Şimdi Ara

Dark Passage'ın Emeğe Saygısızlığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
3.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir yanlışlık yapılmış. Büyük ayıp falan da bence o yorumları yazanların çoğu olaya ırkçı yaklaşıyor. Ne bileyim sonuçta oradaki bir kişinin hatası bu. Kabul edilebilir bir şey olmasa da yapılan eleştiriler bana çok ağır geldi. Bir daha bu kadar saçma bir yanlışı yapmamalı DP.
    O kişiyi de atsınlar işten. Resmen DP'nin kariyeri tehlikeye girdi. Nasıl bir insan yanlış yazılmış diye açıklama yapar? Resmen indirip yüklemiş. Dahası var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayıp lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Another Brain

Videolarını "Youtube" da paylaşıyorsun ve çalınmasını istemiyorsun. Saçma bir şey. Yere 10tl bırakıp kimsenin almamasını beklemek gibi bir şey bu

Videoları hazırlayan kişi, videoların başına kendi youtube, twitter, facebook gibi linklerini eklese böyle bir sorun çıkmazdı diye düşünüyorum.

Türkiyede her zamanki gibi hırsız mağdur olur mantığınızı seviyim sizin.

• Avrupa'da zaten çok da sevilmeyen bir ülkeyiz, üstüne gidip kendimizi rezil ediyoruz
  • Kuzenim yazmış deselermiş daha iyi olurmuş sonuna harf eklendi nedir
  • Certhas kullanıcısına yanıt
    profesyonel kulüpten amatör hareketler aaa birşey söyleyeyim ŞAŞIRMADIM !!
  • Maalesef ülkemizde böyle şeyler çok yaygın.Adamıda bloklamışlar. Sanki bloklayınca iş hallolucak
  • Zaten e-spor takımlarının youtubeda videolar görüp onları indirerek kendileri hazırlamış gibi sunması başlı başına büyük bir ayıp. Bunu sadece DP yapmıyor. HWA da yapıyor ANT da yapıyor Sihirdar Vadisi'de yapıyor. Muhtemelen şuan bu konu Riot Games'in patronlarına kadar gitmiştir çünkü Reddit tüm profesyonel LoL camiası tarafından takip edilen bir site. Türk e-spor'unun daha profesyonel olmadığını burdan anlamış oluyoruz. Emeğe Saygı
  • Zaten e-spor takımlarının youtubeda videolar görüp onları indirerek kendileri hazırlamış gibi sunması başlı başına büyük bir ayıp. Bunu sadece DP yapmıyor. HWA da yapıyor ANT da yapıyor Sihirdar Vadisi'de yapıyor. Muhtemelen şuan bu konu Riot Games'in patronlarına kadar gitmiştir çünkü Reddit tüm profesyonel LoL camiası tarafından takip edilen bir site. Türk e-spor'unun daha profesyonel olmadığını burdan anlamış oluyoruz. Emeğe Saygı
  • Bu emek hırsızlığının arkasında facebook sayfa sorumlusu kadar , oyuncuların , menajerlerinin , klüp kurucusunun bile büyük hatası vardır ve cezalandırılmalıdırlar . Bir sayfa düşünün sayfa sizin siz birini admin yapıyorsunuz o böyle bir şey yapıyor ve haberiniz dahi olmuyor adamı uyarmıyorsunuz , yok ya ? Bu kendini akıllı sanan paragöz mahlukat kadar oyuncuların da suçu var . Kimse çıkıp uyarmaz mı arkadaş kaç kere yapmış aynı olayı görmedik diye birşey de diyemezsiniz ki sizin takımınızın sayfası hadi oyuncuları geç klüp kurucusu ve menajeri nerede lan uyuyorlar mı aylardır ?

İnşallah dava açarlar da cezasını çeker bütün gereken kişiler hatta wildcard'dan bile elensek üzülmem bu saygısızlık karşısında , sonuçta sporun her dalında fairplay göstermeyen diskalifiye ediliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NCL

Adam tabiki kendi kanalına yükleyecek, link koyması yeter. Bıktı bu DP konuları, adam bronze 5 gelmiş DP den nefret ediyorum diyor. Git kardeşim takım kur rakip ol. O beğenmediğin DP euwest'te ranked olarak takımca 5-4 arası gidip geliyor sende kur sende gir.

