Şimdi Ara

Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
711
Cevap
8
Favori
98.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mr.nfyc

Bugun başka bir bayii arayıp fiyat sormuştum. 18000 tl 0 faizli krediyi kullanırsak 1 yıl garanti hediye dediler.

bende haftasonu bu aracı aldım. Dacia Duster 1.0 TCe Comfort, Cosmo mavi. Navigasyon+geri görüşte taktırıcam. Seramik boya koruma yalıtım vs.

1 yıl ek garanti için 500 tl istediler,kaskoyu dacia da yaparsanız genel bütçeden 1000 tl düşeriz dediler. Ama kasko ücreti 2350 civarı söylediler. Kafam karıştı. internette kasko sorgulamalarımda 1350 ye kadar düşüyor. Sanki 1000 tl fazla kaskoya veriyorum ama genel ödeyeceğimden düşüyor gibi, ama birşey değişmemiş gibi oluyor. Size kasko ne kadar dediler.

Kaskoyu nerede yaptırmayı düşünüyorsunuz.

Birde ben bayide Landirenzo LPG taktırmak için anlaştım. LPG uyumu varmış. Bilgisi olan varmı. Başka bir dacia bayii si garantisi bozulur dediler. Ama aracı aldığım yer bu durumdan bahsetmedi.
    Garanti durumu veya motor garantisi süresince bir sıkıntı olurmu.
    Full kasko orjinal yedek parca, yetkili servis olarak sectiginizde de mi 1350 TL oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.nfyc

Bugun başka bir bayii arayıp fiyat sormuştum. 18000 tl 0 faizli krediyi kullanırsak 1 yıl garanti hediye dediler.

bende haftasonu bu aracı aldım. Dacia Duster 1.0 TCe Comfort, Cosmo mavi. Navigasyon+geri görüşte taktırıcam. Seramik boya koruma yalıtım vs.

1 yıl ek garanti için 500 tl istediler,kaskoyu dacia da yaparsanız genel bütçeden 1000 tl düşeriz dediler. Ama kasko ücreti 2350 civarı söylediler. Kafam karıştı. internette kasko sorgulamalarımda 1350 ye kadar düşüyor. Sanki 1000 tl fazla kaskoya veriyorum ama genel ödeyeceğimden düşüyor gibi, ama birşey değişmemiş gibi oluyor. Size kasko ne kadar dediler.

Kaskoyu nerede yaptırmayı düşünüyorsunuz.

Birde ben bayide Landirenzo LPG taktırmak için anlaştım. LPG uyumu varmış. Bilgisi olan varmı. Başka bir dacia bayii si garantisi bozulur dediler. Ama aracı aldığım yer bu durumdan bahsetmedi.
    Garanti durumu veya motor garantisi süresince bir sıkıntı olurmu.
    Ben Kasko ve sigortayı bayiden yaptırdım, Kasko 1720, sigorta 730 tuttu, belki dışarıda yaptırsam biraz daha ucuz olurdu ama 1500 TL indirim yapıldığı için önemsemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Çok iyi fiyata almışsınız, sakıncası yoksa burada bayi adı paylaşarak alacak arkadaşlara yardımcı olur musunuz ?
    Çok teşekkür ederim kardeşim. İzmir Renault Mais Ana Bayii Bornova. Yalnız yukarıda bir arkadaş da belirtmiş. Kasko ve trafik sigortası bayiiden yapılma şartı ile 92500 TL ye aldım. Kasko 1720, sigorta 730 tuttu. Buna karşılık 1 Yıl garanti uzatması, Metalik renk Farkı (1.250 TL), Park sensörü hediyesi aldık. Bana uygun geldi.
  • quote:

Çok iyi fiyata almışsınız, sakıncası yoksa burada bayi adı paylaşarak alacak arkadaşlara yardımcı olur musunuz ?
    Hocam ayni fiyata bircok bayi verir. Kampanyalar dusuruyor bu fiyata araci (Orfin Finans, Dacia Kasko vb).

Guven Altandan Derya hanima ulasin yardimci olur ayni fiyatlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Amin cumlemize. Sağolun
    jantlar ne kadara mal oldu internet üzerinden mi alındı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

jantlar ne kadara mal oldu internet üzerinden mi alındı?

