Şimdi Ara

DALI HOPARLÖR KULLANICILARI BAŞLIĞI (Başka konu açmadan buradan devam edelim lütfen) (111. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.254
Cevap
47
Favori
115.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap yazan hiç olmamış onkyo tx8220 amfisini aldım teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dali oberon zensor 3 e göre nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironpump

dali oberon zensor 3 e göre nasıl
    oberon serisinde basların smc sürücü kullanıldığı için daha iyi olduğu söyleniyordu.Yabancı forum sitelerinde vs. bir ara çok araştırmıştım ama fiyatının yüksek olması nedeniyle çok daha uyguna zensor 3 almıştım.
  • Merhabalar,

Dali spektor 2 alarak aranıza katılmayı düşünüyorum fakat almak istediğim hoparlörde ufak 2 delik mevcut. Daha önce duvara asmak için delinmiş. Sizce bu bir problem yaratır mı? Dolgu malzemesi ile bunu kapatmak çözüm olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dezan kullanıcısına yanıt

Portlu değil de kapalı bir kutu olsa bir etkisi olabilirdi ancak zaten kabininiz portlu yapıya sahip. Ama içinizin rahat etmesi için düz hale getirdiğiniz bir ataş yardımıyla deliklerin malzemeyi komple delip delmediğine bir bakın. Eğer delmemişse problem değil. Delmiş ise dolgu malzemesi yerine spreyli yapıştırıcıyı şırınga içine çekip deliğin ortasında dışına doğru çekerek uygulayın. Sonrasında da spreyi sıkın. Yapıştırıcıyı fazla uygulamayın çünkü deliğin arkası açıksa oradan aşağı akacaktır. Diğer bir yöntem ise 3.5x11 ebatlarında mercimek başlı siyah renkli iki vidayı delikleri kapatmak için kullanabilirsiniz. Flanşlı vida kullanırsanız görsel olarak daha iyi duracaktır.

• dezan kullanıcısına yanıt

Bana çift komponentli epoksi ile de kapatılabilir gibi geldi.

• Konu bitmiş.
  • Konuların bitmesi normal hocam fiyatlar x2 olmuş.

• Merhaba arkadaşlar, oberon 3 ile oberon 1 arasında kaldım. What hi-fi sitesinde incelemelerine baktığımda oberon 1 daha yüksek puan almış gözüküyor. ilk defa hifi olayına gireceğim, yıllardır forumlarda konu okuyup en sın bu dipsiz kuyularda kaybolup yine cep telefonunda müzik dinlemeye devam etmekten sıkıldım bu kez girdim bir yola.

Hoparlör + amfi + pikap alıp bitiriyorum işi. bütçe 10bin maksimum , yorum ve tavsiyeniz olursa memnun olurum

• cengolojik kullanıcısına yanıt
    Oberon 1 satıyorum kapalı sıfır kutu hocam dilerseniz konuşabiliriz. Ankaradayım 2600 e vereceğim bilginiz olsun.
  • muro1234321 kullanıcısına yanıt

teşekkürler, dali Zensor 3 te karar kıldım bugün almaya gideceğim

• Ekibe katılmış bulunuyorum şimdi sıra amfi olayında

• cengolog C kullanıcısına yanıt

bence sehpada

• quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

bence sehpada

hangisini sehpaya tam anlaşılmadı, televizyonu mu?

• cengolojik kullanıcısına yanıt

evet

• quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

evet

hocam oda küçük baya, ondan .. Birde bir sorum olacak dali kullanıcılarına;

Hoparlörler sonorous marka ayaklar üstünde duruyor, sorum şu; bu hoparlör ayağı halının üstüne bassa sorun olur mu yoksa sert zemine basınca mı daha iyi işe yarıyor ve neden ?

Ayakların altı zaten silikon konik parçalarla yere temas ediyor, amaç titreşimi kesmekse halı daha iyi sönümlemezmi?

Ben bu hoparlör ayaklarındaki mevzuyu tam anlayamadım  

• Zensor 3 için amfi tavsiye edebilecek kullanıcı varmı? what hifi sitesinde marantz pm6007 için en iyi bütçe dostu denmiş.

Aklımda Denon pma800 ve yamaha S301 gibi modeller vardı. Elinde zensor 3 olanlar hangi amfilerle sürüyor acaba?

sistem televizyondan optik çıkışla kaynak olarak kullanılacak ve pikap bağlanacak.

• Merhaba arkadaşlar 15m2 lik sinema odam için oberon 3 siparişi geçmiş bulunmaktayım. Amaç sadece sinema için kullanmak. Müzik dinleme gibi bir hobim yok.

Normalde aklımda oberon 5 ler vardı fakat oda boyutundan dolayı oberon 3 aldım.

Umarım oberon 3 15m2 için yeterli olur ve iyi performans alırım.. Hopörlöre uzaklığım 3.50 3.80 metre civarı..

Bütçe ayarladıkça setin kalanını tamamlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 10 Şubat 2021; 9:40:5 >
  • Arkadaşlar segment olarak rubicon, epicon, opticon sıralaması nasıl gidiyor?

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Dali nin sitesinde ürün gruplarını pahalıdan ucuza doğru sıralamışlar
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.