Şimdi Ara

Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
8
Favori
98.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: discrepancy

Alan arkadaşlara hayırlı olsun, bu zamanda almadığıma ilerde pisman olacağımı bilsem de hem şuan ki maddi durum, hemde esimin otomatik isteğinden dolayı otomatik olanın gelmesini bekleyeceğim. Otomatik gelmesse de alanların deneyimlerine göre ileeleyen zamanlarda belki alırız.
    Durumum birebir aynı (Eş için kısmı dışında) Peki siz 2018 1.5 dizel otomatik vites düşünmüyor musunuz? Neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yayamaschocuk kullanıcısına yanıt
    Dizelin hem sesi, hem vergisi yüksek , ayrıca ikinci el araca eşim sıcak bakmıyor ve aslında ilk el araçların bazen 50000 TL %0 faiz gibi kampanyaları da ilk araçları da alınası kılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

Dizelin hem sesi, hem vergisi yüksek , ayrıca ikinci el araca eşim sıcak bakmıyor ve aslında ilk el araçların bazen 50000 TL %0 faiz gibi kampanyaları da ilk araçları da alınası kılıyor.
    Doğru tâbi haklısınız fakat en azından DUSTER noktasında (Otomatiği Maalesef ve Maalesef olmadığı için) geriye 2018 1.5 dizel EDC almak dışında DUSTER in Otomatik vites üretmesini beklemekten başka çare kalmıyor 😭
    Yeni makyajlı B SUV Vitara Otomatik, yine B SUV Ford ecoboost falan ilgi alanınızda mı peki?
    Bu araçlarla ilgili düşünceleriniz nelerdir? (Arastirdiysaniz tâbi)

• Bende 24 Kasımda aldım. Duster 1.0 Tce Comfort. LPG ile uyumlu olduğunu söyledi satıcı.
    85.900 üzerine hurda ücreti aldılar. +7500 tl hurda ücreti.
    6750 tl LPG anlaştık. Landirenzo. Fabrikasyon ECO-G modellerinde üretim yapan Landirenzo olan marka. Ama tabi Eco-G modellerinde 1.6 atmosferik motordu. Bu ise 1.0 Tce turbo motor. Bakalım LPG nasıl olacak.
    Navigasyon Geri Görüş kamerası , cosmo mavi

Benim merak ettiğim bir konuda, araç lpg ye uyumu nasıldır acaba. Turbo ya takılan lpg lerde start stoplarda benzinden yakıt tüketebildiğini duymuştum. Umarım bunda böyle birşeyle karşılaşmayız.
    Şehir içinde kullanmayı düşünüyorum. Şehir arası çok nadir çıkarım. Zaten sakin ve düşük hızlarda kullanırım.
    boya koruma seramik kaplama vs bunlarıda yaptırıcam. İnşallah binmek için aldım. Alıp satacak olsam bu kadar şey yaptırmazdım. Ayrıca kampanyalı idi. Ödeme sistemide iyiydi.
    haftaya gelecekmiş araç.
  • mr.nfyc M kullanıcısına yanıt
    93500 gibi bir fiyata almissiniz. Guzel fiyat hayirli olsun.
    2020den itibaren 1.0 TCE LPG versiyon da olacagi soyleniyor ama tabi o sürüm piyasaya c8kana kadar net bisey soylemek zor (Subaplar vs tamamen ayni mi diye).

• arabaya küfürmü ettin niye alınsın ki araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 26 Kasım 2019; 1:15:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.nfyc

Bende 24 Kasımda aldım. Duster 1.0 Tce Comfort. LPG ile uyumlu olduğunu söyledi satıcı.
    85.900 üzerine hurda ücreti aldılar. +7500 tl hurda ücreti.
    6750 tl LPG anlaştık. Landirenzo. Fabrikasyon ECO-G modellerinde üretim yapan Landirenzo olan marka. Ama tabi Eco-G modellerinde 1.6 atmosferik motordu. Bu ise 1.0 Tce turbo motor. Bakalım LPG nasıl olacak.
    Navigasyon Geri Görüş kamerası , cosmo mavi

Benim merak ettiğim bir konuda, araç lpg ye uyumu nasıldır acaba. Turbo ya takılan lpg lerde start stoplarda benzinden yakıt tüketebildiğini duymuştum. Umarım bunda böyle birşeyle karşılaşmayız.
    Şehir içinde kullanmayı düşünüyorum. Şehir arası çok nadir çıkarım. Zaten sakin ve düşük hızlarda kullanırım.
    boya koruma seramik kaplama vs bunlarıda yaptırıcam. İnşallah binmek için aldım. Alıp satacak olsam bu kadar şey yaptırmazdım. Ayrıca kampanyalı idi. Ödeme sistemide iyiydi.
    haftaya gelecekmiş araç.
    Ben ilk kullanımımda 20 km dur kalk 150 km uzun yol yaptım. 100 altına inmedim. 110 geçmemeye çalıştım. 5.8 ortalamam var. Eko modu ve start stopu kullanmadım. Yakıt iyi gibi lpg ye gerek varmı bilemiyorum. Lpg takarsanız bizi bilgilendirin lütfen. Aracınızı güle güle kullanın

• Yeni alanlardan daha fazla tüketim verisi bekliyoruz :)

• Aracı şehir içerisinde kullanınca tüketim verilerini paylaşacağım. İlk depoyu bitirmeden şehiriçi paylaşımı çok mantıklı olmaz. Yanıltıcı olabilir. Aracı övüp fanatiklik etmeyeceğim ama yüksek araca binmenin keyfi çok farklıymış. Hoşuma gitti araç.

