Şimdi Ara

Daha ucuzu yok Samsung LE-46C750 3D LCD TV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
0
Favori
25.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung' un "LE" ile başlayan hiçbir ürününü almayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CreekS

Samsung' un "LE" ile başlayan hiçbir ürününü almayacaksın.

neden ?
  • Yakın zamanda Samsung 46C650 satışınız olacakmı?
  • 05.05.2011 tarihinde 46C650 stoklarımıza girecektir.İyi günler dileriz
  • quote:

Biraz daha açarmısın konuyu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

quote:

neden ?

cevap bekliyoruz
  • Bizde merak ettik şimdi Cevap yokmu ?
  • quote:

LAF OLSUN TORBA DOLSUN. Arkadaş bugün saat 11:00 da foruma girmiş ama buraya cevap yazmadığına göre şu " LE " meselesi Fıs.
  • ''Benimevim''den C750 alıpta yorumda bulunacak kimse yok mu acaba beyler ?
  • Arkadaşım azura , tekno eksper bla bla bir sürü firma getiriyor bu ürünleri toplan fiyatı 2.300 tl dir . arkadaşda iyi fiyat vermiş Garanti konusunda diyecek bir şey yok bunlarda diğer örnekleri gibi bir anda ortalıktan kaybolabilirler ( internet sitesi için söylemiyorum ) . Neticede avrupadan ordan burdan nerde ucuz ürün varsa alıp tr ye sokup satıyorlar . Ama artık yeni ürünlerde bunların işi temelli bitecek belli uygulamalar sadece ülkeye özel üretim tv lerde kullanılacak birde bu tv ler orjinalinde Türkçe menü olmuyor burda bir kaç uyanık servise ürünlerin epronunu söktürüp yeniden yüklüyorlar falan yani ürünlerin kasalarıda açılıyor bilginiz olsun özellikle bu işler D serisi samsunglarda daha da zor siz siz olun özellikle D serilerinde Samsung Tr den şaşmayın .

Sevgili internet sitesi sahibi arkadaşım sanada hayırlı işler olsun sadece sende şunu bilki taşıma suyu ile değirmen dönmez orjnal garantili ürün satıp marka olun .

Selamlar ...

• Samsung TR veya diğer markaların diğer resmi distribütörlerin den de millet az çekmedi / çekmiyor , zamanında LG nin distribütörü ile yaşananlar ortada , forum da samsung TR ile ilgilide az şikayet yok. Arada da eğer ciddi farklar varsa ithalatcının; servis, müşteri ilişkilerindeki davranışından ve ciddiyeti konusunda emin olarak adım atmak gerekir....
  • Ben az önce 1 adet 46C750 satın aldım.Arkadaşların telefonda yaklaşımları gerçekten çok iyi.Bugün kargolicaklar ürünü,büyük ihtimalle pazartesi elimde olur.
  • Hayırlı olsun, ürün hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: owL ®

Hayırlı olsun, ürün hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

aynen hocam . özellikle ps3 performansı input lag yorumu bekliyoruz.
  • quote:

quote:

Teşekkür ederim.Pazartesi günü elime geçerse ilk testlerden sonra buradayım :)
  • Sayın 0sedan

Dediklerinize bazılarına katılıyor, bazılarına da katılamıyoruz. Neden ?

Yaklaşık bir senedir Azura firmasının ürünlerini satıyoruz.Bu zamana kadar müşteriyi üzecek davranışlarda bulunmadılar.Ticareti ticaret gibi yaptıktan sonra en küçük esnaftan en büyük esnafa kadar her yerden ürün alınabileceğini biliyoruz. Azura garantili değilde farklı bir garanti sağlayan firmanın daha uygun fiyatları zaten mevcut.Ama dediğimiz gibi ticareti ticaret gibi yapan yerden ürün almak hem bizim için hemde müşteri memnuniyeti açısından daha iyi. Orjinal garantili ürünlere bakarsak 1 sene öncesine kadar ürünleri kendi distribütörlerinden alarak satışını gerçekleştiriyorduk ve inanın orada yaşadığımız sıkıntıların Azurada %1 ini yaşadık.Tabiki herkes bunu tecrübe ederek öğrenecek.DonanımHaber Forumlarındakilerden ricam bizden alıp ve ya farklı bir yerden almanız fark etmez.Azura ile bilgilerini paylaşmalarını rica ediyoruz.Keşke distribütörlerle ithalatçı firmaların aralarında gözle görülür bir fark olsaydıda herkes distribütörlerden alabilse ama daha iyi fiyata daha iyi hizmet verebiliyorsak bence bunu tercih etmemiz bizim için kaçınılmaz.

Teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

quote:

quote:

Teşekkür ederim.Pazartesi günü elime geçerse ilk testlerden sonra buradayım :)

bekliyoruz hocam. inşAllah herhangibir sorun çıkmaz tv de.

• Televizyon az önce elime ulaştı.Hemen kurduk ve PS3'ü bağladım.Şöyle 2-3 dk gözlerimin pasını sildim öyle kapattım tv'yi :)
    Çok kısıtlı vaktim vardı ve ölü piksel yok gibi duruyordu ama akşam daha detaylı bakmam gerekiyor tabi.Metal ayağıyla çok şık duruyor gerçekten.
    İçinden orjinal 3D gözlüğü de çıktı zaten.Arkadaşlar askı aparatını kutuya bantlamışlardı.
    Tv'nin teslim anına kadar ''benimevim'' firmasının yardımsever yaklaşımından dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.
    Akşam ,input lag , 3D ve panelin performansını değerlemek üzre burda olacam.
  • quote:

Televizyon az önce elime ulaştı.Hemen kurduk ve PS3'ü bağladım.Şöyle 2-3 dk gözlerimin pasını sildim öyle kapattım tv'yi :)
    Çok kısıtlı vaktim vardı ve ölü piksel yok gibi duruyordu ama akşam daha detaylı bakmam gerekiyor tabi.Metal ayağıyla çok şık duruyor gerçekten.
    İçinden orjinal 3D gözlüğü de çıktı zaten.Arkadaşlar askı aparatını kutuya bantlamışlardı.
    Tv'nin teslim anına kadar ''benimevim'' firmasının yardımsever yaklaşımından dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. Şöyle 3-5 sd yayın fotoğrafı da koyarsanız çok makbule geçer...

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

quote:

Televizyon az önce elime ulaştı.Hemen kurduk ve PS3'ü bağladım.Şöyle 2-3 dk gözlerimin pasını sildim öyle kapattım tv'yi :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. Şöyle 3-5 sd yayın fotoğrafı da koyarsanız çok makbule geçer...

sonuçları sabırsızlıkla bekliyoruz....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.