Şimdi Ara

{{{Samsung çamaşır makinesi Kullanalar buraya}}}}

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
48.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ECO BUBBLE
    Samsung’un bu çamaşır makinesindeki yeniliği Eco Bubble Teknolojisi, yıkama performansında sınıfının en iyisidir. Deterjanı çözmek için hava ve su kullanan Eco Bubble teknolojisi çamaşırlarınızın tam anlamıyla temizlenmesi için eşit oranda 40 kat daha hızlı nüfuz etmesini ve emmesini sağlayacak şekilde güçlü temizleme köpüğü üretir. Ve Eco Bubble teknolojisi yaratıcılığının en iyi yanı %70’e varan enerji tasarrufu ile sıcak su gerektirmeyen süper performansıdır. Eco Bubble teknolojisi sayesinde gerçek bir eko temizlik elde edilir.
    ---------

Geniş kapak:

Daha Büyük Kapasite, Daha Az Ev İşi, Kendinize Ait Daha Fazla Zaman!

Yığın haline gelmiş çamaşırlarınıza bakmak bile yorucudur. Samsung’un yeni 12 kg yük kapasiteli çamaşır makinesi ile tüm çamaşırları bir kerede yıkayabilirsiniz, böylece zaman ve enerji tasarrufu sağlarsınız!
    -------

VRTplus :

Sessiz Yıkama İçin Güvenli Çalışma!

Çamaşır makinesinin gürültülü olmasının temel nedeni dengesiz yüktür. Samsung VRT ™ ile kazan, yük boyutundan bağımsız olarak yüksek devir hızlarında bile mükemmel şekilde dengeli olur, böylece makinenizin çalıştığını bile zor anlarsınız. Daha az gürültü ve titreme ile, çamaşırlarınızı her zaman yıkayabilirsiniz.
    -------

10yıl garantili dıgıtal inverter motor
    Dayanıklılığıyla Fazlasıyla Etkili!

Fırçasız Dijital Inverter Motor, motor ve fırça arasında sürtünmeye neden olmaz, enerji israfını önler ve motoru ileri derecede etkili hale getirir. Sabit sürtünme olmadan motor aşınmayı azaltır ve ayrıca 10 yıl garanti, çamaşır makinesinin uzun süre dayanmasını sağlar. Dahası, bu yenilikçi motor, çarpıcı performans sunarken gürültü seviyesini azaltır.
    -------

Kullanıcı dostu ekran

Samsung çamaşır makinesinin LCD Renkli Ekranı koyduğunuz çamaşırlar için optimum yıkama döngüsünü otomatik olarak analiz eder. Bu ekranın akıllı ve kolay kontrolü ile daha iyi ve daha kolay bir yaşam sürersiniz.

Daha İyi Kumaş Koruması için Daha Küçük Delikler!Elmas kazan

Yeni Elmas Kazan’ın tasarımı, giysilerinizin eşsiz tasarımlı kazan hattı boyunca hareket etmesini sağlayarak yumuşak şekilde yıkanmasına yardımcı olur. Ayrıca, su çıkış delikleri kumaşların dışarı taşmasını ve bunun sonucunda zarar görmesini engeller. Artık, en hassas giysilerinizin yükseltilmiş elmas şekilli kazanla nazik şekilde yıkandığını biliyorsunuz.

Diamond drum:
    Giysilerinizi korumak için..
    ------

Seramik reziztans
    Uzun Ömürlü Kalite

Isıtıcının en az on yıla kadar dayanmasını sağlayan Samsung’un çift kaplı seramik ısıtıcısı, su ölçeği birikmesinden kendini korur.

Voltaj dengeleme koruma:
    Çamaşır makinesinin ömrünü koruyan Samsung Volt Kontrolü, yüksek darbe ve hatta düşük voltajdan makinenin korunmasını sağlar. Ayrıca, bu çarpıcı teknoloji giysilerinizi de korumak için, elektrik kesintilerinden sonra otomatik olarak yeniden çalışır.
    ------
    SIZINTI ALARMI
    Yün koruma,Hızlı yıkama,Kolay ütü modları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewel123 -- 11 Şubat 2012; 17:27:52 >

• İlk önce kendi makinemi tanıtıyım :

ben makinemi tekçarşı.com dan aldım.Çok ilgili ve hızlılar her soruma hızlı şekilde yanıt aldım müşteri hizmetlerinden.ben Samsung WF1124XAC 12kg makinesini aldım.Samsung türkiye 3 Yıl makine ve 10 yıl Motor garantili isterseniz 50TL verip 3+4yıl şeklinde uzatabiliyorsunuz toplamda 7yıl makine ve 10yıl motor garantisi oluyor...

neden bu makinayı tercih ettim.Eskiden arçelik 5500e vardı.17senelik...Hala çalışmakta ama çalışırken köşe kapmaca oynuyor..
    Ses çok yapıyordu bu yüzden bide görmekten sıkıldım ayrıyetten elektrik ve su tasarrufu için yeni makine almaya karar verdim ve aldım...

