Şimdi Ara

Daha ucuzu yok Samsung LE-46C750 3D LCD TV (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
0
Favori
25.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Benimevim

Samsung 46C750 televizyonu forumdan görüpte sitemizden alıp düşüncelerini paylaşmak isteyen var mı ?

???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

Samsung 46C750 televizyonu forumdan görüpte sitemizden alıp düşüncelerini paylaşmak isteyen var mı ?

???

Bu mesajdan sonra kimse forumdan görüpte almamışmı diye bakıldı.8 kişi gözüküyor.Ama hiçbir yorum yok:)
  • Gözü yorduğunu ve baş ağrısı yaptığını bende deneyim edindim.O yüzden gözlüksüz 3D teknolojisi çıkana kadar sadece sinemalarda 3D izleyeceğim.
    Led Tv ler daha az enerji harcamasına rağmen LCD TV kalitesi veremiyor bu yüzden iyi bir LCD TV almak mantıklı olabilir.
  • Konuyu acan ve sabirli ve seviyeli cevaplarindan dolayi firma calisanini tebrik ederim. Piyasanin boyle profesyonellere ihtiyaci var.

Diger yandan 3 D tv almak isteyen once sinemalarda gidip biraz tecrube etsin. Ayrica bu yayinlarin saglikli izlenebilmesi icin yayin kaynagindan tutun da izlediginiz gozlugun kalitesine kadar butun sartlarin yeterli olmasi lazim. Bu da su an icin pek kolay bir konu degil. Alanlara hayirli olsun.
  • güzel fiyat ilgili satıcı.Talip ben ama kredi kartı limiti yok.İnş. önümüzdeki aylarda düşünüyorum alamayı alırsam ilk fiyat araşyırmasında önceliklisiniz
  • Ben firma yetkilileri ile bizzat telefonda görüştüm.Yaklaşımları,ilgileri gerçekten çok iyi.
    Çalışma prensiplerinden dolayı kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum.
  • Merhaba.

Konu başlığıyla alakasız ama yetkili arkadaşa benimde bir sorum olacak.

Samsung RT72SASW buzdolabı stoklarınıza gelecek mi? Fiyatı ne kadar olabilir?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: std350

Merhaba.

Teşekkürler.

LG 652 YSX kullanıcısı olarak Samsung RT72SASW yerine bu ürünü tavsiye ederim(hem performansı ve malzemesi kaliteli hem de fiyatı daha ucuz 2000 tl ye bulabilirsiniz) forumda aratırsanız ikna olursunuz ayrıca candoğan hocanın tavsiye ettiği de bir üründür
  • quote:

Orijinalden alıntı: std350

Merhaba.

Teşekkürler.

İyi günler efendim RT72SASW buzdolabı şu an stoklarımızda bulunmamaktadır.Fiyatı 1750 - 1800 arasında. Stoklarımıza 05.05.2011 tarihinde 5 adet olarak gelecektir.
  • quote:

Ben firma yetkilileri ile bizzat telefonda görüştüm.Yaklaşımları,ilgileri gerçekten çok iyi.

İyi görüşlerinizi belirttiğiniz için biz teşekkür ederiz.
  • Site hakkında 2 tane yorum buldum, ikisi de olumlu

http://www.akakce.com/forum/?qFCT=1&qVD=845

Daha ucuzu yok kelimesine gelecek olursak;

http://www.akakce.com/televizyon-lcd/en-ucuz-samsung-le-46c750-lcd-televizyon-fiyati,178863.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Site hakkında 2 tane yorum buldum, ikisi de olumlu

http://www.akakce.com/forum/?qFCT=1&qVD=845

Daha ucuzu yok kelimesine gelecek olursak;

http://www.akakce.com/televizyon-lcd/en-ucuz-samsung-le-46c750-lcd-televizyon-fiyati,178863.html

İyi günler efendim.Konuyu açtığımız tarihte en ucuz gerçekten bizdik :)
    Fakat biz ürünlerin fiyatlarını aşağıya ne zaman çeksek bir dahaki gün bizim altımızda fiyatlar çıkıyor.Bunlar sadece müşteri çekme amaçlı yapılan hareketlerdir. Biz elimizde olmayan ürünlerin stoğunu var gibi gösterip müşteri ürünü aldıktan sonra veya telefon açınca farklı bir ürüne yönlendirme gibi bir şey söz konusu değildir.Şu ana kadar yaptığımız satışlarda müşterilerimizin bizlere daha önceki başka alışveriş sitelerinden aksettirmiş olduğu söylemler hep bu şekilde şikayetler mevcuttu. Yani ürünlerin fiyatları düşük olduğu için alıyorlar. Sonra sıkıntılar büyüdükçe isyan ediyorlar.Sonra bizim sitemizi görüp bizden ürün alıyorlar vs...Tabiki yanlış anlaşılmasın bizden düşük fiyata satan her firma bunu yapıyor deme lüksüne sahip değiliz. Ama yapılan hareketleride hoş bulmamakla beraber ticaret anlayışına ters olduğunu düşünüyoruz. İyi günler dileriz

Ayrıca bir konuya açıklık getirmek isterim sürekli bu yönde soru alıyoruz, sitemizde belirttiğimiz gibi ürünlerimizin kargosu ücretsizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: LE10

güzel fiyat ilgili satıcı.Talip ben ama kredi kartı limiti yok.İnş. önümüzdeki aylarda düşünüyorum alamayı alırsam ilk fiyat araşyırmasında önceliklisiniz

Görüşlerinizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz efendim.
  • quote:

Ben firma yetkilileri ile bizzat telefonda görüştüm.Yaklaşımları,ilgileri gerçekten çok iyi.

Efendim görüşlerinizi bildirdiğiniz için biz teşekkür eder iyi günler dileriz.
  • quote:

quote:

Efendim görüşlerinizi bildirdiğiniz için biz teşekkür eder iyi günler dileriz.

Rica ederim
  • İzmir Konak Tunçtel'de 2399 lira fiyat verdiler. Daha ucuzu varmış demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

İzmir Konak Tunçtel'de 2399 lira fiyat verdiler. Daha ucuzu varmış demek.

aferin genç
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

İzmir Konak Tunçtel'de 2399 lira fiyat verdiler. Daha ucuzu varmış demek.

12 Nisan'da mı verdiler bu fiyatı? Değilse seni 3 hayırla uğurlayacağız.
  • acaba garantisi nedir bu cihazın ? samsung garantili değil sanırım.
  • Merhaba

Televizyon garantisi Azura firması tarafından sağlanır.Azura ile ilgili bilgilere internet üzerinden araştırma yaparak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teşekkür ederiz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.