Şimdi Ara

Daemon Tools yardım lütfen

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
109
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Daemon Tools yardım lütfen
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4624 Mesaj
    Uzun zamandır oynamıyordum Guitar Hero III. tekrar yükleyeyim dedim. Dün yükledim. Bu gün gireyim dedim bu hatayı verdi. Daemon Tools ile alakalı galiba. Neden olduğunu bilen var mı? Daemon Tools Pro Full sürüm var.

|
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
    Son, başlangıçtı...
  • Yarbay
    5088 Mesaj
    Hata nerde?
    |
    |

Orjinalden alıntı: Hayalét

Hata nerde?

|
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
    Son, başlangıçtı...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.