İlk izlenimlerim.Makine normal çalışırken çok sessiz....Sıkma yaparken doğal olarak ses artıyor.ama Banyonun kapısını kapatınca Yine ses duyulmuyor.Sıkma sesi o kadar yüksek gelmedi bana orta düzeyde insanın kafasını şişirmiyor.. en kısa zamanda Mutfaga almak istiyorum.banyo nemli oldugu için makinaya zarar vericegini düşünüyorum...

İlk olarak karısık çamaşırlarımı yıkadım.Super eco yıkama ile Soguk suyla yıkadı Eco bubble nin katkısıyla gayet temizledi elbiseleri gerçekten baloncuklar işe yarıyormuş..Eski makinamın 60derecesiyle aynı oranda yıkadı...

Sonra Evin mutfak salon ve oturma odasındaki perdelerin hepsini çıkardım 1 seferde attım makinaya Sentetik moduna aldım seçeneklerden Yoğun yıkama ve kolay ütü modunu açtım.40derece 800 devirde Mükemmel sonuç aldım diyebilirim.makina beni gerçekten mutlu etti..

Dayanıklılıga gelirsek Ürün gerçek KOREA malı kutusunda makinanın arkasında MADE İN KOREA ..yazıyor..bazı makineleri china malı onlardan almamaya dikkat edin işçilik kaliteleri vasat.

Bakalım dayanıklılıgını Kullandıkça görücez..arçelik 5500e bana az çektirmedi..

Kullandıkça deneyimlerimi Aktarırım.

{{{Samsung çamaşır makinesi Kullanalar buraya}}}}MADE İN KOREA-- {{{Samsung çamaşır makinesi Kullanalar buraya}}}}

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lewel123 -- 12 Şubat 2012; 23:18:27 >

• güzel bir ürüne benziyor. hayırlı olsun. güle güle kullanın.

kazan hacmi kaç lt acaba? merak ettim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 11 Şubat 2012; 19:47:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

güzel bir ürüne benziyor. hayırlı olsun. güle güle kullanın.

teşekkürler..İhsallah bi sorun çıkmaz en çok ondan korkuyorum..Çünkü 1kere servise sorunların arda arkası gelmiyor..

kazan hacmi olarak hiç bilmiyorum..Ama 80lt. civarı olması lazım..kazan uzunlamasına degilde genişlemesine büyük..arçelik 5500e(5.5kg) de 3 kere yıkadıgım kirlileri 1 kerede Eco bubble sayesinde Temiz şekilde yıkıyor..yakında videoda paylaşmayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

güzel bir ürüne benziyor. hayırlı olsun. güle güle kullanın.

teşekkürler..İhsallah bi sorun çıkmaz en çok ondan korkuyorum..Çünkü 1kere servise sorunların arda arkası gelmiyor..

kazan hacmi olarak hiç bilmiyorum..Ama 80lt. civarı olması lazım..kazan uzunlamasına degilde genişlemesine büyük..arçelik 5500e(5.5kg) de 3 kere yıkadıgım kirlileri 1 kerede Eco bubble sayesinde Temiz şekilde yıkıyor..yakında videoda paylaşmayı düşünüyorum.

Merhaba dostum,

Makinenin boyutları ahakkında bilgi verebilir misin?

Yani standart bir makinaya göre nasıl 12 kg'lik bir makine için

Ve videoyuda en kısa zamanda bekliyoruz

• bende de tekcarsi.com dan geçen hafta içi 8 kg luk makinasından aldım.
    gelen servise 10 yıllık motor garantisini sordum ama samsung da bu garantinin olmadığını söyledi bana .
    bir anlam veremedim bu işe..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapidturkey

bende de tekcarsi.com dan geçen hafta içi 8 kg luk makinasından aldım.
    gelen servise 10 yıllık motor garantisini sordum ama samsung da bu garantinin olmadığını söyledi bana .

dostum hayırlı olsun ama senınkı çin uretımı olabılırr.magzada baktım arka etıkette made ın chanıa yazıyodu.satıcıya sordum paralel ıtalat dıye bısey geveledı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: rapidturkey

bende de tekcarsi.com dan geçen hafta içi 8 kg luk makinasından aldım.

dostum hayırlı olsun ama senınkı çin uretımı olabılırr.magzada baktım arka etıkette made ın chanıa yazıyodu.satıcıya sordum paralel ıtalat dıye bısey geveledı

Yukarıdaki fotografta gördügünüz gibi Benim makine Korea malı.Samsung servisine sordum.10yıl motor garantisi 3yıl makine garanti istersen 4yıl uzatabiliriz dedi.

Tek çarşının sattıgı tüm samsunglar bence Disbiritör garantili..Çünkü arayıp sordugumda Müşteri hizmetlerine söyle bir cevap aldım..

Ben:Sizden samsung çamaşır makinesi aldım ama kimi aramam lazım dedim.

müş. hiz : Samsung'u arıyacaksınız beyefendi dedi samsung'un numarasını verdi...

