadın rehineyi kurtarıyoz. sonra bizim diğer asker tankları yoket diyo 2 tankı havaya ucuruyorum ama ondan sonra köyün merkezinde ki eve geliyorum yeşil noktanın oldugu yere ama bölümü bitircek bişey bulamıyorum ya yardımcı olabilirmisinizzz??? 1 saat ugraştım valla. hatta orda petrollerini de patlattım onların ama bişe olmadı yine
selam dv 6390 kullanıyorum ve wista ydı bişlgisayar ben xp ye cavirdim ama bi sorun var arkadaşlar .vebcam i yukluyorum fakat acmıyor hata variyor bunun cozumu nedir .hp den indirdim driverları bozukmu bunlar ya olabilcek şeymi bu.

yardımcı olursanız sevinirim . sw setup taki vebcam drıverlerınızı benle paylaşırsanız cok sevinirim
arkadaş lar hp m425 fotograf makinası kullanıyorum ve fotograf cekiminden cok memnunum ama video çekimlerinde videoları izlerken sesin ara ara kesildini farkettim. yani sesler gelirken ara ara ses gidiyor. sizde böyle bir sorun var mı acaba? videolarınızı cok normal izleyebilionuzmu ?
şimdiden teşekkürler
arkadaşlar hp dv 6000 serisi laptop var bende ve ram yukseltcem 1gb koymak istiyorum.
bu makinaya sdramlar oluyormu daha dorusu benim alcagım 1gb kingston 667 mhz ram koycam... deneyen varmı acaba? benim bilgisayara uyarmı neler diyosunuz sdram için bilgilerinizi bekliyorum teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Xiaomi Mi Note10 Lite
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 710
İkinci El Bölümü Mesajları: 18
Konularının görüntülenme sayısı: 2.488 (Bu ay: 65)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.