Şimdi Ara

Dacia Sandero Multimedya Önerisi Olan Var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 3-4 gün önce bayiden 0 Dacia Sandero Stepway aldım. Araca multimedya taktırmayı düşünüyorum. Serviste 2300 lira gibi bir fiyat verdiler ama fazla geldi. Dışarıdan alıp daha iyi bir fiyata taktırabileceğimi düşündüm. Kendi aracına dışarıdan taktıran var mı? Özellikle tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı? Avgo marka multimedyalar çıktı önüme fiyatları iyi gibi geldi. Multimedyada benim için önemli olan ses çıkışının iyi ve geçişlerin hızlı olması ve tabi ki navigasyonun iyi çalışması. Kullanan arkadaşlar var mı acaba avgo markayı? Şimdiden yardımınız için teşekkürler.

• ben kendim taktım çalıştığım yerde çıkma buldum, Kia, her açılışta o logo çıkıyor, uyuz oluyorum :D

2300 çok para, 800-900 TL'ye geri kamerasi içinde navigasyonlu 2din ler var, çerçervede ortalama 200-250 civarı

ses çıkışı pek önemli değil bence, çünkü ses sistemi olmadan çıkışın bi anlamı yok, kolonları değiştirdiyseniz amfi şart

bana sorarsanız marka hiç farketmiyor, ama aldığınız cihazda muhakkak navigasyon desteği olsun (mümkünse igo) geri kamera olsun derim ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.