Yarbay
07 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar g2gde bir miktar param var bu parayı çekebiliyor muyum yabancı bir site malumunuz sorun yaşar mıyım visa üstünden deneyimi olan var mı ?

Selamlar motor almak istiyorum yeniyim daha 125-250cc olabilir nasıl bir bütçe ayarlamalıyım kendime motor alıyorsanız sıfır alın muhakkak deniyor ne ölçüde doğru bu ? önereceğiniz modelleri bekliyorum teşekkür ederim.
Evet az önce bir bel tutulması yaşadım yerde kalakaldım sonra kendimi zar zor yatağa attım sırt üstü yatıyorum şu an elimde telefon önümdeki battaniyeyi alıp üstümü bile ortemeyecek vaziyetteyim bırak battaniyeyi yana bile donemiyorum 20li yaşlarımda düştüğüm hale bak
Selamlar dostlarım online tabanlı oyunlarda 2-3 saniyelik dcler yaşıyorum sorun internetimle alakalı değil bunu test ettik ben herhangi bir bileşen program kaynaklı olduğunu düşünüyorum hangi donanım donanım programı bu tip bir soruna sebep olabilir yardımlarınızı bekliyorum.
Selamlar dostlar oyunun türkçe yaması bulunuyor mu bilgisi olan var mı paylaşırsanız sevinirim.
Arkadaşlar pingplotter sonuçlarımı atıyorum buraya sonuç korkunç muhtemelen bundan eminim fakat yine de size sormak istiyorum servis sağlayıcımı arayacağım şimdi fakat bu sorun için ne söylemem gerektiğini çok bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar pingplotter sonuçlarımı atıyorum buraya sonuç korkunç muhtemelen bundan eminim fakat yine de size sormak istiyorum servis sağlayıcımı arayacağım şimdi fakat bu sorun için ne söylemem gerektiğini çok bilmiyorum açıkçası yardımlarınızı bekliyorum.
Asus ac750 modemi kurdum bağlantı var görünüyor ancak kablosuz bağlanamıyorum internet yok, güvenli yazıyor ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum.
Arkadaşlar selam sadece bu oyunda yaşadığım bir durum oyun esnasında kısa süreli tekrar bağlanılıyor yazıp geri geliyor oyuna internetimde sorun yok sadece bu oyunda sıkıntı çıkarıyor ne yapmam lazım hiçbir şey bulamadım.
Selamlar tablet arayışı içindeyim mümkün olduğunca ucuz olursa iyi olur. İyi ses iyi görüntü arıyorum YouTube videoları dizi haber okuma googleda takılma amaçlı sesi falanda düzgün verebilen bir de taş çatlasa okey tavla oynanır bu istekler doğrultusunda neye yönelmem lazım.
Hakkında
Forum İmzası:
🔥RYZEN 5 3600***NOCTUA NH12S SE***MSI B450 TOMAHAWK MAX***SAPPHIRE RX 5700XT NİTRO+***GSKİLL RIPJAWS V BLACK 2X8 3200MHZ****SAMSUNG 860 EVO 500GB***CM MB511 RGB***CORSAIR RM750X🔥
Sistem ve Tercihleri
Takım
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.402
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 46.883 (Bu ay: 423)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.103 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.