• Arkadaslar aracimiz 1.0 degil ama donanim olarak ayni (Comfort) oldugu icin fikir vermesi acisindan paylasayim.
    Malum orjinalde gelen jantlarin pek albenisi yok.

Bizim arac beyazdi. İlk bayiye indigindeki hali;

Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.)

Bu da camurluk korumalari ve jantlar takildiktan sonraki hali;

Comfort paketin eksik olan görselligi bi nebze de olsa toparlandi diye dusunuyorum.
    Sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Arkadaslar aracimiz 1.0 degil ama donanim olarak ayni (Comfort) oldugu icin fikir vermesi acisindan paylasayim.

Comfort paketin eksik olan görselligi bi nebze de olsa toparlandi diye dusunuyorum.
    Sizce?
    Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin.

• arkadaşlar 1.00 tce yüklü iken yokuş felan cıkarken devirden çok düşer mi ya

• redloves kullanıcısına yanıt
    Amin cumlemize. Sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: SıfırSıkıntı

arkadaşlar 1.00 tce yüklü iken yokuş felan cıkarken devirden çok düşer mi ya
    stepway 0.9 turbo kullanıyorum. 1.0 tce dusterın güç ağırlık oranı biraz daha iyi motor turbo olduğu için alt devirler dolu. uzun yolda 4.vitesde çıkamayacağı yokuş yoktur. 4.vites 3bin devirde 100kmh yapıyor. 5.vites 3bin devirde 130kmh. 5.vites uzun olduğundan 5.viteste rampaya girdiğinde 3bin devir altındaysan bayılma yapar ancak 4.vites 100 kmh hızla bayılmadan hatta hızlanarak çıkar.
  • Sonunda beni gaza getirdiniz, dün itibari ile bende aldım Cosmo Mavi 1.0 TCe, 1 Yıl fazladan ek garanti + Park sensörü ile birlikte 92.500 TL ye mal oldu. Aracı önümüzdeki Cuma günü teslim alacağım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Arkadaslar aracimiz 1.0 degil ama donanim olarak ayni (Comfort) oldugu icin fikir vermesi acisindan paylasayim.

Sizce?
    Bence guzel görünüyor.
    Jantlar 16inc sanirim. Bayide mi takıldı disardan mi aldınız?

• tefennili kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyata almışsınız, sakıncası yoksa burada bayi adı paylaşarak alacak arkadaşlara yardımcı olur musunuz ?

• serdar0180 S kullanıcısına yanıt
    Disaridan alip bayide takildi. Arac henuz teslim edilmedi.
    Bu arada yeni birdey ogrendim. Artik Dusterlarda jantlarda lastik basinc sensoru kullanilmiyormus. ABS sensorunden cevrimsel hareket okuyormus.
    Boylece lastik jant sök tak islerinde basinc sensoru muhabbeti yasanmiyacak.
    Surucu kapisini actiginizsa sarı etikette TPW yazisi varsa ABS sensorlu, TPMS yazisi varsa lastik basinc sensorlu oluyormus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 28 Kasım 2019; 11:40:59 >
  • tefennili kullanıcısına yanıt
    Bugun başka bir bayii arayıp fiyat sormuştum. 18000 tl 0 faizli krediyi kullanırsak 1 yıl garanti hediye dediler.

bende haftasonu bu aracı aldım. Dacia Duster 1.0 TCe Comfort, Cosmo mavi. Navigasyon+geri görüşte taktırıcam. Seramik boya koruma yalıtım vs.

1 yıl ek garanti için 500 tl istediler,kaskoyu dacia da yaparsanız genel bütçeden 1000 tl düşeriz dediler. Ama kasko ücreti 2350 civarı söylediler. Kafam karıştı. internette kasko sorgulamalarımda 1350 ye kadar düşüyor. Sanki 1000 tl fazla kaskoya veriyorum ama genel ödeyeceğimden düşüyor gibi, ama birşey değişmemiş gibi oluyor. Size kasko ne kadar dediler.

Kaskoyu nerede yaptırmayı düşünüyorsunuz.

Birde ben bayide Landirenzo LPG taktırmak için anlaştım. LPG uyumu varmış. Bilgisi olan varmı. Başka bir dacia bayii si garantisi bozulur dediler. Ama aracı aldığım yer bu durumdan bahsetmedi.
    Garanti durumu veya motor garantisi süresince bir sıkıntı olurmu.
  • mr.nfyc M kullanıcısına yanıt
    Ben 15bin 15ay çektim krediyi toplam 16.250 olarak geri ödeyeceğim.
    Kaskoyu Dacia dan yaptirdim, marka kasko adı yanlış anlamadiysam eğer. 1806tl olarak ödeyeceğim. Ek olarak dediğiniz gibi garanti 4yila uzamış oldu bu şartlarda.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.