Şimdi Ara

Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
8
Favori
99.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
Giriş

Mart ilk haftası

• manner34 M kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun

Peki dijital klima anahtarsız giriş standartmıydı siz mi eklettiniz ?

Bunlar olmadan fiyat var mı ? Düz prestij 1.0 eco + metalik

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Ben opsiyonlu olarak istedim, daha farklı opsiyonlarda var tabiki bu hazır bir araçtı opsiyonsuz araca denk gelmedim ya media maç navigasyon opsiyonu var ya da anahtarsız+ oto klima. Tam dolusu olsa yine de alırdık, yakıt tüketimini çok merak ediyorum geldiğinde TSI leonla İstanbul içi kıyaslamasıni yapacağım bakalım.

• Beyaz renk isterseniz 1.500 daha uyguna bırakıyorlar sanırım bu arada biz atacama turuncu tercih ettik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Satış temsilcisi 6 ileri olduğunu söylemedi mi?

Alıntıları Göster
    6 ileri ise çok iyi.

Ama sanki 1.3 tce ile karışmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxl567

6 ileri ise çok iyi.

Ama sanki 1.3 tce ile karışmış olabilir.

Alıntıları Göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 24 Şubat 2021; 19:46:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: manner34

Ben opsiyonlu olarak istedim, daha farklı opsiyonlarda var tabiki bu hazır bir araçtı opsiyonsuz araca denk gelmedim ya media maç navigasyon opsiyonu var ya da anahtarsız+ oto klima. Tam dolusu olsa yine de alırdık, yakıt tüketimini çok merak ediyorum geldiğinde TSI leonla İstanbul içi kıyaslamasıni yapacağım bakalım.

Teşekkürler

Bugün Ankara-Cihan renaulta uğradım

183.000 etiketli manuel 1.6 ecoG Prestige +metalik+anahtarsız+dijital klima 2020 model

1.0 Prestige Eco-G manuel aynısı anahtarsız+dijtl klima 185.000

Yanlız yeni sandero stepway nedense duster dan daha tok daha kaliteli hissettirdi ,arka koltuk mesafesi de yabana atılacak kadar küçük değil neredeyse egea ile aynıydı

• alfa-x kullanıcısına yanıt

Hocam 1.0 motorla 1.6 arasında hemen herşey 1.0 lehine diye düşünüyorum MTV turbo yakıt tüketimi, fiyatlarıda yakın üstelik mesela egeada atmosferik turbo farkı baya fazla. Stepway i inceleme fırsatım olmadı gittiğim bayilerde göremedim ancak Duster işimizi görecek gibi duruyor bagaj genişlik yükseklik düşük maliyet baya f/p si iyi geldi şu piyasada. Motoruda denemeden yurtdışı testlerine 1.0tce incelemelerine güvenip aldık test ettiğimde buradan tekrar bilgilendiririm .

• manner34 M kullanıcısına yanıt

Kesinlikle 1.0 TCE LPG liyi bende 1.6 LPG ye tercih ederim, zaten 1.0 2021 olmasına rağmen daha uygun

Yurt dışı testlerinde çokça beğeniliyor bu ecoG 1.0 , clio5 2021 lerde 6 ileri oldu sanırım sizinkide 6 ileri gelicek  

Duster bu yılın mayısı gibi makyaj görecek far stop tampon gibi duruyor 2024 de yeni kasası çıkacak ,makyaj sonrası otomatik seçeneğide olacak diyorlar , fransız forumcular  

• Duster Turbo ECO-G'ler sessiz sedasız satışa sunuldu
    Yenilikler;
    6 ileri vites
    Bilgi ekranında LPG tüketimi
    Bu da ilk Türkçe tanıtım
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.