Şimdi Ara

Daewoo Bulaşık Makinesi Kullanan Varmı ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
9.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daewoo Marka hangi kaliteli bir markamı . Daewoo bulaşık yada çamaşır makinası kullanan varmı. ? Hangi marka makinalara eşdeğer ?

Bu konuyu neden açtım merak edenler için açıklamak istiyorum : Daewoo yetkili servisinde revize olan bir Daewoo 3301 modelli bir bulaşık makinesi var piyasanın üçte biri fiyatına satıyorlar bir adet var ellerinde almayı düşünüyorum.
    Bilen kişilerden cevap yorum bekliyorum.alacağım makinanın resmi :http://www.akillifiyat.com/Product/daewoo-dwa-3301_6_program-bulasik_makinesi-en-ucuz-fiyatlari/143346

• Daewoo'dan buzdolabı veya mikrodalga fırın alacağım deseniz hiç düşümeyin derdim. Ancak yıkayıcı cihazlarda çok başarısız buldum ben. Kaça buldunuz bilmiyorum ama bütçeniz darsa bu cihazı almaktansa kendini kanıtlamış bir markanın 2. elini alırım daha iyi.
  • Candoğan bey Merhabalar. internette fiyatı gözüküyor1200 -1300 gibi bir fayatı var..Bana yetkili servis 350 tl ye verebileceklerini söyledi.Cihaz dıştan bkınca güzel gözüküyordu.tabi siz daha iyi bilirsiniz. Yetkili serviste revizeli cihaz bu zaten. Bir sorunu varmı dedim sadece revizeli olduğunu söylediler problem yokmuş. Yetkili servis 3 yıl garantili olduğunu söyledi.Yetkili servise sordum bu marka bulaşık makinesini hiç duymadım hangi markalara eşdeğer diye bana sordum samsung makinelerden kalite olarak daha üstün dedi. Açıkçası şu an için 350 tl den fazla verecek durumum yok.Sizce bu cihaza 350 tl bedava mı ? siz alırmıydınız yada almalımıyım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi go44 -- 14 Ekim 2010; 14:35:59 >
  • Bence beyaz eşya bir kez alınır. 3 yıl garantiyi lafta değil de normal garanti belgesiyle veriyorsa düşünülebilir. Samsung zaten bulaşık makinesinde çok yeni, bir modelini fason, bir modelini ise kendisi üretiyor. Aşağı yukarı muadili diyebiliriz. Cihaz teknik değeleriyle iyi görünüyor, ancak sepet kullanışlılığı vs iyi değil. 350TL'niz varsa bir süre idare etsin gözüyle bakılıp tercih edilebilir. Dediğim gibi ben olsam kendini kanıtlamış markanın 2. el ürününü tercih ederdim. Olmadı en azından biraz daha pazarlık yapın:) Bu arada cihaz neresinden revizyon görmüş? Şayet elektrikli/elektronik parçalarından gördüyse yine 2 kez düşünmek lazım.
  • Candoğan bey buzdolabı için Daewoo'yu önermişsiniz. Dün MediaMarkt'da Daewoo FRS-U20 EDS modelinin 2000 TL'ye satıldığını gördüm ki iyi bir fiyat gibi düşünüyorum. Bu modeli önerirmisiniz.
  • ARKADAŞLAR BEN DAEWOO MARKA ÇAMAŞIR MAKİNASI ALDIM BİN PİŞMAN OLDUM.AMAN HA BEN YANDIM SİZDE YANMAYIN,MAKİNADA ÇOK SES VAR 1,5 YILDIR SERVİSİ ARIYORUM ZORDAN 2 DEFA GELDİLER O DA PARÇA GETİRELİM YAPALIM DEYİP GİTTİLER BİR DAHA GELMEDİLER.SERVİSLERİ İLGİLENMİYORLAR.MAKİNAYI ÇALIŞTIRIRKEN İNANIN KAPILARI KAPATIYORUM Kİ SES GELMESİN FABRİKANIN YETKİLİ SERVİSİNİ ARADIM ONLARDA İLGİLENMEDİLER.BENCE DAEWOO NUN TÜM ÜRÜNLERİNDE SORUN VAR SERVİS AĞI İYİ DEGİL.ALIRKEN ÇOK DÜŞÜNÜN.GİDİN PİYASANIN EN UCUZ MARKASINI ALIN DAHA İYİ O KADAR PARA VERMEMİŞ OLURSUNUZ.
  • Arkadaşlar
    Sakın Sakın Daewoo çamaşır makinası almayın.1,5 yıl önce ben marka güçlü bir markadır. Direct drive +nano gümüş iyonlu yıkama var diye 1350 liraya 10 kg kapasiteli aldım. İnanın aldığım günden itibaren sorunlu servis yok. var gibi gözüküyor fakat asla gelmezler. distribitor firma deyimi yerindeyse tam bir üçkağıtçı.! 2 yıldır sürekli aradım. 1 defa dahi servis gelmedi .Şikayet edeyim dedim. Fakat Ülkemizde kimi kime şikayet edeceksiniz.! ve ne zaman sonuş alacaksınız.!,

Gürültülü,!!! Dengesiz çalışırken yerinde tutamazsınız.!!! makina banyonuzu gezer...evet gezer.!!!. Düzgün ve temiz yıkamaz !!!

300 tl veren olursa satacağım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatarogul

Arkadaşlar
    Sakın Sakın Daewoo çamaşır makinası almayın.1,5 yıl önce ben marka güçlü bir markadır. Direct drive +nano gümüş iyonlu yıkama var diye 1350 liraya 10 kg kapasiteli aldım. İnanın aldığım günden itibaren sorunlu servis yok. var gibi gözüküyor fakat asla gelmezler. distribitor firma deyimi yerindeyse tam bir üçkağıtçı.! 2 yıldır sürekli aradım. 1 defa dahi servis gelmedi .Şikayet edeyim dedim. Fakat Ülkemizde kimi kime şikayet edeceksiniz.! ve ne zaman sonuş alacaksınız.!,

Gürültülü,!!! Dengesiz çalışırken yerinde tutamazsınız.!!! makina banyonuzu gezer...evet gezer.!!!. Düzgün ve temiz yıkamaz !!!

Aldığınız makinenin nakliye emniyet parçaları söküldü mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Orijinalden alıntı: tatarogul

Arkadaşlar

Aldığınız makinenin nakliye emniyet parçaları söküldü mü?

hocam 1000 tl maksimum bir bulaşık makinesi tavsiyesi ve ofiyata alabileceğim bir yer söyler misiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.