Şimdi Ara

Dakika 1 Gol 1 Dsl ışığı yanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 haftalık bir uğraş sonucu kullanıcı adı ve şifrem geldi fakat modemde dsl ışığı yanmadığından kurulum yapamadım bu gidişle bu firmayla devam etmeyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tahminen Telekom Santralden aktif etmemiştir. TurkNetlik bir durum değil aynısını yaşadım. Kayıt bırakın 2 günde çözülür.
  • J.McNulty kullanıcısına yanıt
    Ne garip durum deme hattı bağlayan adama aktif etmeyi unutmayın dedim ve yanımda ilçe görevlisini aradığı halde portumu aktif etmemişlerdi oraya gidince halloldu ama .
  • Dsl hala yanmıyor

• 11 nisandan beri benimde yanmiyor. kocaman sehre birtane adam gondermekten acizler. rezalet bir firma.
  • BlackWindow kullanıcısına yanıt
    Sallamıyorlar müşteriyi 1 haftadan fazla bir süredir internet hız sorunuma çözüm bulmalarını bekliyorum bu işide yapmayacaklardı sinirlendim en son dedim bugün iş hallolmassa yarın aboneniz olmayacağım diye naca not aldılar yoksa biyerlerine taktıkları yok
  • Ayni sorun suan bendede var uzun ugraslar sonucu hatti bagladilar bendede dsl isigi yanmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackWindow

11 nisandan beri benimde yanmiyor. kocaman sehre birtane adam gondermekten acizler. rezalet bir firma.

Saha ekibi TT o yüzden ttnet kullanmıyorsan böyle bir yarı özel yarı devlet şirketi

• Bu olayda Türknet in suçu yok. Portu aktif edecek olan TT.
  • Yaklaşık 1 ay önce 1 haftalık uğraş sonucu adsl den vdsl ye geçmiştim.Bugün dsl ışığı gitti.Komşularım adsl kullanıyor onlarda internet var şuan.Bakalım bunu kaç günde halledecekler.

Edit:Karşı caddede oturan akrabamı aradım ondada sinyal gitmiş.Türk telekom müşteri hizmetlerini aradığında çalışma olduğunu söylemiş.1 mayısa 5 gün kala çalışma başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodyghost007 -- 25 Nisan 2017; 13:47:20 >
  • Dün aktivasyonu tamamlandi ama benim modemde de dsl ışığı yanmıyor . Kaç günde hallettiler?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.