Yüzbaşı
04 Ağustos 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 13 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Henüz yaşadığım bir olaydan bahsedeceğim arkadaşlar:

Gece 3'te yatmıştım. Sabah annemin yüzünden 8'de kalkmak zorunda kaldım ve 10 gibi tekrar yattım. Uyanmaya çalıştığımda uyku felci geçirdiğimi anladım çünkü küçük yaşlardayken de başıma gelmişti ama bu seferki çok farklıydı. Küçükken olan olayda gözlerim açıktı sadece vücudumu oynatamıyor ve konuşamıyordum. Bu sefer ise gözüm kapalı gerçekleşmişti. Karabasan geldiğinde bunu direk farkettim ve çok korkuya kapılmadım. Gözümü açmak için kendimi çok zorladım ve en sonunda ufak bir şekilde gözümü açmayı başardım. Ve odamın için sureti belli olmayan siyah bir şeyin odanın içinde çok hızlı bir şekilde haraket ederek ordan oraya geçtiğini gördüm. Küçükken böyle bir şey deneyimlemediğim için aşırı korktum. 3-4 saniye aralıklarla beynimin içinde sanki yanımda bomba patlamış gibi çınlamalar oluşuyordu. Bu olay 2-3 dakika boyunca sürdü. Bu sırada yine küçükken başıma gelmeyen bir şey oldu. Sanki o karabasanın beni bir şekilde yataktan havaya kaldırdığını ve odanın içinde dolaştırdığını hissettim. Çünkü ilk başta yatakta olduğumu hissediyordum fakat gözümü açıp onu gördükten sonra beni haraket ettirdiğini hissettim sanki odanın içinde beni havaya kaldırmış ve dolaştırıyordu.

Şimdi burda sormak istediğim 2 olay var.
1) Bu karabasan denilen arkadaş herkese farklı şekilde mi gözüküyor? Bana gözüken şey bilinçaltımın bir yansıması mıydı?
2) Konu açmadan önce uyku felci geçiren arkadaşların yazdıklarına baktım ve hiçbiri havaya kalktığını hissetmemiş. Benim başıma gelen şey neydi?


Cevaplayan arkadaşlara teşekkürler.
https://redd.it/4dqsmv

Şunu elden ele +1leyelim arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=S7I8537Hp9w
Evet beyler artık klasikleşmiş her dünya şampiyonası öncesinde Riot yeni bir belgesel yayınlıyor bu da onlardan bir tanesi 29 Eylül'de yayınlanacak.


Original =>
http://www.lolakademi.com/haberler/id/385

Ne düşünüyosunuz beyler. Açıkçası şunu gördükten sonra Dark Passage benim için bitmiştir. İyi ki de Dünya Şampiyonasına gidememişler. Kendi oyuncuları bile çalışmadık diye açıklama yaptıktan sonra DP'nin sahibi çıkıp bunları söyleyebiliyorsa BJK'nin menejerine kusura bakmasın ama karaktersizin önde gidenidir. Bu adam Dark Passage'ın başında olduğu sürece Dark Passage'ı ne Dünya arenasında ne de Türkiye'de hayatta desteklemem.
https://twitter.com/besmersoy/status/628252145188491264

Sanırım sahnede Xtreme'in yerine yer alıcak ve kalabalığı coşturacak
Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Kontenjanı 103'den 100'e düşmüş. Nerden baksanız 4 bin kişi önündeyim. Gelir diye düşünüyorum.
https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/3dvk9e/first_iranian_challenger_team_in_need_of_your_and/

Bu konu hakkında ne düşünüyosunuz beyler? Sonuçta adamların serveri yok. 3 Türk bulundurma zorunluluğu kuralı nedeniyle ben Riot'un izin vereceğini düşünmüyorum ancak Türkiye ve komşuları Türkiye liginde oynayabilir diye bi kural koyulabilir diye düşünüyorum.
Arkadaşlar devlet bursu için nereye başvuracağız ve ne zaman başvuracağız bilgisi olanlar yazarsa çok makbule geçer!
Bu sadece bir tahmindir ama nükleer enerji santrali ile ilgili bir soru geleceğini düşünüyorum.

Nükleer enerjinin yenilenemez olduğuyla ilgili veya Nükleer enerji santrallerinin en ucuz elektrik üretim yollarından biri olduğu ama maaliyetinin pahalı olduğu veya dünyadaki nükleer enerji santrallerinin yerleri ile ilgili veya nükleer enerjinin kullandığı madenler(uranyum, toryum) ile ilgili, ya da nükleer enerji santrallerinin neden deniz kıyısına kurulması gerektiği veya nükleer enerji santrallerinin kurulduğu yerin hangi özelliklere sahip olması gerektiği ile ilgili kesin soru gelir diye düşünüyorum
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 323
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 391
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 62.903 (Bu ay: 217)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 318 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.