Şimdi Ara

Daha ucuzu yok Samsung LE-46C750 3D LCD TV (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
0
Favori
25.375
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 7stech

Bende bu televizyondan vardı , 7 aydırda kullanıyordum cok da memnundum, geçen hafta evime giren bir hırsız tarafından çalındı. o.ç. hırsız gözlüklerini ve kumandasını çalmayı unutmuş. çalınan televizyonun seri numarası: Z76E3SSB301715. bir yerde görürseniz insaniyet namına bana mesaj atın...

geçmiş olsun.allah'ından bulsun ş.siz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7stech

Bende bu televizyondan vardı , 7 aydırda kullanıyordum cok da memnundum, geçen hafta evime giren bir hırsız tarafından çalındı. o.ç. hırsız gözlüklerini ve kumandasını çalmayı unutmuş. çalınan televizyonun seri numarası: Z76E3SSB301715. bir yerde görürseniz insaniyet namına bana mesaj atın...

Hocam çok geçmiş olsun. Sen yine 7 ay iyi kullanmışsın benim 1 aylık LG 47" LW570S'i çaldılar ve benimkinde de gözlük ve kumandayı bıraktılar. Harram zıkkım olsun demekten başka bişey yapamıyoruz ya o dokunuyor.
  • iyi günler...öncelikle geçmiş olsun...eğer tv nizden olumlu haber gelmediyse gözlüğü vermeyi düşünürseniz çok sevinirim...tel..0538 867 05 55..olumlu olumsuz dönerseniz .çok sevinirim..görüşürüz..
  • bulmanız çok güç bzide van depremi sonrası bunları çok yaşadık cevre illerden sırf hırsızlık için gelenler vardı, biz beyazeşya satıcısıyız dolayısıyla müşterilerimizin calınınca rucu ettiği bir birimdik ama kimse ürününü bulamadı...
  • Hocam hafta sonu indirim neler var belli oldumu

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Cocktail

Benim hesabıma gece 3de istedim sabah 11de gelmişti
    Sanırım bunlar hafta sonu indirimde
    Resim yükledim ama olmuyor.

Tüm deodorant be parfüm % 50
    Tüm saç boyalarında % 50
    Tüm el vucut yüz kremlerinde % 50

• indirimler
     Daha ucuzu yok Samsung LE-46C750 3D LCD TV Daha ucuzu yok Samsung LE-46C750 3D LCD TV

OMO LİKİT LİNKİ
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/29884039-31071-omo-sivi-camasir-deterjani-ultra-active-fresh-30-yikama-1050-ml

• bu kadar ne alıyorsunuz ya ben deterjanları aldıktan sonra 50 tl ye ulaşamıyorum bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Hocam hafta sonu indirim neler var belli oldumu

dostum eski tadı yok migros un çoğu şeyi n11 ve hepsiburada dan daha hesaplı kapattım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

niye çıkmadı insert?

üstte bazı indirim/resimleri ekledim.

yeni katalog migroslara 16 eylülde dağıtılmıştı.
  • Omo likit active fresh 1050 ml 22,90 tl
    Bir alana bir bedava var
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/41117918-30276-chocodans-125-gr

anormallik var mıdır ? 10 tane aldım geldi :)

Senin mesajı gördükten sonra sipariş verdim 21 adet ekledim ve geldi saolasın kardeşim ayın kampanyasını yakaladık
  • Bugün migros tan alışveriş yaptım e-hediyem ile ödemek istedim ama money club kart olmadığı için e-hediyem kart kullanılmıyor dedi. Böyle birşey var mı
  • quote:

Orijinalden alinti: demores

quote:

Orijinalden alinti: belo3

Hocam hafta sonu indirim neler var belli oldumu

dostum eski tadi yok migros un çogu seyi n11 ve hepsiburada dan daha hesapli kapattim

patron hepsini değerlendiriyoruz merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: belo3

indirimler
     Daha ucuzu yok Samsung LE-46C750 3D LCD TV Daha ucuzu yok Samsung LE-46C750 3D LCD TV

OMO LİKİT LİNKİ
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/29884039-31071-omo-sivi-camasir-deterjani-ultra-active-fresh-30-yikama-1050-ml

bu omolor bir bitmedi gitti sıkıntı mı var ne var deterjanlarda..

• kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt

3d modası geri döndü sandım hortlayınca :d. bazı forumlar vardı direk tv ile alakalı ordakilere sorsan daha net bilgi alırsın belki.

• kağnıcıoğluteknoloji38 kullanıcısına yanıt

Ben 10 yıldır kullanıyorum memnunum sadece geçişler 1-2 sn yavaş tek fark bu ok

• quote:

Orijinalden alıntı: kağnıcıoğluteknoloji38

Bu mesaj silindi.

40C650 de ben 3senedir kullaniyorum kablo tv conax modul, gayet guzel. kumandanin tum fonksiyonlari calisiyor. cift kumandaya son, tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.