Alıntıları Göster
    Jantlar 1820ye aldim. Piyasada 1700-2000 arasi satiyor Petlas/AKO bayileri.
    Jantin modeli Powcan BK5409(Siyah ve füme renk secenegi var)
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Otomatiği bekleyecektim ama özellikle 19000 e 12 ay faizsiz kredi çok cezbetti ve dayanamayarak verdiğiniz yeri aradım. Bakalım yarın geri kalanin bir kismi için kendi üzerime İNG den ihtiyaç kredisi soracagim, eğer olumlu olursa sanırım kaporayi yollarım.
  • Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.)
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Ortalama hız ve gidilen yolu da paylaşırsanız almayı dusunenler için daha yardımcı olacaktır
  • quote:

Otomatiği bekleyecektim ama özellikle 19000 e 12 ay faizsiz kredi çok cezbetti ve dayanamayarak verdiğiniz yeri aradım. Bakalım yarın geri kalanin bir kismi için kendi üzerime İNG den ihtiyaç kredisi soracagim, eğer olumlu olursa sanırım kaporayi yollarım.
    Hayirli olsun. Derya hanim elinden gelen herseyi yapiyor saolsun. Özellikle kampanyalar konusunda musterilerini tek tek bilgilendiriyor.
    Biz alirken daha yuksek fiyatlara okey demisken, 2 gün sonra arayip yeni bir kampanya var Kaskodan 1000 TL daha dusuyor vs gibi bizim lehimize olan herseyi söyledi.

Ayrica en dip fiyati vermeye calisiyor her zaman.
    Ben 2011de de Dusterimi Derya Hanimdan almistim. Simdiki aracimizi da yine ondan almak nasip oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 28 Kasım 2019; 20:42:7 >
  • İlgili bayide Sandero otomatik mevcut mu acaba? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Hayirli olsun. Derya hanim elinden gelen herseyi yapiyor saolsun. Özellikle kampanyalar konusunda musterilerini tek tek bilgilendiriyor.
    Biz alirken daha yuksek fiyatlara okey demisken, 2 gün sonra arayip yeni bir kampanya var Kaskodan 1000 TL daha dusuyor vs gibi bizim lehimize olan herseyi söyledi.

Ayrica en dip fiyati vermeye calisiyor her zaman.
    Ben 2011de de Dusterimi Derya Hanimdan almistim. Simdiki aracimizi da yine ondan almak nasip oldu.

Alıntıları Göster
    Ankara renault maiste murat bey var aynı şekilde elinden geleni yaptı. İlgisi gerçekten iyiydi. Fiyat olarak ta çoğu bayiden uyguna verdi. Ankara çevresi tavsiye ederim.

• Arkadaşlar araç kullanması keyifli. beklediğimden çok daha atik bi araba. Bana megane 2 1.5 dci aratmadı. Şimdi araçtan ziyade temizliğe değinmek istiyorum.yüksek araçlarda çocuklar inip binerken ayakla çok çabuk batırabiliyorlar. Araç içerisinde özellikle halıflekste tozu sevmediğim için bir de genelde ısıtmayı ayaktan verdiğim için toz kalkmaması için iç halıfleks koruma ve şaft üstü plastik koruma siparişi ve havuzlu paspas siparişi verdim. Elimde hazırda araç süpürgesi de olduğu için aracım hep tamiz kalsın istiyorum. İstediğim gibi araca oturursa araçta kirlenecek hiç bir aksam kalmıyor. Denedikten sonra size linkini verebilirim. Bu arada araçtır kirlenir temizlenir ayrı konu. Ben sadece 30 metre kare odayı hergün çocuklar için temizlerken 2 metre küplük aracı sağlık açıssından temiz tutmak istiyorum.
  • Bana ilk bayiiye gittiğimde 19000e 0 faiz demisti.
    30000e de 0 faizli var ama +1250 TL sistem alıyor demişti. Bende düşünmüştüm , 30-19=11 bin TL için 1250 TL ödemek mantıksız demiştim. O yüzden eş dosttan nakit para bulup 19000 i alıyım dedim. Ama sonra beni ödeme planı aradılar ve dediler ki 19000 e 0 faiz vermiyor 18000e veriyor ondada 18bin 12 ay çekiyoruz ama +1000 TL 1 yıl garanti ücreti ve +250 TL koruma ücreti eklendi 18000 krediyi i 19250 diye ödicekmisiz. Sadece +1 yıl yani 4 yıl garanti oldu. Ama genel ücretten 500tl düştüler. Yani benim anladığım +1 yılı 750 TL'ye satın almış oldum. Ama içime sinmedi bu durum. Çünkü ilk başta 19000e 0 faiz, 30000e +1250 TL ücret vermeniz lazım demişlerdi. Sonra kafamızı karıştırdılar ben anlamadım valla bu işi. Ben zaten 30000krediyi çekmek için 0 araba almak istemiştim. Nakitim çok olsa 0 almazdim ki.
    Şu durumu biri bir aciklayabilir mi.

