Şimdi Ara

Darker Than Black (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
1
Favori
9.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sin666

quote:

Orijinalden alıntı: hasangeckaldi

2. sezonun altyazısını hiçbir yerde bulamadım arkadaşlar yardım lütfen...

Pm

Çook sağol dostum... Ne kadar teşekkür etsem azdır...
  • Güzelmiş.Listede

Darker Than Black

Maho
  • Bunun 1.sezonunu bulabileceğim, BakaBT-animeEDEN-animetake gibi, yüksek çözünürlükte ve uyumlu türkçe altyazısı bulabileceğim bir torrent sitesi var mıdır?
  • Mao yu çok seviyorum ya
  • Duyurulur 4. bölüm çıktı Gaiden'ler bitti ve iki sezon arasındaki boşluk tamamen tamamlandı.İndireceklere BSS Subs'ı öneririm Giaden'le birlikte öldüklerini açıklamalarına rağmen DTB Gaiden'leri en kaliteli sublayan grup budur arşivcilere bildirilir
  • İlginç 3.nün çıktığını bilmiyordum. Nereden edinebilirim ? Pm atarsanız sevinirim.
  • animeou da 3. bölüm vardı fakat 4 varmı bilmiyorum ama 4 ü izledim fakat hala soru işaretleri var kafamda 2.sezon sonunu tam anlayamadım
  • Alışamadım gitti şu animelere.
  • Gemini of meteor ve bölüm başlığı olmayan var hangisini önce izliyeceğiz?
  • Darker than BLACK - Kuro no Keiyakusha - 1.sezon 25 bölüm
    Darker than BLACK - Ryuusei no Gemini - 2.sezon 12 bölüm
    Darker than BLACK - Kuro no Keiyakusha Gaiden - 1. ve 2. sezon arasında bir boşluk vardır o boşluğu tamamlayan 4 adet OVA

eğer kendini merak ettirmek istiyorsan 1. sezonu izle sonra 2. sezona geç tabi bu sıra hikayede büyük bir atlama olucak en son Gaiden'leri izlersin ki zaten seri bu sırayla yayınlanmıştır yok ben dayanamam diyorsananız 1. sezon>Gaiden'ler>2. sezon olarak izleyin
  • gemini of meteor 2. sezon oluyor, eğer bölüm başlığı yok dediğin 4 bölümden oluşan gaiden serisi ise o 1. sezonla 2. sezonun arasında geçiyo ve hikayeyi tamamlıyo ama çıkış tarihi olarak 2. sezondan sonra çıkmıştır.
  • İzlemeye yeni başladım FMA'dan sonra anca paklar beni Yüklenicilerin ödediği bedeller esprili olmuş, ilgi çekici.
  • Ben de merak ettim ama FMA dan sonra hiçbir şey paklamadı beni.
  • Darker Than Black en iyi animelerden bi tanesi... Ammaaa... Çok ağır be hacı... iki kere izledim bişi anlamadım... Yani anladım da... Bai'ye noldu? filan... (spoiler değildir...)
  • Kesinlikle süper bi anime seri izlenmesi gerekenlerden biri
    Çok fazla ing dublajı var ama japonca izlemenizi öneririm.
  • 2. sezon final hakkında;

Arkadaşlar tam olarak birşey anlayamadım nedense sonunda yahu.Şimdiii, Shouo bir anda bir lise öğrencisi olarak hayatına devam ediyor,Yin'e ne oldu?Shouo nasıl öyle olabildi? Shion'un hayali en başından kardeşi için bir hayat mıydı? Yani, tüm herşey Shouo'nun normal bir insan gibi yaşaması mıydı? Bunun içinde merkez'e mi gitti? Shouo yapay bir dünyada mı yaşıyor,yoksa gerçek dünyada mı?

Cevaplarsanız sevinirim.
  • Biraz hort gibi olacak ama sanırım 3. sezon 2013'te geliyor.

Kaynak:http://forums.bakabt.me/index.php?topic=34649.0

Not: Kaynak ne kadar güvenilir anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwerty+ -- 24 Aralık 2012; 19:27:27 >
  • Etkileyici bir şeyler arıyorum bunu listeme aldım hadi hayırlısı...
  • biri biraz özet geçsin animeyi konusu nedir?kaç bölüm?biraz bleach'e benzettim başroldeki aynı ichigonun siyah saçlısı bir karakter üzerine yoğunlaşıp onu güçlendiren bir hikaye mi yani bleach gibi mi öyle ise daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShuChen

biri biraz özet geçsin animeyi konusu nedir?kaç bölüm?biraz bleach'e benzettim başroldeki aynı ichigonun siyah saçlısı bir karakter üzerine yoğunlaşıp onu güçlendiren bir hikaye mi yani bleach gibi mi öyle ise daha iyi

14. bölümdeyim,bleach gibi değil(Güçlenme falan yok yani).

Güzel gidiyor ama tek sıkıntı her 2 bölümde bir konunun değişmesi.Ana karakter ve arkadaşları bi görev alıyolar,düşmanları yeniyolar;2 bölüm sonra farklı bi görev alıp ordakileri yeniyolar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.