Şimdi Ara

Daha İyi Bi Anakart varsa!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar sistemimi değiştiricem. bu ana kartı gözüme kestirdim daha iyi bişi var diyorsanız önerilerinizi bekliyorum %80 kararımı verdim ama genede daha iyisi budur a açığım, bi elatın hele

• quote:

Orjinalden alıntı: DECEKADU

msı

arkadaşlar sistemimi değiştiricem. bu ana kartı gözüme kestirdim daha iyi bişi var diyorsanız önerilerinizi bekliyorum %80 kararımı verdim ama genede daha iyisi budur a açığım, bi elatın hele

asus a8n sli-premium

• Dostum biliyorum bu durumlarda her kafadan bir ses çıkıyor herkez bişey düyor 1 ay bıyunca buralarda çok kıvrandım 1 ay sistemi kuramadım ancak sonunda kurdum. Msı Diyorsun bendede k8n diamond var ve anakartın müthiş bir anakart olduğunu söyleyebilirim ben bir iki şansızlık yaşadım ve biosu güncelledim ancak sen yinede Asus ve msı dan vazgeçme. Belki benim şansızlığımdır bu durum. İşlemcimin ismini doğru görmüyor diye biosu güncelledim ve stabiliteyi tam geri kazanamadım. Şimdide dual ram gösteremiyorum ayrıca mhz olarak 333 görüyor. Sorup danışıyorum diğer kullanan kimsede bu tarz olaylar olmamış ve memnunlar...

Msı Veya asus seç derim ben.
  • dostum ben de yeni bi sistem topladım... msi aldım su ana kadar gayet memnunum...
  • Güzel bir seçim. Arkadaşın dediği gibi Asus a8n sli premium da alabilirsiniz. Sli yapmayacaksanız ise Asus A8n-E de iyi bir anakarttır.
  • asus a8n sli-premium
    veya
    Abit AN8 SLI Fatal1ty
  • asus ve msi ın klitesi tartışılmaz her ikisinide alabilirsin
  • ok varolun
    msı üzerinde creative 24bit ses kartı onboard bana mükemmel bişi gibi geldi ama, bazı bazı on board sesler problem çıkarır performans kötü olur(ama creative????) görüşleriniz için teşekkürler.. %99 msı alıcaam galiba demiyom .karbey seninki harbi bahtsızlık gibi:) çölde kutup ayısı bana da denk gelmez heral:).... slı muhteşem bi olay
  • quote:

Orjinalden alıntı: DECEKADU

ok varolun
    msı üzerinde creative 24bit ses kartı onboard bana mükemmel bişi gibi geldi ama, bazı bazı on board sesler problem çıkarır performans kötü olur(ama creative????) görüşleriniz için teşekkürler.. %99 msı alıcaam galiba demiyom .karbey seninki harbi bahtsızlık gibi:) çölde kutup ayısı bana da denk gelmez heral:).... slı muhteşem bi olay

eveeet işte döndüüm imzam kimliğimdir

• dostum msi de asus da abit de çok iyi anakartlar. ama sen bide ''DFI - LANPARTY NF4 SLI-DR'' yada ''EP-9NPA+ SLI'' bu iki anakarta göz at derim. ondan sonra karar verirsin. birçok donanim sitesindeki testlerde 300 FSB'yi geçen iki anakarttır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: şeref

dostum msi de asus da abit de çok iyi anakartlar. ama sen bide ''DFI - LANPARTY NF4 SLI-DR'' yada ''EP-9NPA+ SLI'' bu iki anakarta göz at derim. ondan sonra karar verirsin. birçok donanim sitesindeki testlerde 300 FSB'yi geçen iki anakarttır.

''DFI - LANPARTY NF4 SLI-DR'' biraz pahalı gelebilir.daha uygun DFI Lanparty Ultra - D olabilir.oc konusunda çok iyidir bu kartta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.