Ekleme:Forumda 0faizli kampanyayı kullandığım için +1 yıl garanti hediye ettiler diyenlere soruyorum. Sizede +1250 TL kredi ödemesine yansıttılar mi fark olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.nfyc -- 29 Kasım 2019; 14:4:27 >

• Ben fiyat verirken özellikle her şey dahil 91700 tlye aldım diye özellikle belirttim. Bayiye soracak olsan 90500 tlye almış oluyorum. Yalnız daha önce doblo ve riftere pazarlık yaptığımda da durum aynısıydı. Her bayi çekilen kredide garanti uzatıp 1000 tl lik garanti parası alıp 500 tl indirim yapıyorlar. Bana sadece 4. Yıl garantinin 500 tlye gelmesi cazipti. Aracı kullanırsak 4 yıl kafa rahat. Satmak zorunda kalırsak 1. Adım önde oluruz diye düşünüyorddum. Şimdi aracı kullanınca satma fikrim de tamamen değişti. Neyse konuya gelirsek bunu kredi verirken uzatılmış garanti almalısınız. Garantiyi 1000 tlye alırsınız. 500 tl de indirim uygularız size 500 tlye gelir diyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Çok teşekkür ederim kardeşim. İzmir Renault Mais Ana Bayii Bornova. Yalnız yukarıda bir arkadaş da belirtmiş. Kasko ve trafik sigortası bayiiden yapılma şartı ile 92500 TL ye aldım. Kasko 1720, sigorta 730 tuttu. Buna karşılık 1 Yıl garanti uzatması, Metalik renk Farkı (1.250 TL), Park sensörü hediyesi aldık. Bana uygun geldi.

Alıntıları Göster
    Eski aracınızın sigorta aktarımı oldu mu?
  • bu sıfır faiz kampanyaları her yetkili satıcıya göre değişiyor mu? benim aradığım yer sıfır faizli yok dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volyas -- 29 Kasım 2019; 20:10:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seem86

Eski aracınızın sigorta aktarımı oldu mu?

Alıntıları Göster
    Olmadı, çünkü 3 Aralıkta süresi doluyordu, 1 hafta için uğraşmak istemedim. Ama süre uzun olsaydı kesinlikle yaptırırdım, bu kolay bir iş.
  • http://www.hdmotori.it/dacia/recensioni/n513383/dacia-duster-prezzo-prova-tce-100-uscita-gpl-turbo/

Yeni yayınlanan İtalyanca bir inceleme, ama Google translate ile Türkçe ye çevirince anlaşılıyor. İncelemeden dikkatimi çekenler İtalya da sadece Comfort değil, tüm donanım paketleriyle bu motorun satılması, yokuşlarda hız düşmeden sadece 4. vitese çekildiğinde motorun güzelce yokuşu çıkabilmesi ve en önemlisi 2020 bin ilk yarısında bu motorun LPG ile fabrika çıkışı donatilarak piyasaya sürülecegi. Sadece yakıt konusunda sanırım zorladığı için şehir dışı çok olsa da7.7 yakmış, tek olumsuz gözlemin bu oldu.

• Alan arkadaşlara hayırlı olsun.

Şahsen kışın 0 rakımda yazın ise 2600 rakıma çıkan birisi olarak şunu söyliyim. Sadece ş.içi kullanmak için alınacak ise bu araba 1.0 tce+lpg+cvt li olmalıdır. Ş.içinde genellikle bayanların otomatik isteği yüzünden. Ayrıca 100 hp araca yetebilir ilk bakışta ancak motor güncellemesi ile 10-15hp arttırılması bence elzem. Çünkü cvt performans törpülüyor.

Diğer husus erkek kullanıcıların çoğunlukla kullandığı köylerde kullanılacaksa bu motorun yine 10-15 hp gücü yükseltilip o meşhur 4*4 ü getirilmelidir. Kar, çamur, kum ve taşlık bölgelerde çok iyi iş çıkarıyor duster 4 çekerler.

Sadece 1.0 tce motor lpg siz ve manuel ise ş.içi erkek sürücülerin genellikle ucuz 0 araç açığını kapama isteği ile alınabilir. Ve 93k lar bu piyasa için çok çok iyi. Malzeme kalitesi eskisi kadar kötü değilse her türlü alınır.
    Reno grubu gram akıllı ise lpg, 4 çeker, otomatik gibi argümanları arabaya ekler. Tabiiki fahiş fiyat farkı olmaksızın..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.