Şimdi Ara

Zoretanin'e başlıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
16.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun uğraşlar sonucu kurtulamadığım sivilceler için bugün devlet hastanesinin cildiye bölümüne gittim.
    Doktor ZORETANİN 20 MG yazdı ve günde 1 tane olmak üzere 1 ay kullanmamı sonra kontrole gelmemi söyledi.(Kan tahlili falan yapmadı).Fakat ilacı aç karnına mı,yoksa tok karnına mı içeceğim bilgi vermedi.(Malum,Devlet hastanesi ). Sabah veya akşam mı içeceğim onuda bilmiyorum ama aklıma en çok takılan şey ise dozajı.Kimileri 30 veya 40 mg aldığını söylüyorlar,benim kilo 90 yinede 20 mg yazdı.Sizce yeterli olur mu?

İlacı kullananlar bilgilendirirse çok memnun olurum,tesekkürler...

Sulu yorumlarda bulunan liselileri hiç üşenmeyip tek tek şikayet ederim.

• Güncel..
  • Yok mu forumda benden başka bu ilacı kullanan
  • Bu işin okulunu okumuş doktor olmuş 20 Mg dedikten sonra bize laf demek düşmez panpa vardır bi bildiği adamın/kadının
  • ilaç tok karnına içilir. ilk ayda 20mg yazmasının nedeni kan tahlili yapmaması her ihtimale karşı düşük yazmıştır. gelecek ay kan tahliline göre dozu arttırıp/düşürecektir. geçmiş olsun.
  • Yüzümdeki sivilceler için cildiyeye gitmiştim. Bana da Zoretanin yazdı. İnternette araştırdıktan sonra ben kullanmamaya karar verdim. Genç yaşta kendime sorun yaratmak istemedim. Yüzümde tek tük sivilceler hala var. Özel hastanede Muayane parası+Kan testi+ilaç parası verip o kadar masraf yaptım ama kullanmıyorum. İlaçlar evin bi köşesinde duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: School-Service-Vehicle

ilaç tok karnına içilir. ilk ayda 20mg yazmasının nedeni kan tahlili yapmaması her ihtimale karşı düşük yazmıştır. gelecek ay kan tahliline göre dozu arttırıp/düşürecektir. geçmiş olsun.

Peki sen kullandın mı bu ilacı veya kullandıysan günde ne kadar doz aldın ?

Teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner4141

quote:

Orijinalden alıntı: School-Service-Vehicle

ilaç tok karnına içilir. ilk ayda 20mg yazmasının nedeni kan tahlili yapmaması her ihtimale karşı düşük yazmıştır. gelecek ay kan tahliline göre dozu arttırıp/düşürecektir. geçmiş olsun.

Peki sen kullandın mı bu ilacı veya kullandıysan günde ne kadar doz aldın ?

Teşekkürler..

6 ay önce bitirdim tedaviyi , ilk ay günde 20mg aldım ben de . sonraki ay kan tahlili yaptık herşey normal çıktı 40mg ile devam ettim , sonraki aylar da tekrar tahlil yaptık ve 60mg a çıkardık. bitirene kadar bu dozda devam ettim

• bende kullaniyorum aga 3.ayimdayim. islemler ayni seninki gibi yurudu ozel hastane ye gittim yani farkyok

suan 40 mg kullaniyorum , sanirim gelecek ay 60 mg olacak

Edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi un momento -- 21 Aralık 2011; 15:35:05 >
  • 3.ay bitecek benim de. Ilk ay kolesterolde yükselme oldu ve düşürdü dozu 20mga. Bu ay yine 30 devam ettim. Pek bi yan etkisi de yok. Yavaş yavaş geçiriyor. Ama dudaklar çok kötü oluyor düzgün bir nemlendirici krem kullan.
  • hacı ben 1yıl kullandım ama hala izler var yakında gideceğim bende 20mg kullandım sabah 1 akşam 1 tok karnına işe yarar bir ilaç ama çok susarsın kurur her yerin koşma ilacı kulanırken 2 ayda bir kan tahlili geçmiş olsun
  • Bu ilacı 1 yıl kadar kullandım. Her ay 50 Gram kullandım. 20 sabah, 20+10 akşam. İnan bana çok faydasını gördüm.Kilom yaklaşık 70 civarı idi.
    Yan etkileri insanı depresyona sokabiliyor.Dikkat et derim.Doktorundan bu konuda yardım iste.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkA

Yüzümdeki sivilceler için cildiyeye gitmiştim. Bana da Zoretanin yazdı. İnternette araştırdıktan sonra ben kullanmamaya karar verdim. Genç yaşta kendime sorun yaratmak istemedim. Yüzümde tek tük sivilceler hala var. Özel hastanede Muayane parası+Kan testi+ilaç parası verip o kadar masraf yaptım ama kullanmıyorum. İlaçlar evin bi köşesinde duruyor.

tek tük sivilceleri olup böyle ağır ilaçlar kullananların ağzına kürekle vurasım geliyor.
    yüzünde 50 tane sivilce olsa kullanmazmısın?
    bende 1 hafta sonra mecbur başlıcam, sivilceler yüzünden ne özgüven var ne surat.
    kullanırım geberirim belki daha iyi

• Neyin kafası bu nasıl kan tahlili yapmadna kullandırıyorlar bu ilacı anlamıyorum.Valla Allah bizi devlet hastanesi doktorlarının şerrinden korusun amin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

quote:

Orijinalden alıntı: nkA

Yüzümdeki sivilceler için cildiyeye gitmiştim. Bana da Zoretanin yazdı. İnternette araştırdıktan sonra ben kullanmamaya karar verdim. Genç yaşta kendime sorun yaratmak istemedim. Yüzümde tek tük sivilceler hala var. Özel hastanede Muayane parası+Kan testi+ilaç parası verip o kadar masraf yaptım ama kullanmıyorum. İlaçlar evin bi köşesinde duruyor.

tek tük sivilceleri olup böyle ağır ilaçlar kullananların ağzına kürekle vurasım geliyor.
    yüzünde 50 tane sivilce olsa kullanmazmısın?
    bende 1 hafta sonra mecbur başlıcam, sivilceler yüzünden ne özgüven var ne surat.
    kullanırım geberirim belki daha iyi

benim yüzümde berbattı gerçekten yaklaşık 9 ay kullandım şimdi eski izler kaldı az bişey onun içinde krem verdi şimdi kullan gerçekten işe yarıyor

• sivilce tedavisinde bu ilacın ötesinde bir tedavi yok, ve %99 işe yarar ufak tefek etkilerine katlanacaksınız artık.

bu ilacı ergenlik sivilceleri için vermezler zaten. bu ilaç karaciğeri gereğinden fazla yağlı kişilere a vitamini takviyesi yaparak karaciğerdeki yağı normal seviyeye indirgemeye yarar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.