En sevmediğim insan tipi. Bir kişiyi , şeyi eleştirmek için daha iyisini mi yapmamız gerekiyor ? Ee şimdi sen Başbakanı veya Cumhurbaşkanı'nı eleştirmiyorsundur değil mi ? Sonuçta olamazsın ikisinde veya bir mimar çok iğrenç ev çizdi diyelim sen onu da eleştiremezsin sonuçta daha iyisini yapamazsın. Messi veya Ronaldo'yu da kimse eleştiremez. Hadi lan oradan.
  • tek kelimeyle yazık daha ileri görüşlü olmalıydılar
  • Rezil ederler adamı böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raiden.

quote:

Orijinalden alıntı: NCL

Adam tabiki kendi kanalına yükleyecek, link koyması yeter. Bıktı bu DP konuları, adam bronze 5 gelmiş DP den nefret ediyorum diyor. Git kardeşim takım kur rakip ol. O beğenmediğin DP euwest'te ranked olarak takımca 5-4 arası gidip geliyor sende kur sende gir.

En sevmediğim insan tipi. Bir kişiyi , şeyi eleştirmek için daha iyisini mi yapmamız gerekiyor ? Ee şimdi sen Başbakanı veya Cumhurbaşkanı'nı eleştirmiyorsundur değil mi ? Sonuçta olamazsın ikisinde veya bir mimar çok iğrenç ev çizdi diyelim sen onu da eleştiremezsin sonuçta daha iyisini yapamazsın. Messi veya Ronaldo'yu da kimse eleştiremez. Hadi lan oradan.

lanlı lunlu konuşma seviyene inmicem. sevmiyosanda kendine sevmiyosun hadi kaybol, sen sevmiyorsun diye alışkanlıklarımı değiştirecek halim yok

• Onu ancak bizimkiler yer.
    Yorumlarda herifler yazıdaki bütün açıkları bulmuş zaten. 1 harf hatası başka bir link vermez, 404 oluşturur; linki niye copy-paste yapmadınız; adamı niye blokladınız gibi.

Edit: Burada eleştirilen şey adamların oyunculuğu değil, sayfanın yaptığı ayıp. Eğer eleştirebilmek için daha iyisini yapmak gerektiğini savunuyorsan rahatlıkla daha iyisini yapabilirim hatta yapmışlığım var. Oyuncuların yeteneğine benim de saygım var ama sosyal medya yöneticileri kimse adam işinde berbat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storyteller -- 9 Ağustos 2014; 14:02:51 >
  • Türkiye'de dijital haklar bilinmiyor. DP sosyal medya sorumlularının da bu haklar hakkında en ufak fikre sahip olmadığından %100 eminim. Anlatmak istediğim şey bahsi geçen videoları referans göstermeden kendi sosyal medya hesaplarından paylaşırlarken bunun bir suç olduğunu ve etik açıdan da yanlış olduğunu bilmedikleri.. Burda b.k atanların %90 ından fazlasının telif haklarını hiçe sayarak korsanı tercih etmesi de güzel ironi ayrıca.. Sen torrent den film, oyun, diskografi vs. sömür ondan sonra gel burda utanmadan konuş..
  • NCL kullanıcısına yanıt
    Orada 20 cümle var gidip " lan " a takmışsın. Diğer yazdıklarıma cevap ver bakalım.

Kreas : Boşver bana cevap veremedi sana ne diyecek bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mithrandir. -- 9 Ağustos 2014; 14:16:14 >
  • Gereksiz kişilikleri vardı şaşırmadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dpnin yönetim kadrosu leş bülent abi az buçuk duruş sergiliyodu ama o gitti olayı bitti.
  • Ciddi cevaplar veren sayfanın TT'ye özenip mesajlarındaki ciddiyeti düşürmesinden dolayı TTde dava açıp somursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.