Yüzbaşı
30 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler lotr serisinin bi oyunu vardı lan game olarak oynanabiliyodu sırayla taraf seçtikten sonra class seçimi vardı ve oyun içinde kill aldıkça o class'ın herosuna dönüşüyodun serinin hangi oyunuydu bilen var mı?

Ne demek lan sen adamın evine 5 tane silahlı polis gönderiyorsun adamı kelepçeletiyosun sonra da ceza almamayı bekliyosun? O adamın yaşadığı korku yeter o anlarda. Evinin kapısı patlatıldı herşeyi dağıtıldı onu geç psikolojik olarak rahat edemez insan , gelip de kimse çocuğun hayatı karardı demesin iyi olmuş velede.

Dolandırıcılara da aynısının yapılmasını umarım.
Evet arkadaşım 3 maçta gold 1 e çıkıp gold 1'de yendiği ilk maçta gold 2 oldu Nasıl oluyor hiç anlamadım , ben kaç maç yendim gold 2'ye çıkamadım.

Resimde görüldüğü gibi , k'ya baskonuş ayarlıyorum , oyundan baskonuş seçili ama k'ya basınca konuşamıyorum.
2.bir sorun profil resmi olan arkadaşlarımın resimleri gözükmüyor
Ayrıyeten 3.bir sorun oyun içinde kimsenin avatarı gelmiyor competitive maçlarda

Bunların bir çözümü var mıdır ?
Beyler steam'de türk olduğu belli bir üye nasıl maçıma düşmez ? Bunun ayarı felan var mı oyunda biraz yeniyim oyundan bezdirdi her rekabetçide 9 kişi türk oluyor artık bıktım birazdan ss'lerle de desteklerim adam en kötü oyunumu oynadığım maçta bile aim diyorlar kendi takımım kickletmeye çalışıyor durduk yere falan , aşırı saçma muhabbet yani .
Beyler şampiyonların tüm türkçe seslendirme paketlerine nereden ulaşabilirim? Youtube'da bulamadım da.
Beyler sizce de oyundaki eşyaların resimlerinin değişmesi gerekmiyor mu?

Kanasusamış , statik hançer , karayel , mahvolmuş. Bu 4 iteme bir bakın sadece arka planları değişik hepsi sağ tarafa doğru düz bir kılıç şeklinde bence değişmeli bunlar birbirlerinden tek farkları renkleri bunlardan herhangi 2 sini yan yana alınca bence çok kötü bi görüntü ortaya çıkıyor, ne bileyim bence değişmesi lazım hepsi birbirine benziyor.
Beyler merhaba , diğer bilgisayarıma lol'ü yükleyeyim lazım olur dedim , fakat oyun aynen böyle kalıyor , bunun çözümü nedir araştırdım bulamadım ( pc yeni formatlı programlardan olamaz sanırım )

Evet beyler sorun gayet net minecraft launcher'a tıklıyorum launcher açılıyor gibi oluyor sonra kayboluyor yani kısacası giriş ekranı açılmıyor internette bulduğum çözümler bişeye yaramadı java yeniden yükleme uyumluluk modu , yönetici olarak açma felan hiçbiri işe yaramadı bunun çözümü nedir? görev yöneticisinde ne java ne de minecraft açık gözüküyor bu arada.

1.7.2 sürüm
Hakkında
İlgi Alanları: Dota
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
LOL
Twitch
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.283
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 12.454 (Bu ay: 258)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 96 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.