Şimdi Ara

DAHA ACIMASIZ,DAHA SERT,DAHA ISIRAN BİR TAKIM OLMALIYIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 16 tane içerde maçımız var,başakşehir,osmanlı gibi taraftar sayımızın çok olduğu bölgelerde deplasman maçlarımız var. Taraftar çok önemli,hınca hınç destek vermeliyiz..Rakiplerimiz in yaş ortalaması bizden fazla ve avrupada maçlar yapacaklar. Elenmemiz bir bakıma iyi oldu,yeni bir takım oluşturuldu ve zamana ihtiyacı var..Feghouli ve asamoah ı de ekleyip,vereneceksin hırsı,kondisyonu yakıp yıkıp geçeceksin bu lig güç ligi..Mümkün mertebe böyle galibiyetler almalı,ayakları titretmeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logan1990 -- 15 Ağustos 2017; 9:53:51 >

• Dünkü maç baya bi korkutmuş bazılarını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Dünkü maç baya bi korkutmuş bazılarını

asla bir daha toparlanamaz,kaliteli adamlar alamazlar diyorlardı..Geçen seneki derbileri unutmadım ben. Carole,selçuk,yasin,eren,tolga,sabri,semih li takımı ya yenemediler yada top oynamadan 1 gol atıp kazanıp gittiler..Bunu bir bedeli olacak:) Bu ligde tandem önemli maicon,ndiaye,fernando,asamoah,belhanda,feghouli tandemini kuracaksın,basacaksın hırsı,gücü..:) avrupa maçı yok bişey yok,33,34,35 lik adamda yok..Vurup geçicen,arkana dahi bakmayacan..

• Dün akşam maç esnasında Gomis yoruldu Eren'in oyuna girmesi lazım yazdım.Adam çivi gibi çaktı.(Eboue )

Gomis 32 yaşında olmasına rağmen son golde yaptığı koşu, vuruş stili inanılmazdı Bu arada o golde Sinan istemeden defansın pozisyonunu bozup boşluk yarattı
  • Sinana ne kadar tepkili olsakta gerçekten kaliteli biraz daha istediği yapılıp ısrar edilmeli bu senede zaten son şansı artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

Sinana ne kadar tepkili olsakta gerçekten kaliteli biraz daha istediği yapılıp ısrar edilmeli bu senede zaten son şansı artık

Kendi kendine yazık etti Sinan. Bu taraftar onu ne olursa olsun bağrına bastı. Çok inandı çok güvendi. Ama o güveni boşa çıkardı Sinan. Keşke olmasaydı böyle. Dün çok üzüldüm gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün izlediğim takım biraz daha ısırırsa kontrolden çıkar tribündekileri telef etmeye başlar.
  • 3 hafta sonra tudor istifa yazilarini hissedebiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

3 hafta sonra tudor istifa yazilarini hissedebiliyorum

Bizim 3 haftaki fikstür güzel bence.. tudora sıkıntı çıkmaz hatta fener derbisine kadar harika fikstür çekmişiz ve derbi burda.. bu zaman aralığında 4 hafta sonra fb-bjk maçı var sonra bjk ts ile oynacak.. arada avrupa maçları var.. ihtiyacımız olan tek şey düzgün bir seri 5 te 5, 6 da 6 gibi

• Ne gaza geldiniz be

• Ara dönem şampiyonu beşiktaş 2 yıl kupa aldı diye her yıl şampiyon olacağını zannediyor tam bir komedi gerçekten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.