• o garanti çin üretiminden kaynaklanmıyor benim servisin işi bilmemesinden kaynaklanıyor quit drive motor diyorum o samsungda yok lg de var diyor bana :)
    lg deki direct drive dedim hmm samsung da bu motor yok sessiz motor var dedi geri :)
    o yüzden şimdi makinamı öne çekip arkasına bakacam bakalım nere üretimmiş :)
  • malasef benim makina çin üretim :(
    ama gene dedigim gibi 10 yıllık garantinin çin ile alakası yok servisin işi bilmemesinden kaynaklanıyor.
  • Arkadaşlar size video koyucam dedim İLK VİDEO GELDİ...

ECO BUBBLE çalışması:

bana göre gerçekten işe yarıyor...İlk deneme videom..
  • bu kadar köpüğü durulamak için daha fazla suya ve durulama süresine ihtiyaç olmuyor mu? köpük oluşturmanın yıkama-temizliğe ne gibi bir etkisi var acaba?
  • quote:

bu kadar köpüğü durulamak için daha fazla suya ve durulama süresine ihtiyaç olmuyor mu? köpük oluşturmanın yıkama-temizliğe ne gibi bir etkisi var acaba?

deterjan tam cozundugu ıcın deterjan ızı olmuyor.camasırlara tampon etkısı yaratarak gıysıyı koruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

bu kadar köpüğü durulamak için daha fazla suya ve durulama süresine ihtiyaç olmuyor mu? köpük oluşturmanın yıkama-temizliğe ne gibi bir etkisi var acaba?

deterjan tam cozundugu ıcın deterjan ızı olmuyor.camasırlara tampon etkısı yaratarak gıysıyı koruyor.

amaç köpüklü yıkamaksa, neden elde yıkama deterjanı yerine otomatik makineler için üretilen az köpüren deterjanlardan kullanıyoruz? ve merakımdan tekrar sorucam. bu köpüğü gidermek için daha fazla su ve durulama süresine ihtiyaç olmuyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 28 Şubat 2012; 22:34:54 >
  • quote:

etkisini size söyle anlatıyım.Şimdi kirli bir gömleyiniz var.

Bide 2 tane ayrı kovanız ..

1.Kovada sadece su var.
    2.Kovadada sadece KÖPÜK var.

Sizce gömleginizi hangisinin içine atsanız daha iyi Lekesi çıkar..??

• iyi de, eco buble özelliği ile köpük üretmeyen çamaşır makineleri, duru su ile yıkamıyor ki?
  • quote:

iyi de, eco buble özelliği ile köpük üretmeyen çamaşır makineleri, duru su ile yıkamıyor ki?

işte asıl sorun orda başlıyor.Diğer makineler Deterjanı duru su ile direk kazana gönderiyor.ve Kazanın hareketi ile detarjan köpürmeye başlıyor.Buda Epeybi Zaman alıyor..Ve detarjan tam köpürmüyor Elbiselerin üzerinde detarjanın tortuları kalıyor...

Eco bubble ise Su ile detarjanı Kazanın Alt tarafında bulunan ayrı bir kompresörün içine alıp orda Basınçlı hava ile birlikte Köpürterek direk Kazana gönderiyor ve Enerji ve zaman tasarrufu saflayarak daha etkili şekilde lekeleri çıkartıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

quote:

iyi de, eco buble özelliği ile köpük üretmeyen çamaşır makineleri, duru su ile yıkamıyor ki?

işte asıl sorun orda başlıyor.Diğer makineler Deterjanı duru su ile direk kazana gönderiyor.ve Kazanın hareketi ile detarjan köpürmeye başlıyor.Buda Epeybi Zaman alıyor..Ve detarjan tam köpürmüyor Elbiselerin üzerinde detarjanın tortuları kalıyor...

Eco bubble ise Su ile detarjanı Kazanın Alt tarafında bulunan ayrı bir kompresörün içine alıp orda Basınçlı hava ile birlikte Köpürterek direk Kazana gönderiyor ve Enerji ve zaman tasarrufu saflayarak daha etkili şekilde lekeleri çıkartıyor..

şimdi şöyle diyim. 1989 yılından bu yana çamaşır mak kullanırız. şu ana kadar hiç deterjan tortusu kalan bir yıkama yapmadık...

diğer konu ise, zaten otomatik makineler için üretilen deterjanlar, az köpürecek şekilde üretilir. makineye zarar vermemesi ve çamaşırların durulanması için.

bir diğer konu ise, amaç deterjanın çok köpürmesi ise, elde yıkama için üretilen deterjanlar bol bol köpürüyor. bunları kullanırsak gayet çok köpük elde edebiliriz...

işin diğer boyutu, muhtemelen bu makinelerde köpük algılayan sensörler vardır. bu köpüğü gidermek için daha fazla su ve durulama süresine ihtiyaç olacaktır...

• quote:

eco buble ile yıkama zamanı daha da azalıyor. yani, süre kısalıyor, deterjanın nüfus etmesi artıyor.
  • su jetı daha onemlı bısey cunku eco buble durulamada bıseye yaramıyor.su jetı suyu sırkule edıyor.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.